Şimdi Ara

[NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.471
Cevap
52
Favori
176.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Abonelik Bölgesi : Bartın

Kullanılan Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ SMART 35M/100G

Referans numarası : 8WMM5J

Türknet 99 mbps tarifesinden geçiş yaptım. Türknet altyapının kaldırdığı hızı veremeyince netspeed’e geçiş yaptım. Şu ana kadar 35/6 mbps sıkıntısız kullanıyorum. Türknetten beri faturalarımı kesintisiz ödüyorum. Siz de referansım ile 5 lira indirim kazanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonelik Başlangıcı : Aralık 2020

Abonelik Bölgesi : İstanbul - Gaziosmanpaşa

Kullanılan Tarife : Fiber Ultrafast 100 / Önceden Speed Pro 75

Memnuniyet Durumu : Turknet eziyetinden kurtulduğum firma oldu. VDSL ile başladığımda Turknet'ten çok daha iyi hızı kesintisiz verdiler. Binama fiber gelince de aynı gün fibere geçebildim.

Referans numarası : I9J1DL

• FB96RG

Arkadaşlar eylül 2021 itibariye güncel ve %100 çalışan davet kodu.

[NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]
  • Abonelik Bölgesi : İstanbul / ATAŞEHİR
    Referans numarası : WVZUAT
    Faturanız da 12 ay boyunca 5TL indirim kazanmak için başvuru sırasında davet kodunu kullanabilirsiniz.
    Tek şart faturayı zamanında ödemek. Gecikme olursa iki tarafın da indirimi iptal olur.
    Fatura çıktığında ödenir, son güne kadar bekletmiyorum.
    Kod günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 4 Ekim 2021; 10:47:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 1 yıl boyunca faturanızda 5 TL indirim için kodu girebilirsiniz 08FMEJ

• Abonelik Başlangıcı : 2019 Haziran

Abonelik Bölgesi : İstanbul

Kullanılan Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ 35M E KADAR

Memnuniyet Durumu : Çok memnunum kullandığım bölgede tam hız almaktayım.

Davet Kodu : 138B0S (Sondan bir önceki sıfır)

2 Yılı aşkın süredir bir kez olsun fatura ödeme tarihini geçirmedim. Eğer faturanın son ödeme tarihini geçirirseniz; faturayı sonradan ödeseniz bile karşılıklı olarak iki tarafın da indirimleri iptal oluyor. Davet kodunu abonelik esnasında verirseniz karşılıklı olarak indirimden yararlanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger3458 -- 28 Ekim 2021; 11:30:26 >

• Abonelik Başlangıcı : 11 Ekim 2021

Kullanılan Tarife :  SPEEDMAX AVANTAJ SMART 35M/100G

Referans numarası : GTVDFT

Bende burdan bir arkadaşın referans numarasıyla kaydoldum ödeme problemi yaşamayacağımızı umut ediyorum, sizde benim referans numaramla üye olursanız mutlu olurum faturalarımın hepsini günü gününde ödeyen biriyim şüpheniz olmasın.

Hayırlı günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kgt07 -- 26 Eylül 2021; 14:44:2 >
  • Merhaba.Normalde ben Türknet müşterisiyim bireysel olarak.Yan binamda arkadaşım oturuyor kendisine de netspeed bağlı.Bu zamana kadar hiçbir faturamızı asla geç ödemedik.Bende Tıp fakültesi öğrencisiyim arkadaşımda aynı şekilde.Davet kodunu kullanmanızı çok istiyoruz.Benim hesabım olduğu için benden paylaşmamı rica etti.Hiçbir şekilde güven korkunuz olmasın faturamızı son ödeme tarihinden önce ödüyoruz.Davet kodunu kullanmanızı gerçekten isteriz.

VDSL 35 MPS PAKETİNİ KULLANIYOR FAZLASIYLA MEMNUN.7/24 MH TEMSİLCİLERİNE ULAŞIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

DAVET KODU:VP8GH0

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOKTORBEY34 -- 27 Eylül 2021; 19:54:21 >
  • 2018 eylül ayından beri kullanmaktayım. Eski müşterilerindenim. Ödemeleri düzenli olarak yaparım
    Tarife: NET EKO 8M E KADAR

Davet Kodu : 3N2ZIT

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonelik Başlangıcı : 1 Aralık 2017

Abonelik Bölgesi : Bolu/Merkez

Kullanılan Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ SMART 35M/100G

Tarife & Kullanım

Memnuniyet Durumu : 2 sene Karabükte 1 seneyi askındır Bolu da kullanıyorum fiber altyapınız yok ise vdsl ve adsl de kesinlikle tavsiye ediyorum malum firmaya gereksiz para ödemeye gerek yok aynı hizmet kalitesi daha ucuz kısacası tavsiye ediyorum.

Referans numarası : KMBQSF

• Abonelik Başlangıcı : Eylül 2021

Abonelik Bölgesi : İstanbul - Esenyurt

Kullanılan Tarife : FIBER ULTRA FAST 100

Referans numarası : 9GJM6U

Bende burdan bir arkadaşın referans numarasıyla kaydoldum ödeme problemi yaşamayacağımızı umut ediyorum, sizde benim referans numaramla üye olursanız mutlu olurum faturalarımın hepsini günü gününde ödeyen biriyim şüpheniz olmasın.Herkese mutlu zamanlar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yüreklii -- 26 Eylül 2021; 21:11:6 >
  • Abonelik Başlangıcı : MAYIS 2020

Kullanılan Tarife : SPEED MAX AVANTAJ VDSL

Referans numarası : SKQ6U3

Uzun süredir kullanıyorum.
    Fatura ödemesi sorunsuzdur.
    Sizin ve benim 5 TL'lik indirim kazanabilmemiz için referansımı kullanan olursa çok teşekkür ederim.

Sorularınız için özelden yazabilirsiniz

• Abonelik Bölgesi : İstanbul / ATAŞEHİR
    Referans numarası : WVZUAT
    Faturanız da 12 ay boyunca 5TL indirim kazanmak için başvuru sırasında davet kodunu kullanabilirsiniz.
    Tek şart faturayı zamanında ödemek. Gecikme olursa iki tarafın da indirimi iptal olur.
    Fatura çıktığında ödenir, son güne kadar bekletmiyorum.
    Kod günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 4 Ekim 2021; 10:46:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ABONELİK BAŞLANGICI: EYLÜL 2021

BÖLGE: AYDIN

Kullanmakta olduğum altyapılı bir internet olmadığı için sıfırdan kurulum yapıldı. BAŞVURUDAN 6 GÜN SONRA TT AKTİVASYON YAPTI, BİR GÜN SONRA DA NETSPEED EVE GELİP KURULUM YAPTI.

75MBPS'E KADAR PAKETİNİ ALDIM.

DM'DEN SORULARINIZ OLURSA YARDIMCI OLABİLİRİM.

Ethernet kablosuyla aldığım hız:

• Abonelik Başlangıcı : 2019 Haziran

Kullanılan Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ 35M E KADAR

Memnuniyet Durumu : Çok memnunum kullandığım bölgede tam hız almaktayım.

Davet Kodu : 138B0S (Sondan bir önceki sıfır)

2 Yılı aşkın süredir bir kez olsun fatura ödeme tarihini geçirmedim. Eğer faturanın son ödeme tarihini geçirirseniz; faturayı sonradan ödeseniz bile karşılıklı olarak iki tarafın da indirimleri iptal oluyor. Davet kodunu abonelik esnasında verirseniz karşılıklı olarak indirimden yararlanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger3458 -- 28 Ekim 2021; 11:30:45 >

• 100 mbps tarifendeyim.

KK ile otomatik ödeme mevcut.

Kodum : RT5BSK

İyi forumlar

• Merhaba.Normalde ben Türknet müşterisiyim bireysel olarak.Yan binamda arkadaşım oturuyor kendisine de netspeed bağlı.Bu zamana kadar hiçbir faturamızı asla geç ödemedik.Bende Tıp fakültesi öğrencisiyim arkadaşımda aynı şekilde.Davet kodunu kullanmanızı çok istiyoruz.Benim hesabım olduğu için benden paylaşmamı rica etti.Hiçbir şekilde güven korkunuz olmasın faturamızı son ödeme tarihinden önce ödüyoruz.Davet kodunu kullanmanızı gerçekten isteriz.Burs olarakta düşünebilirsiniz.

VDSL 35 MPS PAKETİNİ KULLANIYOR FAZLASIYLA MEMNUN.7/24 MH TEMSİLCİLERİNE ULAŞIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

DAVET KODU:VP8GH0

Teşekkürler.

• Mayıs 2019 dan beri aboneyim. Faturalar otomatik ödemede

Davet Kodu: G541GA

• 3Z12SQ davet koduyla 5 er TL indirim alabiliriz. Faturalar otomatik ödemede. Netspeede yeni geçiş yaptım İzmir Bornova

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.