Şimdi Ara

Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
42
Favori
74.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz perşembe saat 3 te evrakları kargoya teslim ettim. Cuma günü saat 3 gibi arayarak evrakların geldiğini ilettiler. 4.30 gibi tekrar arayarak başvurumu tamamladılar ve 10 gün içinde bağlanmış olur dediler.
    cumartesi günü sabah saat 9.30 da turktelekom arayarak evin önünde olduğunu söyledi. Geldi bağlantıları yaptı ricam üzerine eve çıkarak evdeki işleride halletti.
    Modemi taktım şifremi girdim ve internet tamamdı!!

Biraz firma ile alakalı biraz şansla baya hızlı tamamlanmış oldu.
  • whatsapp hattı ile ilgilenen arkadaşı değiştirmeleri gerektiğini düşündüğüm firma.

dün sabah 11'de yazdıklarıma hala bugün 18:55 itibariyle cevap vermediler. Çok ilginç.
  • Tilgin hg2332 modem verilyrmş, bu modemde sıkıntı yaşyrm, başka marka modem alma imkanımız yok mu firmadan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zam gelecek mi diye sordum şu an yok dediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizli'de kullanırken çok memnundum, şimdi İzmir'e taşınıyorum İzmir'de şikayetçi olan var mı ? Netspeed ile devam etmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mng kargo şubesi olmayan yerden başvuran var mı? Dağıtımdaki Kargo görevlisine versek oluyor mu

• Gençler 2 sorum var cevaplarsanız sevinirim:

1-)Bunlar taahhütlü mü?

2-) Ya elektrikçiyle falan uğraşanlar ilk kez bağlattıklarından mı uğraşıyor? Yani diğer iss'lerden geçenler için kablo zaten hali hazırda takılı olmuyor mu?!
  • @inexo

Hocam bulundugum yerde mng yoktu. Ptt ile kendim odeyerek gonderdim. Diger ihtimal olarak bunu dusunebilirsiniz. Fakat islemler hizli tamamlansin derseniz normal kargo firmalarindan biri ile de kendiniz odeyerek gonderebilirsiniz. Ben ptt ile gonderince netspeed e ulasmadi 3 gun falan surdu yani.

@youknowho

Taahhut yok. Ama 6 ay kalma sozu verirsen, kurulum icin alinacak 50-60 tl yi odemiyorsun. Elektrikci isi ilk kez baglatanlar icin.

• Uydunet'i bilenler bilir. Izmirde cok memnun sekilde uydunet kullaniyoruz, suan gecici olarak Burdurdayim ve burada uydunet mumkun gozukmeyince netspeed tercih etmistim. Simdi izmirdeki uydunetin taahhudu 2 hafta sonra bitecek. Fakat uydunet fiyatlari cok cok artmis. Yani uzatmak akil kari degil gibi...

Netspeed memnuniyetim bu sekilde devam ederse izmirdeki baglantimi da buyuk ihtimalle netspeede gecirmeyi dusunuyorum. Dusuk olan ihtimal ise Oris telekom (100mbps 60tl)

• the_japan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ettim.
  • İzmir de nettspeed kullanan varsa memnun mu Türk etten geçmeyi düşünüyorum

• Evet ben çok memnunum superonline dan sonra.

• ankastreye kadar bağlanıyor sonrasına karışmıyoruz dediler telefonda.
    kiracıyım eskiden ttnet bağlıymış ama bir süredir bağlı değil bu şekilde bana elektrikçi masrafı çıkacak mı

• Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    10 gün geçti bu firmanın telekoma sözü geçmiyor bi kabloyu bağlatamadılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • veyselh V kullanıcısına yanıt
    Süperonlinedeki gibi hizmet duraklatma varmı?

• inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam apartman ankastresine internet bağlama şeklinde aratın hatta forumda konusu bile var, bulursam editlerim. Öyle elektrikçi çağırıp 50-60 lira vermeye değecek bir iş değil.

Edit;https://forum.donanimhaber.com/elektrikci-cagirmadan-ankastre-baglantisi-nasil-yapilir-resimli-anlatim--128138201

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 24 Eylül 2018; 13:4:20 >
  • Arkadaşlar öğrenci evi için bağlamayı düşünüyorum netspeed simdi de aradım ve bana teknik destek kapıniza kadar gelecek evinizdeki bağlantıyı sizin yapmaniz gerekmekte dediler bu nasıl olacak yani benim ne yapmam gerekecek ?

• vdsl kullanacaklar için verilen modemi araştırdım çok kötü olduğunu öğrendim ve fiyatı da yüksekti. sahibindende bilgisayarcıdan 90 tlye 2.el airties 5650 modem aldım 10 numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutant39

Arkadaşlar öğrenci evi için bağlamayı düşünüyorum netspeed simdi de aradım ve bana teknik destek kapıniza kadar gelecek evinizdeki bağlantıyı sizin yapmaniz gerekmekte dediler bu nasıl olacak yani benim ne yapmam gerekecek ?
    odanda 3 delikli telefon prizi varsa teknik ekip geliyor, o prizde internet hattı var mı yok mu ona bakıyor. varsa tek yapman gereken kendine modem alıp o prize uygun fiş ve kabloyu almak yoksa internetçi çağırıp hat çektirmek
  • Bu kendine aşırı özgüvenli firmaya 2gündür ulaşamıyorum. Teknik çağrı merkezleri yanıt vermiyor ve 4 gündür internet hizmeti alamıyorum. Bu ay alamadığım 2. durum bu. Çağrı merkezi geri dönecekmiş, peh peh peh. Ankara için şahsi tavsiyem uzak durun arkadaşlar. Kesinlikle uzak durun.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.