Şimdi Ara

NETSPEED 15Mbit upload hızımı 10Mbit e düşürmüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Baya uzun zamandır Netspeed kullanıyorum, ard arda gelen zamlarına karşın VDSL upload hızım 15bit diye sineye çektim.

Bugün bi Baktım 10Mbit e düşmüş. Benzer durumu yaşayan var mı ?

Modem içinden bakıyorum hıza. Download aynı, sadece upload düşmüş

• Bütün İSP'lerde durum aynı hocam bir çok kişinin upload hızı Türk Telekom tarafından 10Mbps'ye düşürüldü Netspeed ile ilgili değil.
  • davidoff26 kullanıcısına yanıt

Selam. Niye yahu ? Zaten kol gibi fatura ödüyoruz, zırt pırt zam da yapıyorlar, Hizmeti geri götürmek nereden çıktı ? Durduk yere verilen hizmeti geri çekmek neyin nesidir ? Emin misiniz TT nin yaptığına ?

• kuafortr kullanıcısına yanıt

Bende düşmedi farklı sağlıyıcı.

Forumdaki upload artışı konusunu inceleyebilirsiniz hocam örnekler orada mevcut. Maalesef bu 15Mbps sözde TT'nin test için yaptığı bir şeymiş ama 20Mbps'ye kadar da port listesi yayınlandı TT tarafından alternatif operatörler ücret karşılığında yada ücretsiz olarak bunu verebilirler ancak bu konu pek net değil zaman gösterecek ne olacağını.
  • Vay anasını arkadaş ya! Yahu herkes ileri giderken biz geri gidiyoruz. Tamam, teşekkürler.

paket hızlarını türk telekom belirliyor türk telekom geri çekmeye başladı hızları verdiğini geri aldı

• Bende Vodafone var ping çok yüksek neden böyle
  • O sırada hala 4mbit upload hızı veren Turksat kablo;

NETSPEED 15Mbit upload hızımı 10Mbit e düşürmüş

daha geçen sene yeniledim turksatı. Adamlar inatla yüksek upload vermiyor. Rezillik ya, download stabil diye kullanıyorum, yine de TT vdsl 'den 10 kat iyi :D

• Eskiden internet çok yavaşken (1mbit Down/ 100kb Up) Emule'de upload kısmak için (Download hızını etkilemesin diye) mecburen cfosspeed ve netlmiter kullanırdık. Yıllar geçti zihniyet hala aynı. Upload hızı çok yetersiz .

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt

Aslında hocam türksatta 100/20 paketi var gerçi fiyatıda pahalı olması lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.