Şimdi Ara

Netler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar valla dalga geçmeyin bu soruyu sormayı ben de ne kadar saçma bulsam da insan bir onay ihtiyacı veya tavsiye isteyebiliyor foruma bakıyorum birde çok sağlam dereceler var imreniyorum doğrusu. Şu an matematikten 21-30 arası net yapıyorum. Bu aralar 22-23 civarına düştü. Bir kez topraktan ve msü 2018den 32 yapmıştım ama onlar da baya kolay şimdi onu saymıyorum. Katı cisim, çember, pkob eksik ayt mat türev max-min problemlerdeyim. Neyse işte bu kızın sene sonu en azından bi 33 civarına çıkma ihtimali nedir matematikte? Çok mu imkansız? Tavsiyeleriniz, hikayeniz varsa dinlemekten çok memnun olurum. Bu sene son şansım ilk mezun senem ve elbet korkularım var bu yüzden sormak istedim.🫡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bashaki -- 16 Şubat 2024; 16:19:47 >

• Daha vaktin var hakkını vererek çalışırsan 35 üstünü rahat görürsün(geçmiş senelere göre söylüyorum) matematik sevgili gibi süreklilik ister.Surekli eksiklerine odaklanacaksin yapabildiklerini zaten yaparsın sınavı kazandiran eksiklerini kapatmak olur süreklilikliligi saglayabilirsen işte o zaman seni tatmin edecek netlere ulaşırsın.
  • aezi A kullanıcısına yanıt
    35 üstüne analitik zekam dur diyebilir hocam çünkü ben aylardır 20li netlerdeyim. Teşekkür ederim yorumunuz için. Çalışmaya devam:'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bashaki -- 7 Mart 2024; 16:13:52 >
  • konuları eğitim genel sohbete açarsan daha çok görülür muhtemelen.
  • Hocam tyt mi 21 civarı ayt mi şu an ? Ayt ise dediğin konuları bitirince 30 u görürsün denemelerde zaten
  • aslında ikisi de öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: bashaki

aslında ikisi de öyle

Tecrübelerime dayanarak tahminim eğer sınav anı vs sorun yaşamayan biriysen konuları bitirince 30 görürsün sınavda da 35 civarı yaparsın , rahatta kal  

• çok teşekkür ederim hocam ya yani eşit ağırlık öğrencisiyim matematik uğruna diğer sözel dersleri sona aldım. matematiğin bana böyle yapması üzüyor beni bazen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.