Şimdi Ara

Netflixin şişirilmiş balon olduğu gerçeği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
17.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
223 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikanın yarattığı bütün markalar balon. Ama piyasada tekel olup hep onlar kazanır.

• Netflix kalitesizdir ama kendi yapmasada güzel filmleri satın alıyor ben onları izliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya Netflix sen neymişsin be abi izlemeyin olsun bitsin ne bu dert anlamıyorum. Neymiş fazla cinsellik varmış izleme! Git Nihat Hatipoğlu ile dosta doğru falan izle o kadar dini program arıyorsan. Hayır cidden kanser tiplersiniz tek amacınız polemik yaratmak. Gören de Netflix her gün zorla evinize ürününü satmak için mektup yolluyor sanar. Eminim eleştirenlerin çoğunun Netflix üyeliği dahi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercan_198666 E kullanıcısına yanıt

O kadar sacma bi yorum ki. Binlerce dizi, film, belgesel elinin altinda. Çat diye basip izliyosun. TV'de izlemesi cok keyifli.

Her seyi gectim platform olarak eksiklikleri olsa bile cok basarili. Sadece house of cards icin bile uye olunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Bide bunun gibileri vardır. Dinden bihaber ama onun bunun dindarlığını eleştirirler. Kalıp lafları vardır duydukları. Kindarlığımız yoktur halbuki. Kendileri gibi görüyorlar herkesi. Allah ıslah etsin bunları

• Blutv de hbo yapımları varken Netflixe para vermek saçma geliyor

• Uygulama olarak bence çok başarılı,içerik konusunda katılabilirim. Yaptıkları hayvani reklamlar olmasa bu kadar popüler olmaları imkansızdı.

• Güzel yapımları var ben balon olduğunu düşünmüyorum özellikle de Türk dizileri izlemekten başka çaresi olmayanlar için ama ülkelere göre içerik kısıtlaması her toplumun bakış açısını yaşadıkları ülkeye göre kısıtlıyor olabilir

• 1 tane doğru düzgün kaliteli dizisi yok bence.

En son göklere çıkarılan Dark'ı izleyeyim dedim. İzlemeden önce ulan kesin bok gibi diye geçiyordu içimden.

İzlediğim en boktan diziler listesine girdi dizi.

Bir daha asla izlemem.

• Netflix'e saçma diyen ne izliyor acaba çok merak ediyorum. Sinema sevmiyorum deyin susalım. Narcos ve house of cards gibi çok iyi dizileri, The Irishman, Marriage Story ve The Two Popes gibi çok iyi filmleri de var. Tabi bunların yayıncısı ama yine de bu filmler Netflix'te. Ayrıca bir çok belgesel ve animasyon film gibi türleri de barındıran herkese hitap eden bir yer. Gençlik dizilerinden hiç birini izlemedim izlememde. Onlarda bana göre çok saçma, basit ve politik doğruculuk yapımları. Ama izleyene de bir şey demem. Kısacası sinemadan herhangi bir türü sevenin Netflix'i sevme ihtimali çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 2 Aralık 2020; 2:7:48 >
  • Paralı bir platform ... Para vermessen zaten izleyemessin...

• netflix orjinal yapımları oscar alıyor , daha ne yapsınlar:)

• aylık 10 lira verdiğin şey balon olsa nolur

• The witcher dizisi bence çok güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kill or Be Killed

1 tane doğru düzgün kaliteli dizisi yok bence.

En son göklere çıkarılan Dark'ı izleyeyim dedim. İzlemeden önce ulan kesin bok gibi diye geçiyordu içimden.

İzlediğim en boktan diziler listesine girdi dizi.

Bir daha asla izlemem.

Senin kapasite kısıtlı sen aç ağa töre dizisi izle bilimkurgu herkesin harcı değil

• Bunun imamhatiple vs. alakası yok ben ateistim aynı fikirdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William0 -- 28 Ağustos 2020; 15:11:30 >
  • donerekmek kullanıcısına yanıt

Mis gibi töre intikam ağa dizileri var

Mis gibi uzak doğu uyarlaması meyva isimli diziler var

Kadına şiddet kız çocuklarını satmali zorla evlendirmeli zenginlerin kız ayarlamali diziler çok onları izlesinler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.