Şimdi Ara

NETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
29
Favori
31.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papirus

O zaman sürekli olarak VPN ile Amerika üzerinden giriş yapmak en mantıklısı değil mi ?

ingilizce seviyem iyi olsa netflix usa'dan çıkmam bile ben zaten ama malesef türkçe altyazıya mecburum o yüzden türkiyeyle devam ediyorum.Eğer ingilizcen iyiyse tabiki de amerikadan bağlanmak iyi.Türkiyeyi içerik olarak rahat 10 a katlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

O zaman sürekli olarak VPN ile Amerika üzerinden giriş yapmak en mantıklısı değil mi ?

ingilizce seviyem iyi olsa netflix usa'dan çıkmam bile ben zaten ama malesef türkçe altyazıya mecburum o yüzden türkiyeyle devam ediyorum.Eğer ingilizcen iyiyse tabiki de amerikadan bağlanmak iyi.Türkiyeyi içerik olarak rahat 10 a katlar

Şöyle bir şeye denk geldim, Netflix'e istediğiniz altyazıyı ekleyebiliyormuşsunuz, kendim denemedim.

https://chrome.google.com/webstore/detail/super-netflix/aioencjhbaolepcoappllicjebblphoc?youtube

http://subflicks.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

quote:

Şöyle bir şeye denk geldim, Netflix'e istediğiniz altyazıyı ekleyebiliyormuşsunuz, kendim denemedim.

https://chrome.google.com/webstore/detail/super-netflix/aioencjhbaolepcoappllicjebblphoc?youtube

şöyle bir inceledim attığınız linkten ama zaten o subflickste türkçe altyazı koymamış ki kimse.Çoğunluk gene ingilizce falan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

şöyle bir inceledim attığınız linkten ama zaten o subflickste türkçe altyazı koymamış ki kimse.Çoğunluk gene ingilizce falan.

Hocam kendi bilgisayarınızdaki .srt dosyasını convertleyebiliyorsunuz anasayfadan. Bilgisayara şimdi bi' saat chrome kurmakla uğraşmak istemiyorum o yüzden Chrome'u olan biri varsa öyle bi' denesin isterse...

• quote:

quote:

quote:

Cevap yazdığın konunun ilk mesajına bakarsan eğer, nasıl altyazı ekleneceğinin anlatıldığını görürsün.

Neyi abarttığımı da anlayabilmiş değilim.

• Şu an smartdnsproxy ben de 2 yıllık 25 Dolar gözüküyor. Alsam mı almasam mı kararsız kaldım! Bir yıllık olan 18 Dolar. Bir de ömür boyu %70 indirim falan demiş.

Bu servisi 2 kişi kullanabiliyor muyuz?
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Sayfayı Türkçe yaparsanız, fiyat'ta TL oluyor. Yani 25 liraya geliyor. Deneme süresi bitince bende satın alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypeRockTiF

Sayfayı Türkçe yaparsanız, fiyat'ta TL oluyor. Yani 25 liraya geliyor. Deneme süresi bitince bende satın alacağım.

Onu ben de denedim ama ne yazık ki ödeme aşamasında Dolar oluyor. TL olarak almıyor ödemeyi. Sadece paketler aşamasında sayfayı Türkçe yapınca tutarlar da Türkçe oluyor ama bir yanlışlık yapmışlar. Ben de hemen zıpladım alacaktım. Ödeme aşamasına geldim Dolar oldu. Geçen hafta daha pahalıydı. 195 TL gibi bir rakama geliyordu 2 yıllık. Şimdi 25 dolar olmuş yani 90 TL gibi bir fiyat. 2 yıllık için güzel bir fiyat gibi. Bu smartdnsproxy başka ne işe yarar. Sadece netflix ve amerika içeriklerinin izlenmesinde mi avantaj oluyor. Başka bana avantajı olur mu internette?
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim. Dediğiniz doğruymuş. 90 küsür lira versem mi bilemedim. Evet dediğiniz gibi Amerika içerikleri, BBC iPlayer gibi servisler, Spor servisleri, Pandora Radyo gibi servislerin engelini kaldırıyor. Başka avantajı olacağını sanmıyorum.
  • Bir kaç sayfa önce mesaj atmıştım, tekrar yazayım,

TorGuard VPN ile Netflix'e girebiliyorsunuz, VPN hesabını ortak kullanmak isteyen varsa mesaj atsın arkadaşlar.
  • smartdnsproxy Yi apple tv veya ipad te kullanan var mı acaba? Tanıtımlarında çalışıyor gözüküyor. Ayrıca hangi fiyattan kullanıyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Mert Bey selam, VPN yi ben çalıştıramadım ama paylaştığımız ücreti hemen iade etmeniz dolayısı ile sizi tebrik ediyorum.
    Forumda sizin gibi güvenilir arkadaşların çoğunlukta olduğunu düşünüyorum.

Umarım ipad te sağlıklı çalışcak bir vpn yakalarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmystere -- 4 Temmuz 2017; 13:55:01 >
  • smartdnsproxy Veya daha iyi bi vpn yi paylaşmak isteyen var mıdır? Elinde olan veya paylaşmayı düşünen olursa msj atsın lütfen

ipad ten 1 haftalık bedava hotspotvpn yi indirdim, netflix usa yı canavar gibi çalıştırıyor ama baya pahalı...

• şimdi bişeyi merak ediyorum. netflix hesabı usa hesabı ama ben başka ülkede olursam içeriği neye göre belirliyor. giriş yaptığım IP'ye göre mi içerik yükleniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

şimdi bişeyi merak ediyorum. netflix hesabı usa hesabı ama ben başka ülkede olursam içeriği neye göre belirliyor. giriş yaptığım IP'ye göre mi içerik yükleniyor?

Hesaba hangi IP ile giriş yaparsanız, yani hangi ülkenin IP'si ile giriş yaparsanız o ülkenin içeriği yüklenir.
  • quote:

quote:

şimdi bişeyi merak ediyorum. netflix hesabı usa hesabı ama ben başka ülkede olursam içeriği neye göre belirliyor. giriş yaptığım IP'ye göre mi içerik yükleniyor?

Hesaba hangi IP ile giriş yaparsanız, yani hangi ülkenin IP'si ile giriş yaparsanız o ülkenin içeriği yüklenir.

peki amerikada değilim. misal suudi arabistandayım o zaman ne içerik yayınlanıyor ?

• quote:

quote:

quote:

peki amerikada değilim. misal suudi arabistandayım o zaman ne içerik yayınlanıyor ?

Suudi Arabistan'ın Netflix'ini görüceksiniz. Eğer başka ülkenin IP'si ile girerseniz o ülkeyi görürsünüz.

• İyi günler, hesabı tr'den açıp aynı kullanıcı adı ile Us'den girebiliyor muyuz, yoksa vpn ile ilk olarak Us'den hesap açıp o şekilde mi kullanmamız gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

İyi günler, hesabı tr'den açıp aynı kullanıcı adı ile Us'den girebiliyor muyuz, yoksa vpn ile ilk olarak Us'den hesap açıp o şekilde mi kullanmamız gerekiyor?

Hesabı nereden açtığınız hiç bir önem taşımıyor. İstediğiniz yerden açabilirsiniz. Tr'den hesap açıp US'den girebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

İyi günler, hesabı tr'den açıp aynı kullanıcı adı ile Us'den girebiliyor muyuz, yoksa vpn ile ilk olarak Us'den hesap açıp o şekilde mi kullanmamız gerekiyor?

Hesabı nereden açtığınız hiç bir önem taşımıyor. İstediğiniz yerden açabilirsiniz. Tr'den hesap açıp US'den girebilirsiniz.

Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim. Altyazı sıkıntısı olmuyor değil mi Us'e geçince?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.