Şimdi Ara

NETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ibrahim1004 , ibrahim1004 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
234
Cevap
29
Favori
31.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu sahibi arkadaşa teşekkür ediyorum. İzlemek istediğim dizi doğru düzgün hiçbir yerde yoktu. Smart DNS Proxy ile her şeyi Amerika yaptıktan sonra rahatlıkla Freeform'un sitesinden izleyebiliyorum istediğim diziyi. Bu kadar rahat olacağını düşünmemiştim
  • Merhaba,
    Smart Dns Proxy i üye oldum, 14 günlük deneme süresinde, dns ile amerika içeriklerini göremiyorum. Ücretli üyelik şart mı. Kullanan arkadaşlar varmıdır acaba.
  • dalu D kullanıcısına yanıt
    Hayır ücretsiz üyeliğin amacı bak çalışıyor test et .Ayarlarda ip nonu tanıtmalısın ve streaming ayarlarında netflix usa aktif ederseniz çalışır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Hayır ücretsiz üyeliğin amacı bak çalışıyor test et .Ayarlarda ip nonu tanıtmalısın ve streaming ayarlarında netflix usa aktif ederseniz çalışır.
    Merhaba ayarlardan ip tanıtma dediğiniz örnek verebilirmisiniz mesela modeme veya Apple TV de bu işlemi nasıl yapıyorsunuz

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    İp numaramı tanıttım DNS leri değiştirdim olmadı maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    DNS servis sağlayısından ayarlar bölümünde Netflix usa aktif etmelisiniz.Size en yakın DNS adresini manuel kullandığınız cihaza girdikten sonra kullandığınız donanımı kapatıp yeniden başlatmalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

DNS servis sağlayısından ayarlar bölümünde Netflix usa aktif etmelisiniz.Size en yakın DNS adresini manuel kullandığınız cihaza girdikten sonra kullandığınız donanımı kapatıp yeniden başlatmalısınız.
    Yaptım ama olmadı. En azından çalışıp çalışmadığını öğrenmek istiyordum. Vpn siz olmuyor sanırımNETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim.

*Bu sefer oldu ama netflix taş koydu.Neyse çok zorlamamak lazımNETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalu -- 12 Nisan 2020; 23:12:17 >

• Smart DNS 14 gün ücretsiz fakat sonrası için fiyat yüksek Apple TV de DNS harici bir çözüm gözükmüyor. Ücretsiz DNS hizmeti veren bir firma varmi dir?

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Cep telefonundan yaptım oldu, Pc de olmuyor ama. Hala netflix türkiye ye giriyor. Sorunu çözemedim. Pc den olması önemli altyazılar için. Çözümü bilen arkadaşlar varsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Belki konum ayarlarıyla ilgilidir. Pek bir bilgim yok.

• Yabancı dizi/film seyretmeye yeni başlamadıysanız Netflix US kütüphanesine sadece eh işte diyebilirim. Dizi/film için Japonya. Yeni filmler için İngiltere, Avustralya ve Güney Kore. Netflix'teki ender diziler için Güney Amerika ülkeleri, Ekvador hariç diğerleri aynı kütüphaneye sahipler. Ekvador'un kütüphanesinde de özel olarak pek birşey yok. Avrupa'da Hollanda biraz iyi ama Fransa ve Almanya kütüphaneleri eh işte seviyesinde. Netflix dünyaya açıldığından bu yana bu şekilde seyrediyorum. Aksi halde 1 dk. abone kalmazdım.
  • arkadaşım...hollow...dünya üzerinde 236 tane ülke varmış doğrumu?...netflix toplam kaç ülkede yayın yapıyomuş?...dünyada netflixin yayın yaptığı bütün ülkelerin kütüphanelerine vpn üzerinden erişip dizilerini ve filimlerini izlemek imkanı varmı yokmu?...merak ediyom...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Her ülke seyredilmesi gerekmiyor. Japonya ,Amerika ve ingiltere içeriği zaten en kapsamlı ülkeler.japonya da çok dizi içeriği ürettiği için arşivi çok büyük.

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Netflix'in bulunduğu ülkeler Netflix tarafından haritada gösterilmiş.

NETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim.

Öyle birşey yapmaya gerek yok, zaten çok zor. Mesela yukarıda da bahsettiğim gibi bazı ülkeler aynı kütüphaneye sahipler. Benim için çeşitlilik bakımından en iyi kütüphane Japonya. Japon içeriklerini ve Netflix yapımlarını zaten seyretmiyorum. Diğer popüler dizileri bulabiliyorum. ABD kütüphanesi de geniş ama ben pek sevmiyorum. Kaliteli dizilerin çoğunu seyrettiğim için bana öyle geliyor olabilir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.