Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.067
Cevap
853
Favori
834.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Grubumuz dolmuştur . Teşekkürler ilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AprilThe1st -- 29 Mart 2024; 2:47:13 >
  • tv hakkı paylaşmak isteyen var mı?

• TV den paylaşım için yeri olan arkadaş varsa gelebilirim.
  • Boş yeri olan varsa mesaj atabilir mi. 3 aylık katilabilirim

• tablet,telefon veya bilgisayardan izlemek için grubunda boş varsa özelden mesaj atabilir aylık ödemeli

• Arkadaşlar netflix aile üyelikleri kullanılabiliyor mu hala? Kod girip kullanabiliyodun en son. Bi ceza, yaptırımı falan yok mu netflixin? kod girdiğin sürece farklı bölgelerde kullanabiliyor musun?

• Merhaba, TV ye baglayacagim bilgisayarda kullanmak üzere abonelik arıyorum. 3-6 aylik odeme yapabilirim.
  • PlayStation için boş yer varsa talibim 3 aylık şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExeCuTioN66 -- 30 Mart 2024; 15:47:25 >
  • Boş yer varsa alabilirim.

• TV, PlayStation, telefonda kullanmak için, katılabileceğim grup arıyorum. Daha önce forumdan bir grupla 2 yıl kullandık ama sonra grup dağılmıştı. Düzenli ödeme yaparım, uygun fiyatlı tekliflerinizi bekliyorum. Teşekkürler. (6 aylık ödemeyi girişte yapabilirim)
  • Tv, PlayStation kullanmak için katılabileceğim grup arıyorum daha önce 1 senelik gruptaydım hane sorunu çıkınca çıkmak zorunda kaldım
  • Arkadaslar ozur dileyerek konuyu bölüyorum. Birisi bana yeni sistemi aciklayabilir mi acaba ?
  • ExeCuTioN66 kullanıcısına yanıt
    Playstation ile tv aynı. Bilginiz olsun.
  • 3 kişilik yerim var. 3 aylık periyotlarda ödemeleri peşin alırım. Whatsapp gurubu kurarız. Aylık hesap başı 60 tl zam gelirse ilave miktar paylaşılır.
  • cCc_Reis_cCc C kullanıcısına yanıt

Sadece pc ile izlersin

• 4K grubumuzda TV hariç olmak üzere 1 kişilik boş yerimiz vardır. 6 aylık periyotlar şeklinde ilerliyoruz. Katılmak isteyen olursa mesaj atabilir.

• Aylık ödemeli grup varsa dahil olabilirim, telefon ve bilgisayar kullanımı olacak sadece.
  • Atakan- kullanıcısına yanıt

Telden izleyemezsin defalarca yazıldı burada

• Merhabalar netflix üyeliği için grup arıyorum 1 yıllık için 0533 310 54 62 WhatsApp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyma89989 -- 31 Mart 2024; 11:57:43 >
  • Tv üyeliği için girebilirim
  • 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.