Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.710
Cevap
875
Favori
862.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tablet, iPhone vs olayı bitti hocam yeni bir güncelleme gelirse belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 5 Mart 2024; 10:11:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix illegal’e teşvik ediyor başka bir açıklaması yok illa iptv alın diye baskılıyor bu işin yanananı şirket olacak.
    Bu aklı veren kişiyi ileride kovarlar demedi demeyin insanlar en azından 4k paketlere Amerika da 23 dolar veriyordu şimdi vermeyecek illegal izleyecek keyifleri bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 5 Mart 2024; 0:35:20 >
  • Tek tv'den izleme sorunu çözülemedi mi hala?

Bir ara tel uygulamasını modifiye edip tv'ye kurma şeklinde çözüldüğü konuşulduydu?

• Demir1357 kullanıcısına yanıt

yalnızca pc mi çalışıyor ?

• rerea kullanıcısına yanıt

Pc, laptop vs bişey yapamazlar diye düşünüyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 5 Mart 2024; 21:21:49 >
    Ben pcdeki netflix uygulamasıyla giriş yapabilirmiyim yani buradan bir gruba katılsam? Fakat yorumları okudum.kapandı bittiği halde hala yorum yapıyorlar diyolar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam selam laptopta hiç sorun yaşamadım ama tablet ve telefonda yaşadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 6 Mart 2024; 12:43:43 >
    Burada grubu kuran kişi telefpn tablet tv hiç farketmeden izlicek, ama yeni gelen kişi 40 50 tl ödeyecek. Sadece pcden açacak. Fakat o grubu kuran kişiyle aynı ücreti bölüşüp ödeyecek.

Aynen öyle, işin özeti bu.

• 4K grubumuza Laptop veya cepten izleyecek yeni arkadaş aranıyor.
    Ödemeleri senelik alıyorum gelecek arkadaş 9 aylık ödeme yapması gerekli
    Aylık ödeme 40 tl

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mart sonuna doğru 4K grubumuzda 1 kişilik yer açılacak. Sadece Pc ve tel.den girilebilir aylık 40 tl, ödemeler 3 aylık.

Doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyada -- 25 Mart 2024; 15:51:48 >
    grup yönetmek zor iş , ben de grup kurdum , tv engellemesi yüzünden grubu kapattım , herkesin kalan ücretini de kuruşu kuruşuna iade ettim , Netflix kullanmıyorum artık
    şu an YouTube ve Disney grubum aktif , aslında uğraşmaya değmiyor , bir şirketten danışmanlık istesen binlerce lira ödersin değil mi ?
    burada yöneticinin hiç karsız sadece tv hakkı için bunu yapmasına gücenme bence ya da sende grup aç tv hakkını sen al...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 7 Mart 2024; 11:8:21 >
  • Çok karlıysa gruba girmeyin sizde açın bi grup tv de takılın, ne diye grup kovalıyorsunuz

aynen hocam herkesin gününü takip et günü geldiğinde ben devam etmiycem dediğinde yeni birini ara bulunana kadar eksik kalan süre kimseye onu yansıtma vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 7 Mart 2024; 11:42:54 >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Öyle bir niyetim yok. Durumu özet geçtim sadece. Uğraşılcak iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 7 Mart 2024; 15:14:18 >
  • ASuperB kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bende netflix grubuna dahil olmak isterim.

• 6Ay 240 TL 1 kişilik yerimiz var sadece pc ile izlemek şartı var. TV Yoktur.

• Çok eski 4k grubumuza TV HARİÇ olacak şekilde 1 kişi lazım, fiyat aylık 40 tl
    Edit: Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 10 Mart 2024; 15:10:44 >
  • Merhaba dostlar, TV box veya Amazon fire tv 4k gibi cihazlar tv hakkı mı oluyor?

• Teyfik kıroğlan T kullanıcısına yanıt

olmuyor maalesef

• tv den ortak olacak varmı dostlar ?

• 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.