Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki ekran kullanıyorum. Sadece bir ortak arıyorum(iki ekran). Ödemeyi her ayin ilk günü hesabima göndermeli. Eski ve refli üyeler sadece.

Ay / 21 tl (iki ekran)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun Süreli Düşünen Aylık 10 TL düzenli ödemeli 1 kişilik yerimiz mevcuttur. Whatsapp&Telegram : 05426838838

Edit: Grup Tamamlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluee18 -- 27 Ocak 2021; 11:9:36 >
  • Merhaba, babamı kaybetiğim için hiçbir mesaja cevap verememiştim ve üyeliğide yenilememiştim. Katılmak isteyen arkadaşlar için tekrardan yazmak istiyorum.

Arkadaşlar 28.01.2021 yarın tarihli Netflix üyeliği başlatacağım 2 kişilik yerimiz var 4k UHD.

Kişi başı aylık ödeme şeklinde 10 TL. Katılmak isteyen varsa Dm Atabilir mi?

Güvenilir ve sorunsuz izleyeceksiniz hiç endişeniz olmasın.

Uygulamayı ben ve eşim kullanıyoruz aile üyeliğidir o nedende gelecek kişinin güvenilir olması ve şifreyi kimse ile paylaşmaması önemli olacaktır.

Teşekkürle

• Sadece 1 aylık UHD üyeliği bu gün başlattım
    Genel kurallara uyacak arkadaşları bekliyorum.

Ücret:10 TL

İletişim Telegram: Grup doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ns Glow -- 28 Ocak 2021; 16:20:51 >
  • 4 Kişilik UHD hesabımızda şuan 1 kişilik yerimiz mevcuttur.
    Fiyatı aylık 10,5 TL’dir. Güvenilir ve ücretini zamanında ödeyen kişileri grubumuza bekleriz.
    Özellikle uzun süreli üyelik düşünenler tercihimizdir. İlgilenenler pm lütfen.

Edit: Yerimiz kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiriliŞ_97 -- 27 Ocak 2021; 21:1:15 >
  • 1 kişilik yer arıyorum.

• En yüksek paketten grup kurmayı düşünüyorum, 3 kişi ortak bulursam hemen satın alıp aboneliği başlatacağım.

En az 1 sene aktif kullanacağım (zaten Mayıs ayından beri tek olarak kullanıyordum) , o yüzden öncelikli tercihim en az 3-6 ay kullanacak ve peşin ödeyecek kişilerdir.

Ödeme aylık 10 TL geliyor kişi başı.

İletişim için PM atabilirsiniz. Grup tamamlandıktan sonra ortak WhatsApp hattı da kuracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Ocak 2021; 21:0:27 >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Ne zaman kurmayı düşünüyorsunuz. Şu an kurabilirseniz ben varım. En az 6 ay kalırım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil yer arıyorum. Ödemeyi gününde yaparım. En az 6 ay kalırım. Boş yeri olan varsa pm atabilir.
    Edit: bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamerrrr -- 27 Ocak 2021; 20:47:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DiriliŞ_97 kullanıcısına yanıt
    Merhaba dahil olabilirim kardeşim
  • Merhaba ödeme gününde yapilir boşluk var ise uzun vadeli dahil olabirim dm lutfen
  • iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 31 Ocak 2021; 19:37:5 >
  • formgonder2055 kullanıcısına yanıt

Gruba katıldım tskler...

• Sadece 1 kişilik yerimiz var 4k uhd ücret 10 ₺

DOLDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 28 Ocak 2021; 21:20:49 >
  • 1 kişilik arıyoruz. Katılmak isteyen varsa buyursun gelsin
  • Bulundu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alafosra -- 31 Ocak 2021; 20:53:38 >
  • netflix grubumuza 4k hd aylık üyelik 10 TL

ödeme tosla, papara, akbank, enpara, ziraat, işbank, halkbank,

ykb, garanti kabul edilir.

whatsapp. 0505 748 49 61

• 2 kişi bulunursa hesap hemen açılacak

• DOLDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 30 Ocak 2021; 11:40:3 >
  • Beinsport kardeşlik yokmu ya beşiktaş olarak katilabilirim

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.