Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.036
Cevap
849
Favori
832.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sayısız insana satıyormuşum senin dediğin gibi olsa o işler hesap zaten hiç bir şekilde kullanılamaz senin yaşadığın durum eminim konudaki bir çok hesap sahibinin başına gelmiştir ama yok bilgisiz insanlar ile konuşulmuyor gerçekten peki   Bende senin hakkında şikayetimi yaptım , senin koyduğun resimlerde bir dolandırıcılık yok ki grup içinden biri profil ismini değiştirmiş ve sende gelip iftira atarak dolandırıcı diyorsun , ben sana sadece başka bir yerimle gülerim hesap sahipleri de artık sizin gibileri de almaz gruba umarım , hadi iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 24 Ocak 2021; 13:28:58 >
  • Netflix uhd hesabıma ortak arıyorum Whatsappdan yazabilirsiniz 552 532 74 36
  • BAŞLANGIÇTA AYLIK DEVAMINDA UZUN SÜRELİ ORTAKLIK KURABİLECEĞİM GURUP ARIYORUM

İŞLEM TAMAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OGUZEMİR -- 24 Ocak 2021; 15:32:56 >
  • Arkadaşlar hali hazırda netflix hesabım var donanımdan bulduğum 2 kişi var ben dahil toplamda 3 kişiyiz son bir kişiye daha ihtiyacım var. Her ayın 14'ünde 10.50 tl ödeme yapabilecek, ödemelerini aksatmayacak ve uzun süre birlikte kullanacağımız arkadaşa ihtiyacım var.Tek şartım var toplu ödeme istemiyorum her ay günü gelince atılsın yeter.

• şah_ kullanıcısına yanıt

Şayet uygunsa bende gruba katılmak isterim ödemede herhangi bir sıkıntı yaşatmam, tek isteğim açılacak hesabımdan başkalarında girmesin. Şu anda mevcut hesabım var ancak kaç kişinin girdiği belli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix 4k ortak olucak var mı?

Sadece 2 kisi olucağız. 4 kisi falan uğraşmayalım.

Lütfen eski üyeler ve referanslı üyeler msj atsın

• Bende ortak ariyorum

Odeme de sıkintı cikmaz

• Aylık ve ya 3 aylık grup arıyorum 4k
    Edit : bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 25 Ocak 2021; 23:5:54 >
  • Arkadaşlar uzun süreli kimsenin kimsenin profiline karışmadığı mümkünse 25+ bir grup arıyorum. 6 aylık ödeme yapılabilir. ama önemli olan uzun süreli olması. mesaj atarsanız sevinirim.

• Uzun süreli ödeme yapabilirim, grup kuran varsa pm atabilir.

• Üyelik arıyorum aylık .

• Arkadaşlar bir daha ki ay turknet e geçiş yapacağım turknet kullanıpta benimle 6 ay netflix hesabını paylaşmak isteyen arkadaşa 1 ay bedava kodunu tanımlama yaptırabilirim yâni 1 ay bedava turknet kullanabilirsiniz...

• Aylık üyelik arıyorum ödemeleri gününde düzenli yaparım

• Yarın netflix 4k hesap kuracağım. Şuanlık iki kişiyiz,gelmek isteyen olursa özel mesajdan ulaşabilir. Ücreti 10tldir.

• Grup arıyorum PM lütfen :)

• emir_can1625 E kullanıcısına yanıt
    Var mı hala
  • Merhabalar, Bende ortak hesaba girmek isterim. İlgilenenler dönüş yaparsa sevinirim.

• Grup bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname0056 -- 26 Ocak 2021; 21:12:59 >
  • Edit fullendik tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 27 Ocak 2021; 0:12:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finland

Edit fullendik tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.