Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.050
Cevap
851
Favori
833.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix 4k üyeliğe aylık ödeme şeklinde ortak olmak istiyorum. Profili sağlam ve eski arkadaşlar önceliğim olacaktır. Özelden iletişime geçebiliriz. 1-2 aylık değil sürekli kullanmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Numara atabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alındı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 23 Ocak 2021; 22:46:56 >
  • aylık fiyatına gruba katılabilirim. dm atabilirsiniz.

• aylık olan gruba katılabilirim.

• 3 veya 6 ay 4k uhd grup ariyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık grup arayan arkadaşlar 0541 884 7357 whatsapp yazabilir.

Aktif 4k uhd grubumuz mevcut , giriş ücreti 10 ₺ dir.

EDİT :TAMANLANDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 23 Ocak 2021; 21:35:25 >
  • 6 aylık grup arıyorum
  • formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    Eskiler başka. Aranan kan bulundu. Engin Bey e teşekkür ederim 👍
  • Aylık grup arıyorum şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samyeli47 -- 24 Ocak 2021; 1:47:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık grup arıyorum.

• erolihsan kullanıcısına yanıt

Ne diyorsun sen ya sorunun varsa benle iletişime geç , paranımı çaldım senin ne dolandırmasından bahsediyorsun terbiyesiz.. insan gibi benle iletişime neden geçmedin buraya böyle asılsız iftira atmak yerine sorununa bakalım ?!

Grup içindeki insanların ne kadar güvenli olduğunu ben nereden bilebilirim başkası başkasına veriyor ve profil ismi değişiyor , sonra biz uğraşıyoruz.

Esas dolandırıcı sizsiniz nerden bilebilirim sizin başkasıyla paylaşmadığınızı hesabı ? terbiyesize bak ne güzel iftira atmak dolandırıcı sizsiniz siz gerçek isminiz dolandırıcı sizin , bu kadar kolaymı bir insana iftira atmak , ne kadar bencil bir insansınız siz..

Yetkili arkadaşlardan bu kişiyi asılsız iftira ve suçlamalarından dolayı ve hesabı başkası ile paylaştığından dolayı banlamalarını rica ediyorum . erolihsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 24 Ocak 2021; 12:11:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finland

Ne diyorsun sen ya sorunun varsa benle iletişime geç , paranımı çaldım senin ne dolandırmasından bahsediyorsun terbiyesiz.. insan gibi benle iletişime neden geçmedin buraya böyle asılsız iftira atmak yerine sorununa bakalım ?!

Grup içindeki insanların ne kadar güvenli olduğunu ben nereden bilebilirim başkası başkasına veriyor ve profil ismi değişiyor , sonra biz uğraşıyoruz.

Esas dolandırıcı sizsiniz nerden bilebilirim sizin başkasıyla paylaşmadığınızı hesabı ? terbiyesize bak ne güzel iftira atmak dolandırıcı sizsiniz siz gerçek isminiz dolandırıcı sizin , bu kadar kolaymı bir insana iftira atmak , ne kadar bencil bir insansınız siz..

Yetkili arkadaşlardan bu kişiyi asılsız iftira ve suçlamalarından dolayı ve hesabı başkası ile paylaştığından dolayı banlamalarını rica ediyorum . erolihsan

ismim "erol ihsan dh"olarak yazıyordu, 4 hesap doldugu halde emre bey yazanı ekledi birisinin yerine daha sonra benim yerime bir başkasını ekledi ismi aradan 1 gün geçti şimdide özgür bey dh diye birisini eklemiş benim isim yine gitti. Parasında değilim 10 lira ama bu yapılan sahtekarlık dolandırıcılık 10 liradan 15-20 kişiye veriyor sanırım böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolihsan -- 24 Ocak 2021; 13:19:44 >

• Bir kez daha söylüyorum sanırım anlama sorununuz var, profil ismini benim tarafımdan değiştirmediğimi dün de yazmışım size .

Nasıl olur da benim değiştirdiğimi düşünebiliyorsun ? Benim ve grupta ki diğer insanların tüm yetkileri aynı herkes istediği profilin ismini değiştirebiliyor, bu yetki sadece bana özel değil.

Daha bilip bilmeden gelip buraya terbiyesizlik yapma , asılsız yere insanları suçlama, karalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 24 Ocak 2021; 12:21:21 >
  • Arkadaşlar durum ortada resimlerle anlattım bu kişiden birşey almayın kafanız ağrımasın

Erol hocam 4 kişilik grup oluşturursanız ben sizinle girebilirim üyeliğe.
  • Merak etme bir sürü üyem var konuda , sen daha sistemi bilmediğin için böyle sorunlar yaratıyorsun grupta.

Grup içinden biri profil ismini değiştirmiş diye gelip burada kimseyi dolandırıcı diye suçlayamazsın , öyle bir dünya yok hakkında yok.

Senin anlamadığın nokta ise hesaptaki profil isimlerini herkes değiştirebilir , sadece hesap sahibine ait olan bir özellik değil bu.

Neyse bu arkadaşı grubunuza almayın sizi de böyle asılsız yere suçlayabilir , iyi forumlar.

• tommyy2, Katılım zamanı: 28 Kasım 2020 ne zaman üye olduğunda ne olduğun belli zaten senin gibi 2*3 aylık üyelik acarak millete aynı hesabı 10 larda kisiye satmiyorum 15 yıllık dh üyesiyim beni tanıyan tanır ama senin ne olduğunu belli edelimde başkaları da mağdur olmasın.

Sen insanların güvenli olup olmadığını üyelik yaşına bakarak mı yargılıyorsun ?

15 senelik adamda dolandırıcı olur 1 senelik üye olmuş adam da , bir sürü örnekleri var.

Hesabı başkalarına satsam hesap otomatik olarak uyarı verir zaten şikayet gelir tarafıma bende şifre değiştirirdim , daha burada yalan attığın belli oluyor .

Sen artık gözümde dolandırıcı ve sahtekardan başkası değilsin , 15 yıllık dh üyesisin ama adam olamamışsın.

Blok listemdesin , umarım başkalarının grubuna giripte başkası profil ismini değiştirince yine hesap sahibini dolandırıcı diye suçlamazsın,dikkatli olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 24 Ocak 2021; 12:48:24 >
  • para verip üyelik alan benim, aynı üyeliği sayısız insana satan sensin resimleri koydum yukarıda, insanlar kime inanacağını kendi bilir ben şikayetimi yaptım. Ayrıca 10 liraya üyelik satın alarak dolandırıcı olunacağını da ilk kez duyuyorum olsam olsam mağdur olurum bu durumda.... ama sen 10 liralık üyeliği sayısız insana satarak ne olunacağını iyi bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolihsan -- 24 Ocak 2021; 14:9:2 >
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.