Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Vip Üye
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.174
Cevap
857
Favori
838.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylık, 3 aylık farketmez uzun yıllar devam edebileceğim sağlam bir grup arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düzenleme: Grup doldu arkadaşlar.

Yeni kuracağım gruba 3 kişi arıyorum.
    UHD paketi ödemeler aylık 42/4=10,50 TL olarak hesabıma eft olarak yapılacak.
    isteyen istediği zaman çıkabilir ancak uzun süre kalacak arkadaşlar önceliğimdir.
    ödeme peşin yapılacağı için gruptan çıkmak isteyen arkadaş önceden bilgi vererek ayrılacak. o sırada yerine yeni kişi bulunacaktır.
    Haberleşme ve şifre paylaşımı 4 kişinin ortak bulunduğu whatsapp grubu üzerinden yapılacaktır.
    Özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 15 Temmuz 2019; 20:57:28 >
  • 4k paket için grup arıyorum, referanslı üyelerden oluşan bir grup olursa daha iyi olur. Profilime bakabilirsiniz.

Bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 15 Temmuz 2019; 21:26:41 >
  • Aylık veya 3 aylık ödeme yapabileceğim grup arıyorum.

• Not: Grup dolmuştur.

Yeni kuracağım gruba 3 kişi arıyorum.
    UHD paketi ödemeler aylık 42/4=10,50 TL olarak hesabıma eft olarak yapılacak.
    uzun süre kalacak arkadaşlar alınacaktır.
    ödeme peşin yapılacak.
    Haberleşme ve şifre paylaşımı 4 kişinin ortak bulunduğu whatsapp grubu üzerinden yapılacaktır.
    Özel mesajdan ulaşabilirsiniz. Yeni üyeler yazmasın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aquapolis -- 15 Temmuz 2019; 23:54:11 >
  • merhaba daha önce tek başıma kullanıyordum artık ortak kullanmaya karar verdim

4K-UHD paketi olan gruplara katılabilirim ödemede sorun olmaz eski ve referanslı üyeler tercihimdir

şimdilik aylık ödeme şeklinde düşünüyorum ileride 3 6 ay olarak katılabilirim teşekkürler.
  • Aylık ödemeli grup arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yüksek pakette ilk 2 ay aylık ödemeli sonraki aylarda uzun süre ödemeli grup arıyorum. Üyeliğim baya eski bakabilirsiniz.

• Bir yıldır içinde olduğum gruptan askerlik dolayısıyla ayrıldım. 4k-uhd pakette uzun süreli grup arıyorum. referansım vardır.
  • ARKADAŞLAR BENDE NETFLİX GRUBA DAHİL OLMAK İSTİYORUM YOKSA YENİ BİR GRUP OLABİLİR.TEŞEKKÜRLER
  • serkaneker kullanıcısına yanıt
    İSTERSENİZ BERABER ÜYE OLALIM 2 KİŞİ DAHA LAZIM
  • promhost P kullanıcısına yanıt
    BENİM GRUBA GELEBİLİRSİN ÖZELDEN GÖRÜŞELİM
  • Bir kişi olarak grup aramaktayım. Eğer 3 kişi daha gelirse üyeliğide başlatabilirm.
  • sentiles74 S kullanıcısına yanıt
    BİZ İKİ KİŞİ OLDUK ÖZELDEN MESAJ ATIN
  • ARKADAŞLAR ŞUAN İKİ KİŞİ OLDUK NETFLİX ÜYELİK KATILIMLARI BEKLİYORUZ ÖZELDEN ARAYABİLİRSİNİZ
  • Merhaba, aylık ödeme yapacağım en üst paketten grup arıyorum

PM lütfen

Grup bulundu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanalisyan -- 17 Temmuz 2019; 12:0:2 >
  • NETFLİX ÜYELİK SAYISI TAMAMLANMIŞTIR TEŞEKKÜRLER
  • Aylık ödemeli 1 kişilik yerimiz kaldı gelmek isteyen pm

• Netflix için 3 aylık ödemelerle devam edecek grup kurmayı düşünüyorum. 3 kişilik yer mevcut. Fiyat: 32TL ( 3 aylık ) , ödeme 3 ayda bir yapılacaktır.
  • Merhaba,

Görüntü kalitesi en yüksek 4K paket için referanslı ve eski üyelerin olduğu uzun süreli açık kalacak bir gruba dahil olmak istiyorum.

Özel mesaj yazabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.