Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
834.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • referanslı güvenilir üyelerden grup arıyorum , ya da kendim kurucam uzun süreli bir grup. Ona göre mesaj atın.
  • Arkadaslar son bir kisilik yerimiz kaldi. Enpara ile acacagim uyeligi. Isteyen cebini pm atsin gruptan konusalim.

EDİT: GRUP TAMAMLANDI ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 23 Nisan 2019; 18:22:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kişilik yerim var yokmu kimse yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanki güvenilir değilim gibi hissettim

• metallurgy kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar ücret ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tyler7

Hocam ne kadar ücret ?
    Aylik 10 tl 3 ay 30 tl. Ancak enpara ile odeme yapacagim. Kartima ne kadar iade gelirse grup üyelerine bolusecek.

EDİT: GRUP TAMAMLANDI ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 23 Nisan 2019; 18:22:17 >
  • Arkadaşlar kadro tamam sayımız doldu

• konyalım K kullanıcısına yanıt
    Şimdi öncelikle bu mesajlarını şikayet ettim. Benim telefon numaramı öyle kafana göre burada paylaşıp ihtamlarda bulunamazsın. Özel bir telefon numarası bu. Şahsa ait. Öyle canının istediği gibi insanları ifşa edemezsin. Konuşmalar orada, istediğin gibi paylaşabilirsin ama o numarayı eğer silmezsen ben de kendi bildiğim yollara başvuracağım ve bu senin için hiç iyi olmayacak.

Konuya gelirsek, ben bana verilen profile ister telefondan girerim, ister bilgisayardan istersem de akıllı tv üzerinden. Bu hiçbir şekilde problem değil. Aylardır bu şekilde kullanıyorum ben netflix'i. Hesaba havaleyi yarın yapacağım demedim. Bugün yaptım, resmî tatil olduğu için yarın hesabına geçecek dedim. Terbiyesizliğin lüzumu yok.
  • Aynı anda girersen 3 cihaza birden kitler benim hatam seni kim ne oldugunu bilmeden hesabı vermek oldu

• Aynı anda girdin 3
    Cihazla

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 11 yıldır bu forumda alır satar alışveriş yaparım senin gibi görmedim

• konyalım K kullanıcısına yanıt
    Tekrar söylüyorum. Mesajlar durabilir problem yok. Senin kim, ne olduğun beni ilgilendirmiyor. Numaramı oradan sileceksin. Ben de aynı şekilde alışveriş yaptım bu forumda. Kimse arkamdan; "dürzü, haysiyetsiz, üçkağıtçı" gibi kelimeler kullanmadı. İyice ikili tartışmaya dönecek bu konunun altı. O yüzden bir daha yorum yazmayacağım. Yineliyorum: Netflix profilinde istediğim kadar cihazdan girerim. Sonuçta hepsi aynı ip üzerinden bağlı internete. Terbiyesizlik yapma daha fazla. Bak numaram arandı çocuğun birisi küfür edip kapattı. Son kez uyarıyorum. O çocuğu da seni de uğraştırırım. Ha ben uğraşırım problem yok diyorsan silme kalsın bunlar burada. Ben o numarayı da seni de şikayet edeceğim zaten. İyi akşamlar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

Bu mesaj silindi.
    Bunu tamamen bilmediğimden soracağım. Arkadaş ile aranızdaki durumu bilemem ama siz yukarıda "3aylık 25tl sonraki aylar 10tl" şeklinde yazmışsınız ve daha sonra "İlk ay ücretsiz hakkımı yedi gitti dürzü " demişssiniz yani anladığım şu; grup kurdunuz ilk ay ücretsiz olarak başlattınız. Peki neden ilk 3ay 25tl ? 20lira olması gerekmiyor mu ? Adama üçkağıtcı diyip durmuşsunuz ama eğer netflixin ödemelerinde bir değişme olmadıysa burada kişi başı 5 liracık bir üçkağıdı yapan siz oluyorsunuz? Yanlışım varsa da düzeltin.

Diğer konu ise gene bilmediğim bir olay çünkü biz UHD paketi şuan 3kişi yani 3profil; 2bilgisayar, 3telefondan kullanıyoruz yani 5cihaz ama herhangi bir sorun yok. Bizim şuan sorun yaşamamız gerekmiyor mu o zaman ? Bana sanki aynı anda 4profil kullanılabilir cihaz sayısı çok fark etmiyormuş gibi geliyor. Dört kişi hem bilgisayar hem telefondan 8giriş yapamaz mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyaoblomov

Şimdi öncelikle bu mesajlarını şikayet ettim. Benim telefon numaramı öyle kafana göre burada paylaşıp ihtamlarda bulunamazsın. Özel bir telefon numarası bu. Şahsa ait. Öyle canının istediği gibi insanları ifşa edemezsin. Konuşmalar orada, istediğin gibi paylaşabilirsin ama o numarayı eğer silmezsen ben de kendi bildiğim yollara başvuracağım ve bu senin için hiç iyi olmayacak.

Konuya gelirsek, ben bana verilen profile ister telefondan girerim, ister bilgisayardan istersem de akıllı tv üzerinden. Bu hiçbir şekilde problem değil. Aylardır bu şekilde kullanıyorum ben netflix'i. Hesaba havaleyi yarın yapacağım demedim. Bugün yaptım, resmî tatil olduğu için yarın hesabına geçecek dedim. Terbiyesizliğin lüzumu yok.
    Aynı anda 3 cihazdan girilmeyeceğini bilmiyor musun?? Sana adam tek ekran satmış. Bu ne demek Yani tv den izliyorsan cep de kapalı olmalı veya laptop. Tek ekrandan izleyeceksin. Bu kadar basit. Adamın hesabı askıya alınmış, diğer üyelere mahcup olmuş özür dileyeceğin yerde zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun kardeşim aynen öyle oldu adamlar aradı nolcak dedi dedim telwfi edecem dedim ve üyelik açtım benden çıktı artık

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Aynı anda derken? Bana e-mail ve şifre attığı anda telefonumdan girdim. Sonra kapatıp bilgisayardan girdim. Oradan da kapatıp televizyondan girdim. Daha ne yapmam gerekiyor? Daha önceki aylarda da kullandığımda bu şekilde giriyordum ve hiçbir şekilde sorun olmuyordu. Hatta daha ileri gidiyorum, geçen ay içeride televizyon açıkken ben bilgisayardan izliyordum. Hiçbir şekilde netflix askıya falan alınmadı. Özür dilenmesi ya da üste çıkmam gibi konular sizi hiç ilgilendirmez. Ben işin hakaret ve küfür tarafındayım. Şahsi bilgilerimin burada paylaşılması konusundayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox00

Bunu tamamen bilmediğimden soracağım. Arkadaş ile aranızdaki durumu bilemem ama siz yukarıda "3aylık 25tl sonraki aylar 10tl" şeklinde yazmışsınız ve daha sonra "İlk ay ücretsiz hakkımı yedi gitti dürzü " demişssiniz yani anladığım şu; grup kurdunuz ilk ay ücretsiz olarak başlattınız. Peki neden ilk 3ay 25tl ? 20lira olması gerekmiyor mu ? Adama üçkağıtcı diyip durmuşsunuz ama eğer netflixin ödemelerinde bir değişme olmadıysa burada kişi başı 5 liracık bir üçkağıdı yapan siz oluyorsunuz? Yanlışım varsa da düzeltin.

Diğer konu ise gene bilmediğim bir olay çünkü biz UHD paketi şuan 3kişi yani 3profil; 2bilgisayar, 3telefondan kullanıyoruz yani 5cihaz ama herhangi bir sorun yok. Bizim şuan sorun yaşamamız gerekmiyor mu o zaman ? Bana sanki aynı anda 4profil kullanılabilir cihaz sayısı çok fark etmiyormuş gibi geliyor. Dört kişi hem bilgisayar hem telefondan 8giriş yapamaz mı ?

Alıntıları Göster
    Son kısım için söylüyorum yapamaz. 4 üye demek 4 ekran demektir. Hangi cihazdan izlediğin fark etmez her üyenin 1 ekran hakkı vardır. Sadece tv den, sadece cepten veya sadece laptopdan. Ama sadece 1 ekran açık olmalı. Kullandığın cihaz sayısı fark etmiyor tabi ki fark eden açık olan ekran sayısı.

• ilyaoblomov kullanıcısına yanıt
    Ben nicini istedim vermedin diye telefonunu paylaştım ki burada arkadaşları uyarayım seninle çok çok dikkat ederek alışveriş yapsınlar insanları zor duruma düşürme diye

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Son kısım için söylüyorum yapamaz. 4 üye demek 4 ekran demektir. Hangi cihazdan izlediğin fark etmez her üyenin 1 ekran hakkı vardır. Sadece tv den, sadece cepten veya sadece laptopdan. Ama sadece 1 ekran açık olmalı. Kullandığın cihaz sayısı fark etmiyor tabi ki fark eden açık olan ekran sayısı.

Alıntıları Göster
    Ben de bunu kastetmiştim evet. Adam üyeliği aldıktan sonra elindeki cihazlara girişini yapmış doğal olarak. Ben de üyelik aldığımda hem telefon hem bilgisayar girişini direk yaparım uğraşmayım diye. Herkes yapar. Ha gidip üçünü birden açtıysa zaten hata mesajı almıyor mu bu profil zaten bir şeyi oynatıyor diye ben mi yanlış hatırlıyorum? Direk hesabı neden askıya alsın ki netflix ? Yanlışlıkla giriş yapsak ya da çoluk çocuk bizden habersiz açsa direk hesap askıya mı alınacak yani ? Bence başka bir sorun var. Arkadaş "askıya alındı" mailini açsa bir okusa hala okunmamış gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.