Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
833.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Son kısım için söylüyorum yapamaz. 4 üye demek 4 ekran demektir. Hangi cihazdan izlediğin fark etmez her üyenin 1 ekran hakkı vardır. Sadece tv den, sadece cepten veya sadece laptopdan. Ama sadece 1 ekran açık olmalı. Kullandığın cihaz sayısı fark etmiyor tabi ki fark eden açık olan ekran sayısı.

Alıntıları Göster
    Ben de bunu kastetmiştim evet. Adam üyeliği aldıktan sonra elindeki cihazlara girişini yapmış doğal olarak. Ben de üyelik aldığımda hem telefon hem bilgisayar girişini direk yaparım uğraşmayım diye. Herkes yapar. Ha gidip üçünü birden açtıysa zaten hata mesajı almıyor mu bu profil zaten bir şeyi oynatıyor diye ben mi yanlış hatırlıyorum? Direk hesabı neden askıya alsın ki netflix ? Yanlışlıkla giriş yapsak ya da çoluk çocuk bizden habersiz açsa direk hesap askıya mı alınacak yani ? Bence başka bir sorun var. Arkadaş "askıya alındı" mailini açsa bir okusa hala okunmamış gözüküyor

• wox00 W kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri aradım o anda 6 dakika görüştüm dedigim gibi olmuş aynı anda açmış hepsini birden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Beyefendi herkes gibi 30 lirayada verebilirdim ama ben satıcıyım 25 liradan indirim yaparak veriyorum verdim ben şimdi nasıl dolandırıcı oluyorum burada şimdi bu fiyata veren dolandırıcı mı

• Merhaba. Kendime grup arıyorum.
  • ScR3Am05 kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun süreli ise buyrun gelin

• quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

Hocam uzun süreli ise buyrun gelin
    Ömür boyu bile olur :)
  • Ozaman buyur gel hocam belli eskilwrdensin

• quote:

Bu mesaj silindi.
    İlk ayınız ücretsizmiş dolayısıyla kalan 2 ay 10tl den 20lira yapar. 3aylık kullanım 20liraya gelir. Daha önce de yazmışsınız ilk 3 ay 25tl daha sonra aylık 10tl diye. Her şey ortada hala kendi cebimden veriyorum havalarına girmeyin lütfen. Adama üçkağıtcı derken kendinize de bakın biraz.

Kendi hesabımdan deneme yaptım. Hem telefondan hem de bilgisayardan aynı hesap aynı profilde oynatım sağlıyor fakat bu sayı 4ü aşınca uyarı geliyor. Neden hesabı askıya aldıklarını hala garipsiyorum. Sonuçta 4kullanıcılı bir hesapta illaki unutulan dalgınlıkla ve ya dediğim gibi kişinin kendinden bağımsız eşi, çocuğu falan hatayla bunu yapabilir. Ufak bir hatanın direk hesabı askıya alınmasıyla sonuçlanması netflix in sorunu. Burada boşuna birbirinizi yiyorsunuz.

• Vay vay vay

Bu şahıs yüzünden ilk ay ücretsiz kullanım 5 gün kullanmama ramen kullanıcı adı, şifreyi verdigim anda sayesinde bitti yeniden ödeme yaparak açtım müşteri hizmetleri anca bu şekilde olur dedi diger arkadaşlara mahçup olmamak adına acil şekilde açtım. Şimdi magdur değilmiyim diyorsun.

• Ok5800 nicli arkadaş tüm yaşanılanlara şahit kendiside benim gurupta aldığım andan beri ne o nede ben sorun yaşamadık

• Yıllardır tanımadığım insanlarla Netflix kardeşliği yapıyorum, hesap açıldığı anda hem evdeki TV den, işyerinde PC den, akıllı telefondan hesaba giriş yapıyorum ve hepsi farklı ip ler. Bir kez bile hesap askıya alınmadı. Zaten böyle bir durumda yani cihaz sayısı aşıldığında Netflix giriş yapmanızı engelliyor ve diğer açık hesaplardan birinden çıkış yapmanızı istiyor.
    Özetle yukarıdaki konunun bu cihaz sayısı ile alakası olamaz. Ayrıca telefon no.su nun alenen ifşa edilmesi de kanunen suçtur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 23 Nisan 2019; 22:54:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada aynı hesaba kendi profiline girmek koşuluyla ister o kişi tvden ister telefondan ister pcden istediği yerden girebilir. Kendi profilini kullandığı sürece ve aynı anda hem tv'den hem telefondan falan girmeyi denemediği sürece bir sıkıntı olmaz.

arkadaş burada hep kendi profiline girdiğini, aynı anda 2 cihazdan bağlanmadığını yazmış.

yani o kişinin suçu yok, başka bir iş var bunda.

Sadece telefondan veya tvden veya pcden ilk girişte uyarı verebilir hesabınıza farklı bir cihazdan girildi diye. Ama hesap kitlemesi olmaz normal şartlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 23 Nisan 2019; 23:44:22 >
  • -HKN- kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum.
  • quote:

Bu şahıs yüzünden ilk ay ücretsiz kullanım 5 gün kullanmama ramen kullanıcı adı, şifreyi verdigim anda sayesinde bitti yeniden ödeme yaparak açtım müşteri hizmetleri anca bu şekilde olur dedi diger arkadaşlara mahçup olmamak adına acil şekilde açtım. Şimdi magdur değilmiyim diyorsun.
    İlla açık açık yüzüne vurayım madem sen anlamayacaksın. Gidip ücretsiz ayı fiyata 5liradan dahil etmişsin, adamlara ücretsiz ayı 5 liradan satmışsın hala millete üçkağıtçı diye ortada hakaret ediyorsun. Milletten 15lira cukkalayım diye elindeki bulgurdan da olmuşsun.

Tekrar tekrar tekrar söylüyorum çoklu kullanım oldu diye hesap direk askıya alınmaz. Dünya çapında bir şirket bu kadar saçma algoritma kullanmaz. Ya sen anlamadın neden hesabının askıya alınmadığını ya da arkadaşın gruba girmesiyle denk zamanlı bir sorun oldu ve sen sürekli bu yüzden oldu diye tutturuyosun. Mesela şu netflixden gelen askıya alınma mailini at buraya okuyalım neymiş olay. Konu amacından saptı iyice.

Buyur bu şahsa kullanıcı adı ve şifreyi verince 5 dakika sonra bu ve diger yerlerden nerden giriş yaptıgına dair 3 mesaj geldi ve iptal oldu bu arada bu forumda ilk ay ücretsiz olanlar çogunlukla 30 liradan veriyor nadir kişiler 25 liraya veriyor bir kişi göstersene 20 liradan başlatan abone olup emek ve sorumluluk alan

• Başkalarını dolandırcakmışım kimi dolandırılmışım burda 11 yıldır

• Merhaba iyi akşamlar
    İki arkadaşıda tanımam etmem. Sadece konyalım nickli arkadaşla bir haftadır netflix kullanıyorum. Hesabın askıya alınma sebebi bence ücretsiz kullanım ayı içerisinde olmasıdır. Yoksa başka bir açıklaması yok gibi. Wp grubunda da söyledim zaten ama diğer arkadaş ayrılmıştı gruptan. Bir diğer husus arkadaş alırken söyledi ilk ay ücretsiz lakin 25 TL diye bende kabul ettim. Durumdan haberim var yani niye bu kadar büyütüp sanki bir açık yakalanmış gibi konu farklı noktaya çekilmeye çalışılıyor anlamadım. Bir nevi alan razı satan razı durumudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ok5800 O kullanıcısına yanıt
    Aynen, bende arkadaşlarıma açtırdığım 19 Netflix grubu var. 1.5 seneyi geçmişlerdir dile kolay.

Aynı anda online sayısı üyelikte 4 ü geçince 5. Yi açtırmıyor zaten. Uyarı maili atıyor o kadar

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.