Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alım yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevdayeli -- 19 Mart 2019; 18:28:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k profilimize 1 adet boşluk vardır gelmek isteyen pm atsın.
  • 1 yıldır forumdan arkadaşlarla düzenli kullandığımız 4 kişilik 4K ULTRA HD gruptan bir kişi ayrıldı. Herkes çıksa bile ben kullanmaya devam edeceğim için kapanma gibi bir sorunu yok. Aylık 10 TL den 3er ay peşin alıyorum ki her ay zırt pırt adam aramak zorunda kalmayalım. İrtibat için mesaj atabilirsiniz.

bulundu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 20 Mart 2019; 23:35:33 >
  • 4k grup arıyorum.
  • Grup arıyorum pm atın

• 4k Netflix grubu kurmayı düşünüyorum. 2 kişi aranıyor.

- 6 ay devam edecek bir grup olacak. Sonrası için konuşur kendi aramızda hallederiz.

- Para peşin alınacak 6 ay için 45 lira gibi bir fiyat düşünüyorum. İlk ay deneme yapacağım (kartı kullanmadım diye hatırlıyorum eğer ki deneme kullanıldıysa o kalan parayı da konuşuruz.) sonraki süreçte 3 ay enpara kampanyası son 2 ay standart fiyat uygulaması olacak (enpara kampanyaya devam ederse artan para bölüştürülebilir). Ayda 7.5 lira gibi bir fiyata gelecek.

- Eski üyeler veya referanslı üyeler öncelikli. Whatsapp grubu kurulacak. Arkadaş ortamı olabilir birbirimize dizi-film önerebiliriz.

- Şifre-Mail değişikliği olmayacak. Deneme hesaplar ile karıştırmayınız. Şifre ve maili başka birisi ile paylaşmamak ön koşuldur. Kimsenin mağdur olmasını istemem.

NOT: Böyle anayasa maddeleri gibi sıraladığımın farkındayım:) ama her şey açık olsun istiyorum.

İyi forumlar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercnsklc -- 20 Mart 2019; 15:54:10 >

• DİKKAT ! FORUMDAKİ AYLIK ÜCRETSİZ ,FAKE ÜYELİKLERDEN DEĞİLDİR ! UZUN SÜRELİDİR !

hali hazırda devam eden ultra hd üyeliğimiz için 1 kişilik yerimiz boşaldı.

fiyatı 12 tl ve 3 aylık peşin alacağız. diğer arkadaşlar da 3 aylık peşin ödeme yaptılar.

gruba çocuklu üye kabul etmiyoruz çünkü önceki arkadaşla bu yüzden sorun yaşadık.

grupta kesinlikle şifre başkalarına verilmeyecek, diğer grup üyelerinin hesaplarına giriş yapılmayacak.

bu şartları kabul eden olursa hemen gruba dahil edebilirim.
  • merhaba, devam eden grubumuzdan ayın 24 itibariyle ayrılacak arkadaşın yerine; deneyimli, presentable, dış görünüşüne önem veren, grup çalışmasına yatkın ve seyahat engeli olmayan bir kişi alınacaktır. teşekkürler

tamamlandı. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 20 Mart 2019; 20:34:1 >
  • ercnsklc kullanıcısına yanıt
    WhatsApp için 05443377272 hocam düşünürseniz ekleyin şartlar uygun benim için

• Yerler çok çabuk doldu hocam maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

1 yıldır forumdan arkadaşlarla düzenli kullandığımız 4 kişilik 4K ULTRA HD gruptan bir kişi ayrıldı. Herkes çıksa bile ben kullanmaya devam edeceğim için kapanma gibi bir sorunu yok. Aylık 10 TL den 3er ay peşin alıyorum ki her ay zırt pırt adam aramak zorunda kalmayalım. İrtibat için mesaj atabilirsiniz.

bulundu teşekkürler.
    Merhaba hala geçerli mi?

• Arkadaşlar nisan ayının 1 inde 4k üyelik açacağım üyelikleri 4 aylık 50 tl peşin alacağım alacağım aylık 12.5 tl dir 1 ayda ücretsiz deneme üyelik var şayet üyelik ücretlerine zam gelmezse 50 tl ye 5 ay izleyeceksiniz 1 ayda deneme üyeliği izleyeceksiniz...
    Forum eski üyeleri tercihimdir...
    3 üye bulamazsam hesap açmayacağım,bende ortak arayan gruba üye olurum...
    Ödeme mart ayının son haftası garanti bankası iban a yatıralacaktır.
    Tüm yazışmalar whatsapp tan yapilacaktir... tokmakomer@hotmail.com email adresim buradan da yazabilirsiniz
  • Son 1 kişilik yer kaldı 10 tl ultra hd 4k hesap

• ririii kullanıcısına yanıt
    Hala yeriniz varsa katılabilirim
  • DİKKAT ! FORUMDAKİ AYLIK ÜCRETSİZ ,FAKE ÜYELİKLERDEN DEĞİLDİR ! UZUN SÜRELİDİR !

hali hazırda devam eden ultra hd üyeliğimiz için 1 kişilik yerimiz boşaldı.

fiyatı 12 tl ve 3 aylık peşin alacağız. diğer arkadaşlar da 3 aylık peşin ödeme yaptılar.

gruba çocuklu üye kabul etmiyoruz çünkü önceki arkadaşla bu yüzden sorun yaşadık.

grupta kesinlikle şifre başkalarına verilmeyecek, diğer grup üyelerinin hesaplarına giriş yapılmayacak.

bu şartları kabul eden olursa hemen gruba dahil edebilirim.
  • En az 3 aylık ödemesi peşin alınmak üzere, Standart grubumuzda 2 kişilik yer boşaldı. Müracaat için PM atınız.
  • uhd için boş yeri olan ortak grup arıyorum. yeri olan varsa özelden mesaj yazabilir. teşekkürler.

• uhd için 1 kişilik yer arıyorum. Edit: Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroslive -- 21 Mart 2019; 13:27:57 >
  • Uhd 1 kişilik yer arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.