Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
833.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisgfb

Merhaba en para kampanyası ile 5 tl geliyor yapalım mı arkadaşlar ne dersiniz
    Bana uyar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En para ile üyelik açabilecek olan varsa ben de üye olabilirim. Altı ay ya da bir sene ödeme yapabilirim.

• Bende üye olabilirim.

• Numan449 N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Numan...

• mukohan M kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam sonraki alışverişlerde görüşmek üzere

• ben de enpara ile alınmış üyeliğe katılmak istiyorum. referanslarım mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 16 Mart 2019; 13:3:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight_offline

2006 dan beri forumun en eski akfit üyelerindenim. birkaç referansım vardır.

netflix ultra HD 4 kişilik paket başlatacağım.

6 aylık peşin (1 ayı ücretsiz olmak üzere toplamda 6 ay) gruba girmek olmak isteyenler eğer var ise benimle iletişime geçebilirler... Aylık 10 tl olmak üzere toplamda 6 aylık üyelik için 50 TL peşin eft yapacaksınız

bu işler güven işidir her ay para geldi gelmedi işi ile uğraşamam güven sorunu olanlar tercih etmesinler hakkımda araştırma yapabilirler hiç nick değiştirmedim forumda...

ayrıca üye seçiminde tercihimi birkaç refi olan forumda bir süredir vakit geçirmiş arkadaşlardan yana kullanacağım....acelesi olmayan kıdemli forum arkadaşları 14 mart akşam 10 gibi grubu kurmayı düşünüyorum.

buraya kadar gelmiş arkadaşlar az çok bu işin mantığını kapmıştır ama ben yine de hatırlatıyım.
    not: bu üyelik 4 kişiyi yani 4 ekranı kapsar. (profilde gelen ekstra çocuk ekranı dahil değildir. onu kullanmak isteyenler başka gruba bakabilir) size vereceğim kullanıcı adı ile sadece 1 ekran izleyebilirsiniz. iki ekran olsun biri cebimde biri TV de derseniz iki kullanıcı satın almanız lazım farklı maceralar arayıp diğer arkadaşları mağdur edecekler hiç mesaj atmasın.
    olası bir zam durumunda zam farkı 4 kişi arasında eşit olarak bölüşülecektir. olası kaza bela ölüm kalım durumunda bilgilerinizi not alıyorum paranız bende kalmaz gönderdiğiniz ibanlara tekrar kalan paranızı göndertirim.
    bizim grup dolmuştur.

• enpara ile olursa bende olabilirim
  • hali hazırda devam eden ultra hd üyeliğimiz için 1 kişilik yerimiz boşaldı.

fiyatı 12 tl ve 3 aylık peşin alacağız. diğer arkadaşlar da 3 aylık peşin ödeme yaptılar.

gruba çocuklu üye kabul etmiyoruz çünkü önceki arkadaşla bu yüzden sorun yaşadık.

isteyen varsa hemen dahil edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 19 Mart 2019; 12:23:11 >
  • enpara ultra hd üyelik varsa ben de üye olabilirim. hali hazırda üç yıldır süren bir spotify grubunu yönetiyorum.
  • Hala yer var mı?
  • Grup tamamlandı.
    1. oup59
    2. GÖKHANK
    3. arslan5598
    4. Deniz3017

4K Netflix üyelik gurubu kuracağım. Halihazırda 3 yıldır Spotify aile grubu ev sahibiyim. Daha önceden Magzter grubu ev sahipliği de yaptım. Sitedeki referanslarıma bakabilirsiniz. Profilim ve tüm mesajlarım açıktır. Sitede birçok işlemim var.

Grup Özellikleri:

1. Asgari 6 ay veya direk 1 yıllık olarak peşin ödeme alacak şekilde grup kuracağım. Kısa süreli üyelikler düşünmüyorum.
    2. Süre konusuna (6 ay veya 12 ay) grup üyelerimizle ortak karar vereceğiz.
    3. Grup tamamlanınca yeni üyelik açacağım. Netflix hesabı e-posta adresi asla değişmeyecek. Yeni hesap olacağından 1 ay da ilave olacak.
    4. 3 forumdaş talipli olduktan sonra Whatsapp grubu kuracağız. Tüm üyelerden ödeme bu aşamada alınıp hesap açılacaktır.
    5. Grup üyelerinin birbirlerinin haklarına saygılı olması esastır. O yüzden üyelerin diğer profillere girmemesi, birden fazla ekran (TV, mobil vs.) kullanmaması, üyelik e-posta ve şifre değiştirmemesi gibi konular çok hassastır.
    6. Üyelik mevcut fiyat üzerinden açılacak olup Netflix resmi olarak zam yapar ve daha yüksek ücret kesmeye başlarsa aradaki ücret farkı süre kadar ay ile çarpılıp peşin olarak üyelerden toplanacaktır. (Örnek: 12 aylık grup açtık. 3 ay sonra ücrete 10TL zam geldi. Toplam 9 ay zamlı ücret kullanılacağından üye başı 9x2.5TL=22.5TL ilave ücret alınacak.)

Bu kapsamda üye olmak isteyen varsa mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 16 Mart 2019; 19:33:21 >

• Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 18 Mart 2019; 1:53:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Grup tamamlandı.
    1. oup59
    2. GÖKHANK
    3. arslan5598
    4. Deniz3017

4K Netflix üyelik gurubu kuracağım. Halihazırda 3 yıldır Spotify aile grubu ev sahibiyim. Daha önceden Magzter grubu ev sahipliği de yaptım. Sitedeki referanslarıma bakabilirsiniz. Profilim ve tüm mesajlarım açıktır. Sitede birçok işlemim var.

Grup Özellikleri:

1. Asgari 6 ay veya direk 1 yıllık olarak peşin ödeme alacak şekilde grup kuracağım. Kısa süreli üyelikler düşünmüyorum.
    2. Süre konusuna (6 ay veya 12 ay) grup üyelerimizle ortak karar vereceğiz.
    3. Grup tamamlanınca yeni üyelik açacağım. Netflix hesabı e-posta adresi asla değişmeyecek. Yeni hesap olacağından 1 ay da ilave olacak.
    4. 3 forumdaş talipli olduktan sonra Whatsapp grubu kuracağız. Tüm üyelerden ödeme bu aşamada alınıp hesap açılacaktır.
    5. Grup üyelerinin birbirlerinin haklarına saygılı olması esastır. O yüzden üyelerin diğer profillere girmemesi, birden fazla ekran (TV, mobil vs.) kullanmaması, üyelik e-posta ve şifre değiştirmemesi gibi konular çok hassastır.
    6. Üyelik mevcut fiyat üzerinden açılacak olup Netflix resmi olarak zam yapar ve daha yüksek ücret kesmeye başlarsa aradaki ücret farkı süre kadar ay ile çarpılıp peşin olarak üyelerden toplanacaktır. (Örnek: 12 aylık grup açtık. 3 ay sonra ücrete 10TL zam geldi. Toplam 9 ay zamlı ücret kullanılacağından üye başı 9x2.5TL=22.5TL ilave ücret alınacak.)

Bu kapsamda üye olmak isteyen varsa mesaj atabilir.
    Hocam ben katılırım. dm atarsanız.

• Merhabalar, katılabileceğim bir grup aramaktayım. Uzun soluklu bir süreç olmasını istiyorum. 2 yıldır kullanmakta olduğumuz bir spotify grubumuz var aynı şekilde ilerlemesini diliyorum. 2008 yılı üyesiyim ve referanslarım mevcut. Şimdiden teşekkür ederim.

• Enpara ile üyelik açan varsa üye olabilirim. En az 3 ay dahil olabilirim

• Grup arıyorum pm

• Merhaba

4 kişilik aile grubumuzdan bir arkadaş çıkmak istedi onun yerine 1 kişilik alım yapıyorum .

*Aylık ücret bizde hala 40 lira gözüküyor yani kişi başı 10 lira alıyoruz

*Eğer zam gelirse yine 4 e bölüp devam ediyoruz

*Yeni hesap açma gibi şeyler yapmıyoruz hesabı devamlı kullanıyoruz.

*Gruptaki diğer arkadaşlar da gizliliğe önem veriyor ve sadece bir cihazdan indirme yapması gerektiğini biliyorlar .Yani indirme ve izleme konusunda asla sorun yaşatmayacaklardır.
  • Arkadaşlar vende düzenli olarak bir hesaba katılmak istiyorum enpara ile ödeme yapabilirim

• netflixin ne olduğunu bilen ve uzun süre devam edecek kişilerle kurulan bir gruba dahil olmak istiyorum

1 aylık hesap istemiyorum. uzun süreli kardeşlik yapmak isteyen pm atabilir mi lutfen. 1 ay diye giriyorum. devam ederiz gerekirse deniyor ama çoğu kişi devam etmiyor.

bir gruba dahil oldum tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 21 Mart 2019; 3:59:40 >
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.