Şimdi Ara

Netflix'in yeni dizisi The Queen’s Gambit, platformun en çok izlenen mini dizisi oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Abdülhak Hamit Tarhan (1 mesaj) Özgür Eroğlu (1 mesaj) rammizdayyi (1 mesaj) geldim41 (1 mesaj) haktan24 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj) (6 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Netflix'in yeni dizisi The Queen’s Gambit, platformun en çok izlenen mini dizisi oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4375 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Özellikle pandemi döneminin en popüler platformlarından biri olan Netflix, geçtiğimiz aylarda mini dizi olan The Queen’s Gambit'i yayınladı ve diziden istediği karşılığı almış gibi duruyor.

Ayrıca Bkz.Black Panther 2'nin çekimleri Temmuz'da başlıyor; Shuri ana karakter olabilir

Satranç konusunda çok yetenekli olan bir kızın ünlü olmasının ardından yaşadığı bağımlılıkla mücadele etmesini konu olan yeni Netflix dizisi The Queen’s Gambit, Netflix adına güzel bir başarıya imza attı. Dizi, yayınlandığı ilk 28 günde 62 milyon hane tarafından izlenerek, Netflix'in şu ana kadar en çok izlenen mini dizisi oldu.

Netflix hesabından bu durum ile ilgili yapılan paylaşıma göre dizi başardığı birkaç şey daha var:

• Dizi 92 ülkede ilk 10'a girmiş durumda ve 63 ülkede 1 numara.

• Dizinin yayınlanmasının ardından, dizinin uyarlandığı roman tam 37 yıl sonra The New York Times en çok satanlar listesine girdi.

• Google'ın "satranç nasıl oynanır?" aramaları son 9 yılın en yüksek seviyesinde.

Yaratıcılığını Scott Frank ve Allan Scott'ın yaptığı dizinin başrolünde Anya Taylor-Joy bulunuyor. Dizi toplamda 7 bölümden oluşuyor ve şu anda tüm bölümleri Netflix'te bulabilirsiniz.

Kaynak:https://twitter.com/netflix/status/1330903941706485761

|
    |

• çok abartmaya gerek yok netflix izleyicileri düzgün dizilere hasret kaldığı için izlendi ve geçti ...
  • Çavuş
    93 Mesaj
    HAKETTİ
    |
    |
  • Binbaşı
    1289 Mesaj
    Bence Baya bir süre zirvede kalıcaktır keza arkadasın da dediği gibigerçekten haketti.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj
    sırf kız ın gözleri için bir bakayım dedim diziye hakikatten son zamanlarda izledigim en iyi mini dizi hakkını vermek lazım kız da cok hoş oyunculugu muazzam...
  • Yüzbaşı
    851 Mesaj
    ben beğendim ama umarım devamı gelmez demek geliyo içimden fakat netflix bu belli olmaz yarın bile onay alabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    132 Mesaj
    çok abartmaya gerek yok netflix izleyicileri düzgün dizilere hasret kaldığı için izlendi ve geçti ...
    |
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj

Hocam beni de ikna ettiniz, gidip ben de bakacağım yakın zamanda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    haktan24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2228 Mesaj

Ben de sırf şişirdiler diye izleyeceğim yoksa elli defa denk geldim ama açıp izlemedim. Popüler çağın kölesiyiz napalım :)
    |
    |
    Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2343 Mesaj
    7.8/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.