Şimdi Ara

Netflix'e yeni bir özellik geliyor: 'Karışık Oynatma' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
5.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Plex tavsiye ederim
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Hocam bunları yapabiliyorsunuz zaten. Tek ihtiyacınız olan televizyonunuzun yanında gelen veya ekstra olarak satılan akıllı kumanda
  • Samsung Q80T de uzun süredir vardi zaten 😀
  • double or nothing kullanıcısına yanıt

imdb puanı gösteriyormuş. zaten toplasan 10 tane film var. puanına bak bak seyret artık.

amazonun görüntü kalitesi de berbat. sanki dvd'nin kendisini kopyalayıp sisteme atmışlar gibi.Uygulaması da stabil değil, netflix'de 4k yağ gibi akıyor ancak amazon uygulamasında 1080p izlerken 20 fps alırsan şükür dua. .Tek espirisi hbo dizileri. Ama game of thrones bile yok.

sen 8 lira diyorsun ama ortak hesap kullanarak netflix 10 liraya geliyor.

Sürekli kaliteli diyerek artık kimsenin allamadığı dizileri imdb puanı yüksek diye millete iteliyor, oradan gelmiş parayla şunu da kiralayabilirsiniz diyor.

netflix'inde eksilerini sayalım

-eşcinsellere artık küfür etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan/ -- 25 Ocak 2021; 18:39:23 >
  • Haydi rastgele.
  • Netflix'in yapay zekası mı varmış da yapacak.
    Korku filmi izliyorsun, drama öneriyor. Korkma ağla diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla xboxda aylardır vardı sanırım bazı kullanıcılarda test etmisler, bende yeni bişey geldi heralde dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanctn98 -- 25 Ocak 2021; 21:59:1 >
  • Oğuzhan/ kullanıcısına yanıt

Profil fotoğrafında utan lan vefasız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aydan itibaren bu mesnetsiz platforma üyeliğimi bitireceğim.içerik olarak zengin değil ve malum mesaj kaygıları (komplo fikirlerlere ile uğraşmam) tv arayüz tanımlaması bein connect iyi olmadığı için bunu tercih etmiştim bu aydan itibaren amazon prime a geçeceğim.

• Otomatik oynatMAMA özelliği olsa keşke, dün bir film izledim hayatımdan iki saat çaldı.
  • Çok büyük özellik be hayatta aklıma gelmezdi. İyi ki bildirim gelmiş te gelip bu haberi okuyarak 5 dakikamı harcadım. Yoksa nereden bilecen de bakacan. Ben hayatımda hiç bu kadar kaliteli bir 5 dakika harcamamıştım. Ne faydalı bir haber olmuş üfff beee.

• gun kullanıcısına yanıt
    Bu konudan çok müzdaripim. Mesela aliexpreste en çok satanlarda bile benim aradığım ürünler çıkıyor yüz tane. Yahu bir kere aramışım bitmiş. Ben gerçekten en çok neler satıldığını merak ettim niye gerçeği söylemiyorsun adam kandırmaya çalışıyorsun.
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    Aynen alfabetik olması gerek bir şekilde. Birde kutu dışından içerik göstermesi gerek arada sırada.

Ben çok çeşitli filmler izlerim ama hepsi birbirine benzer filmlere kaldık.
  • güzel ama benim izlediklerimi referans alarak yapmasa daha iyi olur. izlemediklerim arasında tamamen random bir şey sunmalı.

• iyiymiş ama bunun yanında geliştirmesi gereken çok şey var

• Bu ozellikten cok daha onemlisi misal "Green book"u komediler basligina koyulmuş.Ve benzer gariplikler cokca.

• Bunu yapacaklarına adam gibi bir menü yapsınlar, film listele diyorsun diziler gösteriyor,

İzlediğin şeyleri tekrar tekrar izle diye sana öneriyor, bir de yapay zeka diyorlar buna.  

• bunun bir benzeri Quibi'ydi yapay zeka sistemiyle önünüze dikey veya yatay size özel içerikler sunuyordu ama fazla uzun ömürlü olamadılar. insanlar kısa video izlemek istemedi vs vs.

ama bence sebeplerinden birisi rahat bir arayüzünün bulunmaması ve insanların sıkılmasıydı. saran bir özellik değil netflix ise bunu iyi düşünmüş çünkü ne kadar çok alternatif olursa iyi ama umarım normali de yapay zekaya dökmezler bu tarz platformlara kültürlenmek belgesel vs için giriyorum sürekli aynı tarz şeyleri yönetmeni farklı çekim açısı farklı diye tekrar tekrar izlemek istemem. ama gzel bir düşünce.

• Netflix şu dizilerinde eşcinsellik olayında kaldirsa süper olcak sirf bu yüzden kaç diziyi izlerken biraktim mide kaldırmıyor artik.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.