Şimdi Ara

netflix..... (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.800
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağol. Bir aylık deneme alayım o zaman.
  • Apple TV ile üyelik alacak yada üyeliğini paylaşacak arkadaşlar arıyorum. Dm ile iletişime geçelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir türlü üyeliği tamamlayamıyorum.

Kredi kartı kısmında önce sanal kart dedim olmadı sonra normal kredi denedim olmadı.

Kartlar internet ve telefon bankacılığına da açık.

Müşteri temsilcisi de bilgisiz yardımcı olamadı.

Alıdığım hata : Ödeme yöntemiz ile ilgili bir problem oluştu.
  • Eklenecek içerikleri nereden öğrenebilirim?
  • Bende 5 profil var 5 kişi mi kullanabiliyıruz

• sufistike kullanıcısına yanıt
    burda var da ne kadarı türkiyeye gelir bilmiyorum

http://www.whats-on-netflix.com/coming-soon/november-2016-new-netflix-releases/

en iyisi twitterdan netflix türkiyeyi takip etmek

• quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

Bende 5 profil var 5 kişi mi kullanabiliyıruz

Hayır 4 profil aynı anda kullanabilir. 5.profilde aynı anda girmeye çalışırsa sorun olacaktır, muhtemelen birisi düşer yada 5.profile müsaade etmez.
  • Arkadaşlar daha önce Netflix'le ilgili konuları nerede açacağımı karıştırıyordum, o yüzden DH Desteğe yazmıştım, sağolsunlar Netflix alt kategorisini açtılar. Bu konuyu ilk açan ilkerk88 başvurursa bu konuyu da Netlfix altına taşısalar güzel olur.

Benim açtığım 2 konuyu taşıdılar.

@ilkerk88
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

Arkadaşlar daha önce Netflix'le ilgili konuları nerede açacağımı karıştırıyordum, o yüzden DH Desteğe yazmıştım, sağolsunlar Netflix alt kategorisini açtılar. Bu konuyu ilk açan ilkerk88 başvurursa bu konuyu da Netlfix altına taşısalar güzel olur.

@ilkerk88

bu konu zaten sıcak fırsatlar için gereksiz oldu bende şikayet edecektim. bunun silinip ilgili bölüme bilen birisi konu açsın benim olayla ilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

Arkadaşlar daha önce Netflix'le ilgili konuları nerede açacağımı karıştırıyordum, o yüzden DH Desteğe yazmıştım, sağolsunlar Netflix alt kategorisini açtılar. Bu konuyu ilk açan ilkerk88 başvurursa bu konuyu da Netlfix altına taşısalar güzel olur.

@ilkerk88

bu konu zaten sıcak fırsatlar için gereksiz oldu bende şikayet edecektim. bunun silinip ilgili bölüme bilen birisi konu açsın benim olayla ilgim yok.

Bence silinmesin Netflix kategorisine taşınsın. İçinde insanların bir çok yararlı paylaşımı var.

• Yanlış anlaşılmasın ama fırsat devam ediyorsa sıcak fırsatlarda durmasının ne gibi bir sakıncası var?
  • wolkien kullanıcısına yanıt
    Devam eden bir fırsat yok ki. Netflix'in sistemi hep aynı
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Enpara fırsatı var hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara için 3 kişi arıyorum.
  • Denemeyi başlattım. Görüntüde karelenme oluyor. Hızım şu an 5 megabit. Yeterli değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 1 Kasım 2016; 5:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Denemeyi başlattım. Görüntüde karelenme oluyor. Hızım şu an 5 megabit. Yeterli değil mi?

5Mbps 720p en az izleyebilmeniz lazım. Arasıra 1080p ye de çıkıp inebilir. Bir içerik izlerken görüntü genelde ilk birkaç dakika oturana kadar kalitesi değişiyor sonra yavaş yavaş sabitleniyor. Ama internet hızındaki dalgalanmalar etkiler.
  • Enpara fırsatı için illaki "ayın enparalısı" olmak mı gerekiyor?
  • chaturanga C kullanıcısına yanıt
    Stream işini bu yüzden sevmiyorum. Filme başlıyorsun. Toparlayana kadar birkaç dakika geçiyor. Arada dalgalanmalar oluyor.
  • enparası olup boş yeri olan varsa 2 aylık gelebilirim.
  • arkadaslar 1 aylık free denedım. hatta uyelıgımın sona ermesıne 3 gun kala ıptal ettırdım. fakat 28 tl para cekılmıs kartımdan. bu daha sonra gerı mı yatırılacak
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.