Şimdi Ara

netflix..... (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.Akşama denerim tekrar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Gruba katıldığımızda ana kişinin şifresi ile mi girecek herhes? Millet birbirinin izlediğini görecek mi?

Evet tabi ki hesap tek olduğuna göre tek şifre var. Her kullanıcıya ayrı bir profil oluşturacaksınız, herkes kendi profiline girdikçe sorun olmaz. Ama profillerde ayrı bir şifreleme olmadığından herkes birbirinin profiline bakabilir. Ancak bakmasını gerektirecek bir durum göremiyorum, yani izlediklerinizin ne olduğuna baksa ne olacak ki, sakıncalı içerikler yok sonuçta Netflix'te. Ama kural olarak herkes kendi profilinden girsin dersiniz.

Başkasının sizin profilinize girip girmediğini, sizin izlemediğiniz yada açmadığınız bir video sizin profilde son izlenenlerde görünüyorsa anlayabilirsiniz. Ama hiç bir şey izlemeden sizin profilinize girmeleri durumunda anlayamazsınız.

• Dun buradan netflix grubuna ortak oldum. Hemen Narcos dizisine basladim ve direk 6 bolum bitti Dizi gercekten cok iyi.. Uygulamayi da cok begendim... Bu fiyata 4 kisi ortak olunca ve enpara ile indirimli olunca bedava nerdeyse...

Kotam 2 3 gun once dolmustu.. 3mb e dustugu icin surekli takilir diye dusundum fakat dun uhd'de izledim butun bolumleri ve hic takilmadi tuhaf sekilde.. Neyse.. Narcos neden genis ekran cekilmemis anlamadim.. Eski dizi de degil sonucta.. Tv nin yarisi siyah ekran.. Ama goruntu cidden inanilmaz guzeldi... TV nin kendi uygulamasi ve netflix tusu olmasi buyuk kolaylik ( Grundig )
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Dun buradan netflix grubuna ortak oldum. Hemen Narcos dizisine basladim ve direk 6 bolum bitti Dizi gercekten cok iyi.. Uygulamayi da cok begendim... Bu fiyata 4 kisi ortak olunca ve enpara ile indirimli olunca bedava nerdeyse...

Kotam 2 3 gun once dolmustu.. 3mb e dustugu icin surekli takilir diye dusundum fakat dun uhd'de izledim butun bolumleri ve hic takilmadi tuhaf sekilde.. Neyse.. Narcos neden genis ekran cekilmemis anlamadim.. Eski dizi de degil sonucta.. Tv nin yarisi siyah ekran.. Ama goruntu cidden inanilmaz guzeldi... TV nin kendi uygulamasi ve netflix tusu olmasi buyuk kolaylik ( Grundig )

3Mbps ile UHD izlenememesi lazım :)
  • chaturanga C kullanıcısına yanıt
    Bence de...
    kota bitti mesajini dun aldim.. belki akk den gidiyordu hala... Bakalim bugun devam edecek mi..
  • quote:

Bence de...
    kota bitti mesajini dun aldim.. belki akk den gidiyordu hala... Bakalim bugun devam edecek mi..

Olabilir muhtemelen AKK aktif olmamıştır dün.
  • Arkadaşlar ucretsiz netflix yolunu söylüyorum kac ay gider bilmem ama
    (10 aydır dewam ediyor..)

1. Si sanal kartoluştuyorsunuz icinde para olmasın
    2.si email
    3 .sü uyelik yapiyorsunuz

1 ay bedava kullaniyorsunuz

1 ay sonra üyeliği iptal ediyorsunuz
    Yeni bi sanal kart açıyorsunuz int. Şubesinden

Kart numarası degsiyor.

Yeni email
    Yeni kayıt
    Yeni kart

1 ay daha dewam

5 kisiye kadarda ekleme yapın
    Herkes dönsün bu sekilde 3 dk nizi almaz
    Hadi ben kaçar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pembepembe -- 26 Ekim 2016; 1:37:37 >
  • pembepembe kullanıcısına yanıt
    Deneme hesabı kullandığın bir cihazda tekrar yeni bir deneme hesabı kullanmaya başlayınca çok geçmeden fark edilip hesabın askıya alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazazz -- 26 Ekim 2016; 3:24:33 >
  • kazazz kullanıcısına yanıt
    Bende olmadı aylardır kullaniyorum artik sıkıldım zaten guzel dizi film de kalmadıisteyen denetlyebilir bedava nasl olsa

• Arkadaşlar modem biraz uzakta olduğu için tv de netflix izlemekte zorlaniyorum WiFi sinyali düşük kalıyor.WiFi adaptörü dışında ne kullanabilirim evde bebek olduğu için çok güçlüde olmasın

• arkadaşlar, şu anda ücretsiz deneme hesabım var. 22 kasım a kadar geçerli. var mıdır 3 kişi daha sonrasında diğerleri deneme hesabı oluşturarak o şekilde döndürelim aramızda. Pm den ulaşabilirsiniz
  • quote:

Dun buradan netflix grubuna ortak oldum. Hemen Narcos dizisine basladim ve direk 6 bolum bitti Dizi gercekten cok iyi.. Uygulamayi da cok begendim... Bu fiyata 4 kisi ortak olunca ve enpara ile indirimli olunca bedava nerdeyse...

uhd değildir hocam. alet hızınıza göre ayarlıyor muhtemelen 720 p dir en faza 1080 dir

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Evet dun izledigimde goruntu biraz daha dusuktu sanirim.. 1080 yada 720 idi... Ama tuhaf sekilde goruntu bazen 4:3 bazen 16:9 oluyor Narcos dizisinde ( bolume gore degisiyor sanirim)..

Nedeni ne olabilir ya da bu ayari yapabilecegim bir bolum var mi? 4:3 olunca kenarlar gereksiz sekilde siyahla kaplaniyor.. ( Smart TV )
  • quote:

Evet dun izledigimde goruntu biraz daha dusuktu sanirim.. 1080 yada 720 idi... Ama tuhaf sekilde goruntu bazen 4:3 bazen 16:9 oluyor Narcos dizisinde ( bolume gore degisiyor sanirim)..

Nedeni ne olabilir ya da bu ayari yapabilecegim bir bolum var mi? 4:3 olunca kenarlar gereksiz sekilde siyahla kaplaniyor.. ( Smart TV )

hocam narcos daki 4:3 ler escobar ın orjinal görüntüleri oluyor. belgesel gibi. yani o yıllasrda çekilmiş gerçek görüntüleri koyuyorlar araya. ha tabi isteseler onları geniş gösterebilirler ama o yılalrın havas vermez tabi. bence orjinal görünsün diye özellikle 4 3 e müdahale etmityolar hatta özellikle 4 3 veriyorlar bence
  • hala 4 lü grup arıyorum.1-2 haftadır bulamadım katılmak istiyorum grubu olan var ise enpara ile ödeme yaparım hemen.
  • Canları cehenneme

• Gruba arayan eksiği olan pm

• Grup aranıyor

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    hocam butun sahneler oyle.. Sanirim smart tv'nin uygulamasinin bir sacmaligi mi anlamadim.. Mesela sahne baslamadan once dizinin tanitim fotosu yazilari butun ekran yada uygulamanin diger herseyi full ekran ama video baslayinca 4:3e geciyor.... Bilgisayardan izledim oyle degil.. Bir video nasil uygulamaya gore degisiyor anlamadim.. Neyse.. Sagolun cevap icin... yapacak birsey yok sanirim...

Netflix'ten gayet memnunum internet hizina gore kendisini degistirmesi ve kesinlikle videolarin donmamasi cok iyi ozellik...
  • quote:

hocam butun sahneler oyle.. Sanirim smart tv'nin uygulamasinin bir sacmaligi mi anlamadim.. Mesela sahne baslamadan once dizinin tanitim fotosu yazilari butun ekran yada uygulamanin diger herseyi full ekran ama video baslayinca 4:3e geciyor.... Bilgisayardan izledim oyle degil.. Bir video nasil uygulamaya gore degisiyor anlamadim.. Neyse.. Sagolun cevap icin... yapacak birsey yok sanirim...

Netflix'ten gayet memnunum internet hizina gore kendisini degistirmesi ve kesinlikle videolarin donmamasi cok iyi ozellik...

o zaman bu işte bi gariplik var. 4 3 e geçtikten sonra tv nin görüntü ayarlarına baktnıız mı belki ordan tekrar 16 9 yapabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.