Şimdi Ara

netflix..... (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.800
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Crantola iMac için netflix programı vardır. Birde onun üzerinden deneseniz. Bende Windows 10 üzerinden tarayıcı ile yapmıştım dediğiniz gibi çok köyü görüntü almıştım. Prog yükleyip ayarları yapınca düzelmişti. Gerçi tüm girişlerde ayarları otomatik olarak ayarlaması lazım bilemedim şimdi umarım düzelir en kısa zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrusefer -- 23 Eylül 2016; 3:39:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyrusefer kullanıcısına yanıt
    Kapattım hocam yarın bakarım saat geç oldu sağ olun yardım için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Aslında "senersongur" arkadaşın suçu değil böyle konuşmak çünkü ülkemizde her kesimden çoğu kişi internetten müzik indirmenin film izlemenin oyun cracklemenin illegal, yasal olmayan, yasak, korsan, günah olduğunu bilmiyor. Bunun nedeni bu işin bu kadar kolay yapılıyor olmasdır. Süreklilik tepkisizliği doğuruyor.

Arkadaşlarıma, ben internetten korsan film izlemiyorum dediğimde "nasıl yaa, açıp izliyorsun işte ne suçu" diyor. O kadar yaygın ki insanlar suç işlediğinin farkında değil.

Eskiden bahanemiz filmler çok pahalı idi. Halen de öyle. Yeni çıkan bir filmin DVD'si 25 TL'den satılıyor. Düşünsenize haftada 10 film izleyen bir kişi toplam 250TL ödemiş olacak.

Ama aylık 10TL Netflix'e vererek mis gibi sansürsüz kaliteli film izlersin. Hem suç işlememiş olursun eğer pratikte müslüman isen de günah işlememiş olursun. Hala bu işin günah/yasa dışı olduğunu anlamayanlar için basit bir açıklamasını yapıyorum. (bu arada bu mevzuyu arkadaşlarımla paylaştığım halde çoğu hala olayı anlamış değiller, nasıl yeaaa açıp izliyoz işteee) :)

--
    Bir film çekiyorsun 2 yılını alıyor 1000'lerce kişi çalışıyor sonra piyasaya dvd'sini yayıyorsun sonra bir davar çıkıyor 1 adet dvd 25 TL verip alıyor onu kopyalayıp satışını yapıyor veya internette torrent/hdfilmizle vb sitelerde yayınlıyor ve para kazanıyor. Para asıl bu işi yapana değil de satın alıp kopyalayıp dağıtana gidiyor. :))
    --

Onca günahın içinden buna mı takıldın

• NeyimVarKi? N kullanıcısına yanıt
    Amerikan uyarlaması Game Of Silence.
    Ama çok saçma olmuş Game Of Silence yazmaları..

• dedekorkut, eles ve hayatgezi ile netflix alınmıştır. Özel mesaj gönderen arkadaşlara tşkler.
    Kendinizde başlatabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Hırsızlık kul hakkına girer.Kul hakkı da büyük günah

Office product id ni atarmısın bakalım orjinal mi ?
  • mehmetcank kullanıcısına yanıt
    Evet orijinal 4 senelik aldım üni kampanyasında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Hocam bunların hepsi aslında zaten iç içe.Sistem bir şekilde entegre etmiş zaten içine.Dediklerinin hepsini elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.Nefsime zor gelen yerler ve zamanlar da oluyor.Ben günah işlemiyor sizi günahkar görüyorum de demiyorum.Ofisim orijinal ama PhotoShop'u kaçak kullanıyorum mesela.

Benim demeye çalıştığım gid gide günahları kucumsemeye bu büyük günah değil yapsak da okur moduna toplum olarak girmeye basladigimizdir.

Kendi adıma gücümün yettiği kadar kaçak ve korsandan kacmaya ve diğer yazdıklarını yapmaya çalışıyorum.Polemik yapmak amacında degilim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enparalı gruba dahil olabilirim.
  • açıkçası ben netflix in kendi yapımlarının bu kadar çok olduğunu bilmiyordum. şaşırdım 3-4 dizisi var zannetmiştim.

bana sırf bu netflix dizileri bile yeter uzun süre. ayrıca şöyle bir göz attım da yapımlar gayet kaliteli içeriğe sahip görünüyor.

verdiğiniz paraya değer kesinlikle. hele birde ortaklaşa aldıysanız yada enpara varsa tadından yenmez...
  • enparalı bir gruba dahil olmak istiyorum.
  • Enpara grubuna dahil olabilirim ben de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de unutmayın enparalı gruplar
  • Enpara icin talep var ama grup kuran yok sanırım.

• AKK olduğu sürece çok anlam ifade etmiyor malesef
    Videoyu 2:07 'den başlatın.
    https://youtu.be/7RmshGLdOVE?t=127

• Dublaj tırt; türkçe altyazı yoksa değmez.
  • Herhangi bi gruba dahil olabilirim.

• Sercann35 kullanıcısına yanıt
    1 ay ücretsiz izledim zaten. Sizin dediginizi yaptığımda "Something went wrong and your cancellation was not completed. Please try again later."
    diyor. Sanırım üyeliğim otomatik iptal olmuş.

• 4 kişilik gruba dahil olabilirim. referanslı arkadaşlara tamamını peşin ödeme yapabilirim. Pm bekliyorum.
  • Türkiye de AKK rezilliği olduğu sürece bu gibi platformlardan bir halt olmaz.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.