Şimdi Ara

netflix..... (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar netflix den güncel dizileri veya filmleri takip edemezsiniz, eğer bunun için alıyorsanız size göre değil boşuna para harcamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temel üyelikte görüntü nasıl oluyor 42" lik tv de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 22 Eylül 2016; 23:14:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu netflix'in yerelleşmeden anladığı yerli çöpleri doldurmak değildir umarım. Bir şey yapacaklarsa amerika içeriğinin tamamı olmasa da içeriği en azından ona yaklaştırsınlar, Türkçe dublajı artırsınlar, ne yapayım ben bunlara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabına giriş yaptıktan sonra aşağıda verdiğim linke tıklayıp, belirtilen adımları uygularsan üyeliğini iptal edersin, ancak üyeliğini iptal etsen bile 1 ay boyunca Netflix'i ücretsiz olarak izleyebilirsin.

https://www.netflix.com/CancelPlan
  • ISS'ler ile anlaşma yapıp kotadan yemeyen tarife yapsın bir numaralı müridi olurum da şu şartlar altında o kadar zor ki bu hizmeti randımanlı kullanmak. Ayın ortasına gelmeden youtube videolarını bile iyi izleyebilmek için indirip öyle izliyorum, netflix falan nanay yani :)
  • Birisi görüntü kalitesini gösteren bir resim eklerse iyi olur
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Suskunlar da neden game of silence yazıyor?
    Bu arada bu diziler 4K mı? Full HD Bile yeterli. Çünkü çoğu türk dizisini torrentte FHD Bulamıyorum sırf onun için alınır.
    Birde Lost ve The walking dead açıldı mı türkiye 'ye?

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Suskunlar da neden game of silence yazıyor?
    Bu arada bu diziler 4K mı? Full HD Bile yeterli. Çünkü çoğu türk dizisini torrentte FHD Bulamıyorum sırf onun için alınır.
    Birde Lost ve The walking dead açıldı mı türkiye 'ye?

suskunların orjinali silence mıydı silenced mıydı öyle bir şeydi sanırım
    lost twd yoktu en son baktığımda
  • Deneme sürümünü başlattım. Hizmetten memnun kalırsam bir paket sigara parasına bir ay film izlemiş olacağız, ne güzel işte.

edit: görüntü kalitesi çok kötü ayarlardan en yüksek seçili olmasına rağmen 480p görüntü var. Deneme sürümü olduğu için mi böyle? Breaking Bad ve Narcos'a bakayım dedim görüntü performansını test etmek için çok vasat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordinas -- 23 Eylül 2016; 2:34:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

--c.ozan--

Fiyat euro olsa da olmasada yine aynı parayı ödüyorsunuz.

--StrongUnion--

Banka kartlarıyla üye olunmuyor diye biliyorum, kredi kartı lazım.

--Münih--

Breaking Bad'in 5 sezonu da var.

--eyoruk--

Eklenir zamanla. Her kitleden insanları çekmeye çalışmak için tabii. :)

Breaking Bad, Narcos ve diğer Amerikan dizilerinde Türkçe dil desteği var mı? Türkçe alt yazı veya dublaj?

• Chrome da izlerseniz max. 720p ona göre uyarayım Safari,IE,Win10 Netflix app i ile izlemeniz gerekiyor 1080p için.
    Görüntü kalitesi ile şikayet edenler kesin bir yerde yanlış yapıyor.
    Ps3 te arkadaşım deniyor 1080p çakı gibi görüntü, Ps4 te aynen öyle..Safari de kullanıyorum 1080p bluray kalitesinde ayna gibi görüntü alıyorum.
    Netflix'in görüntü kalitesi Youtube dan bile kat kat iyidir compression olarak çoklu codec kullanıyorlar VP9,h265 hangisi uygunsa sizin bağlantınıza.
    2.5Mbit net ile youtube da 480p izleyemezken Netflix le 1080p izliyorum PS4 te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betfair -- 23 Eylül 2016; 3:03:59 >
  • @Crantola ayarlardan yapabilirsiniz. Genelde otomatik Seçili oluyor. Bende ilkin bu sorunu yaşamıştım. Ayrıca PC'den izliyorsanız programını yüklemenizi tavsiye ederim. Aynı şey tel, tablet içinde geçerli. Ayarları yapınca biraz bekleyin 10 15 saniye kadar yayın düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrusefer -- 23 Eylül 2016; 3:10:40 >
  • Betfair kullanıcısına yanıt
    Microsoft Edge'te de 1080p izlenebiliyor.
  • seyrusefer kullanıcısına yanıt
    hocam mesajımda belirtmiştim ''ayarlardan en yüksek seçili olmasına rağmen'' seçtim yani sıkıntı yok. 10 dakika kadar izledim zaten diziyi değişim olmadı görüntüde aynı. 480p gibi bir şey.
  • İçerik git gide yükseliyor. Filmlerim isimleri bile Türkçe yazılmaya başlandı. Türkçe diziler ekleniyor. Ay sonuna kadar yada ekimde yapılacak Vodafone tanıtımına kadar epey yol alırlar gibi geliyor.

• Yayını nerden alıyorsunuz? Prog mu tarayıcı mı? Ayarları yapınca çıkış yapıp tekrar girin. Bende de aynı sorunlar olmuştu. Birkaç kez yapınca düzelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyrusefer

Yayını nerden alıyorsunuz? Prog mu tarayıcı mı? Ayarları yapınca çıkış yapıp tekrar girin. Bende de aynı sorunlar olmuştu. Birkaç kez yapınca düzelmişti.

iMac safari. Çıkış yapıp deneyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Yayını nerden alıyorsunuz? Prog mu tarayıcı mı? Ayarları yapınca çıkış yapıp tekrar girin. Bende de aynı sorunlar olmuştu. Birkaç kez yapınca düzelmişti.

silverlight kurulumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

quote:

quote:

silverlight kurulumu

Hayır. Çıkış yapıp denedim görüntü hala aynı çözemedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

quote:

quote:

silverlight kurulumu

Hayır. Çıkış yapıp denedim görüntü hala aynı çözemedim.

silverlight kurunuz öyle deneyiniz.Safari üzerinden

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.