Şimdi Ara

Netbook ekran çözünürlüğü sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar acer aspire one 722 netbookta çözünürlük maximum 1024x600 bu yüzden msn gibi programların uygula iptal gibi butonları ekranın altında kalıyor ve hiçbir şekilde ulaşılmıyor.Oyunda kullandığım botun düğmeleri filan kullanılmıyor bunun bi çözümü varmıdır acaba?Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hombak108

Merhaba arkadaşlar acer aspire one 722 netbookta çözünürlük maximum 1024x600 bu yüzden msn gibi programların uygula iptal gibi butonları ekranın altında kalıyor ve hiçbir şekilde ulaşılmıyor.Oyunda kullandığım botun düğmeleri filan kullanılmıyor bunun bi çözümü varmıdır acaba?Şimdiden teşekkür ederim.

ekran karti ayarlarında programlari ekran çözünürlüğüme göre ayarla gibi bi ayar olmasi gerek
  • monitor ayarlarinda monitorunu varsayilan monitor olarak sec mo monitorun gosteremeyecegi modlari sakla secenegini kaldir daha sonra daha yuksek cozunurluk secebilirsin
  • Arkadaşlar dediğiniz yeri bulamadım.

Modları göstermede zaten ticksizve ticklenmiyor.

• Lg netbooklarda bu sorun küçük bir programla halledilebiliyordu. O programı deneyin yada acerın sitesinden ürününüzün driverlerının olduğu yerde olabiilir o program
  • Lg ve Asus ee lerde çözümü buldumda bunu bulamadım nereye baktıysam sağolun yinede.
  • monitor generic pnp monitor diyorya onu degistirip standart lcd monitor diye sec daha sonra bu monitorun goruntuleyemeyecegi modlari sakla secenegi gorunur olur
  • Nasıl değiştiriyoruz onu hangi resim acaba
  • denetim masasi sistem aygit yoneticisi monitorler surucuyu guncellestir deyip internetten aramayi atla listeden kendim sececegimi sec uyumlu donanimi gosterdeki isareti kaldir orda liste halinde marka ve modeller cikacak ordan ya tak kullan yada standart monitor olmasi lazim onu secip yazilimini guncelle daha sonra monitorlerin altindaki bu monitorun goruntuleyemedigi modlari sakladaki isareti kaldirip yuksek cozunurluk secebilirsin
  • Standart monitör türlerinde dijital düz panel 1024x768 filan modlar genel pnp monitor genel pnp olmayan monitör genel televizyon standart vga süper vga modları var çoğunu denedim o tik kaldırma yeri gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hombak108

Lg ve Asus ee lerde çözümü buldumda bunu bulamadım nereye baktıysam sağolun yinede.

O programı sizdeki netbookta denedimiz mi?
  • downscaling diye bi program var lg de ve lgnin ekran kartı intel bu ati sürücüyü kaldırıp bunu yükleyin fln deniyor o yüzden kurcalamadım onu
  • işletim sistemi xp'mi windows 7 mi?
  • hombak108 Çok Teşekkürler Sırf Sana Teşekkür Etmek İçin Kayıt Oldum Sayende Pc Düzeldi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.