Şimdi Ara

Neta 6400 HD (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.646
Cevap
43
Favori
352.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam
    tkgsyı kapalı konuma alıp bu lısteyı yukleyın

https://www.facebook.com/groups/1390899591143460/1546857532214331/

hotbırd dıseqc 2 ye ayarlıdır sızde farklıysa degıstırın
  • Merhaba,

Konu içinde birçok yerde 2.4.14 stabil denmiş ancak nereden indirileceği birçok kez sorulduğu halde yanıt alınamamış, bu konuda destek olabilecek arkadaş varmıdır? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar şu anda cihazla ilgili saçma bir sorun yaşamaktayım sorun şu;

tkgs kapalı bende kendi yaptığım listeyi kullanıyorum ancak açtım cihazı hiç bir kanalda ne lnb gücü var nede kalite var sonra kapattım cihazı anahtardan biraz bekledim açtım yine aynı sorun var sonra stanby a aldım tarama yaptı bir kaç kanalda görüntü geldi ama sinyal çok zayıf sonra tkgs yi açtım bilgi geldi ekrana tkgs kanal güncel listesi diye ama yine sinyal ve kalite yok kabloyu kontrol ettim bişey yok diğer tv lerede aynı hattan gidiyor çanak zaten balkonda tesisat çok iyidir hepsini ben kurdum zaten diğer receiverlerde sinyal kalite çok çok iyi bu cihazda var bişey ama çözemedim sorun ne olabilir resetlesem mi tkgs yi mi güncelliyorlar ne yapıyolar anlamadım cihaz şu anda kafayı yemiş vaziyette anlıyacağınız varmı önerisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

merhaba arkadaşlar şu anda cihazla ilgili saçma bir sorun yaşamaktayım sorun şu;

tkgs kapalı bende kendi yaptığım listeyi kullanıyorum ancak açtım cihazı hiç bir kanalda ne lnb gücü var nede kalite var sonra kapattım cihazı anahtardan biraz bekledim açtım yine aynı sorun var sonra stanby a aldım tarama yaptı bir kaç kanalda görüntü geldi ama sinyal çok zayıf sonra tkgs yi açtım bilgi geldi ekrana tkgs kanal güncel listesi diye ama yine sinyal ve kalite yok kabloyu kontrol ettim bişey yok diğer tv lerede aynı hattan gidiyor çanak zaten balkonda tesisat çok iyidir hepsini ben kurdum zaten diğer receiverlerde sinyal kalite çok çok iyi bu cihazda var bişey ama çözemedim sorun ne olabilir resetlesem mi tkgs yi mi güncelliyorlar ne yapıyolar anlamadım cihaz şu anda kafayı yemiş vaziyette anlıyacağınız varmı önerisi olan

başka bri cihaz bağla aynı kabloya diğer tvlerlee nasıl aynı hat oluyor? bu vhf yayın değil ki lnb den hepsi farklı hat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Ekim 2014; 12:39:26 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm bu receivere giden kablo çok iyi bantlama ma rağmen ek yerinden oksitlenmiş çürümüş allahtan her zaman kablolara pay birakirim hemen pay yerinden yeniden LNB ye taktim kanallar geldi sinyal de eskisine döndü çok iyi ancak trt1 hd ile TRT hd de ne sinyal var nede kalite her turlu kablo cikmamiş veya benim basima gelen bir olay yok ise LNB gücü receiverde olmasi gerekir diğer TV lerde hic bir sorun yok sinyal çok iyi bunu nasil çozerim bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Sorunu çözdüm bu receivere giden kablo çok iyi bantlama ma rağmen ek yerinden oksitlenmiş çürümüş allahtan her zaman kablolara pay birakirim hemen pay yerinden yeniden LNB ye taktim kanallar geldi sinyal de eskisine döndü çok iyi ancak trt1 hd ile TRT hd de ne sinyal var nede kalite her turlu kablo cikmamiş veya benim basima gelen bir olay yok ise LNB gücü receiverde olmasi gerekir diğer TV lerde hic bir sorun yok sinyal çok iyi bunu nasil çozerim bilemiyorum

cihazı diğer sorun olmayan hatta bağla trt ler onda düzgünse o hattaki kablo ve fconnectoru gözden geçir..
    Hocam konnectorleri yeniledim güzelce izole ettim LNB ye tekrar ince ayar çektim ki aslında gerek yoktu cihazda tüm kanallar var bu ikisi yok ama en garibi LNB gucude yok bu iki kanalda o saçma diğer receiverlerde sorun yok bunu da hallettim ama bu saçmaligi var şimdi resetledim cihazi tekrar taratiyorum bakalim ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersofis

Arkadaşlar biraz araştırdım. Şu 3 yerden birinden alıcam.

bi kendi sitesi var

netashop.com/default.asp?git=9&urun=28#.VDpR4vm1X-4

burdan mı almalıyım? Sitenin güvenilirliğini bilmiyorum kargoyu ne zamana getirler acaba alan varsa bilgi verirse sevinirim.

Bide hepsiburada da var.

hepsiburada.com/liste/neta-hd-6400-usbmedia-player-full-hd-uydu-alicisi/productDetails.aspx?productId=evnetadsr6400&catego ryId=155057

hepsi burada bana daha sıcak geliyor fakat netashopda kendi sitesi olduğu için daha sağlam cihaz elime ulaşır diye düşünüyorum.

Bide hepsi dijital var.

http://www.hepsidijital.com/neta-6400-full-hd

3 site arasında kaldım. Sizce nerden almalıyım?

Hocam ben n11 den kampanya takip edip 148 TL ye mal etmiştim. İstersen sıcak fırsat bekle.

• Farkli cihaz ayarladim,, butun kanallar cikti, fox cikmadi. manuelden aradim yok. sizce sorun ne olabilir

• neta 6400 tkgs 2014

yedek kumanda hedıyelı

n11.com 23 ekıme kadar 33 tl puan verıyor

http://www.n11.com/kampanyalar/indirim-kuponu-kampanyasi?icid=200501_b_indirim-kuponu-kampanyasi

yedek kumanda hdmı kablo hedıye

http://www.n11.com/neta-6400-tkgs-hd-uydu-alici-hdmi-kablo-hediye-P12946306
     Neta 6400 HD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 13 Ekim 2014; 20:05:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Farkli cihaz ayarladim,, butun kanallar cikti, fox cikmadi. manuelden aradim yok. sizce sorun ne olabilir

hazır kanal listesi yuklemeyı denedınmı
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    makina neta degil.. cihazi sifirladim. tekrar arama,, show cikmadi ama show tr vardi. manuelden show ekledim oldu. aynisini fox da yapamadim... anten desem,, 450kanal ve hit kanallar,, hd ler var.

• fatih bey su kargo işin ücretsiz yapsanız bende dahil cok kişi satın alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksimus07

fatih bey su kargo işin ücretsiz yapsanız bende dahil cok kişi satın alacaktır.

Yahu 5 tl icin neden 30 tl fiyat sisirilmesine razisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

quote:

cihazın gider hali 150-160 arası ama dolardan dolayı böyle ne yazzıki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

makina neta degil.. cihazi sifirladim. tekrar arama,, show cikmadi ama show tr vardi. manuelden show ekledim oldu. aynisini fox da yapamadim... anten desem,, 450kanal ve hit kanallar,, hd ler var.

neta degılse olmaz

ılk frekansı 11747 h 27500 yapıp sebeke arama acık tarama yap
  • quote:

yerıne yedek kumanda hedıye edıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

quote:

cihazın gider hali 150-160 arası ama dolardan dolayı böyle ne yazzıki..

http://forum.donanimhaber.com/m_53894282/tm.htm

Cihaz pıyasaya cıktıgı ocak 2012 de cıhazı 179 tlden almısın

aradan 3 sene gecmıs sımdı kalkmıs fıyatı pahalı buluyorsun o zaman dolar 180 tl den verılıyordu

bu cıhazı dolara baglarsak 230 tlden vermek lazım hatta bazı fırmalar 220 tlden verıyorlar

firmaya helal olsun karlarından kesıyorlar ve tam faturalı trt bandrollu verıyorlar

ınsanlar rahatca alsın dıyede fıyatı asagıda tutuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 14 Ekim 2014; 1:48:10 >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    fatih 140 tl aldım senden gerekirse sanalpazar geçmişini koydurma bana yok 179 muş daha neler...kuzenimede 155 e aldım birkaç ay sonrası....yine senden aldırcakdım kredi kartı kullanmadığı için karaköy den aldı...sana pahalı satıyon demedik zaten şartlar! cihaz iyice rağbet gördü+hd kanallar arttı+dolar fırladı eee tr deki acı kapatlizm acıması pek yok!!!

# 6433423 NETA 6400 FULLHD UYDU ALICI +HDMİ KABLO HEDİYE

Ödeme satıcıya gönderilmiştir.

Siparişe ilişkin notlar

140,00 TL 1(1) 26/02/2013
    yeterlidir umarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Ekim 2014; 2:07:14 >
    IYI ISTE 2012 DE 179 TLDE satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 17 Ekim 2014; 15:18:01 >
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.