Şimdi Ara

net framework 4.6 veya sonraki bir güncelleştirme zaten yüklü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • net framework 4.6 veya sonraki bir güncelleştirme zaten yüklü hatası . net framework sürümünü kaldırmak istiyorum digerlerini nasıl silerim

• Denetim masası-program ekle kaldırdan
  • orda yok baktım zaten altarnatif yokmu
  • cellatkeser C kullanıcısına yanıt
    cclenear veya revo unistaller programlarını kullanabilirsin..
    Program Ekle/Kaldır bölümünde .NETFramework özelliklerini aç kapat diye bir bölüm var, oradan istediğin veya istemediğin özelliğin yanındaki işareti kaldırıp/işateleyerek yapabiliyorsun.
    Kullandığın işletim sistemini yazmamışsın ama, Windows 10 olduğunu varsayıyorum, Program ekle ve kaldır penceresini aç sayfayı aşağı kaydır altta, İlgili Ayarlar "Programlar ve Özellikler" yazan mavi yazıya tıkla açılan pencerede sol tarafta Windows özelliklerini aç veya kapat diye bir yazı var ona tıkla, .NET Framework açılan pencereden ilk satırda çıkar yanındaki işareti kaldırıp Tamam'a tıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 3 Aralık 2017; 11:43:50 >
  • windows 10 yuklu tiki kaldırdım olmadı digerlerini silip sadece 4.6.2 yüklemek istiyorum boyle bi hata alıyorum net framework 4.6 veya sonraki bir güncelleştirme zaten yüklü
    Windows 10'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz? 1703,1709 vb?

1507 Framework 4.6 önyüklü olarak gelir update ile Framework 4.6.2 sürümüne kadar yükselebilir.
    1511 Framework 4.6.1 önyüklü olarak gelir update ile Framework 4.6.2 sürümüne kadar yükselebilir.
    1607 Framework 4.6.2 önyüklü olarak gelir update ile Framework 4.7.x sürümüne kadar yükselebilir.
    1703 Framework 4.7 önyüklü olarak gelir update ile Framework 4.7.x sürümüne kadar yükselebilir.
    1709 Framework 4.7.1 önyüklü olarak gelir update ile Framework 4.7.x sürümüne kadar yükselebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 3 Aralık 2017; 13:59:55 >
  • win 10 sürüm 1607. kesin bende Net Framework 4.7 yüklü pes 2018 çalışmayı durdurdu hatası içinde benim 4.6.2 olan sürümü yüklemem lazım yada win 7 için uyumlu bu sürümühttps://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=36805 win 10 yüklelemenin bi yolunu bulmalıyım
    Güncelleştirmeleri kaldır bölümünde;

KB4033393 gözüküyorsa 4.7.1 kuruludur.
    KB3186568 gözüküyorsa 4.7 kuruludur.
  • güncelleştirmeleri kaldır bölümü boş 4.6.2 yüklemeye calıştıgımda sonraki bir güncelleştirme zaten yüklü hatası alıyorum ben bunu baska hangi yöntemle kaldırırım
    Kayıt defterine gir (regedit) şu yolla bak bakalım en son hangi sürüm yazıyor?

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework\v4.0.30319\SKUs

Senin PC'de 4.7 yada 4.7.1 zaten yüklü olmayabilir.

Edit: Sanal PC'de 4.7 yüklüydü ve yüklü güncelleştirmeleri kaldır bölümünden KB3186568 silerek 4.7 kaldırmış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 3 Aralık 2017; 17:4:33 >
  • tm dedigin yeri buldum hepsini silsem bi sıkıntı olurmunet framework 4.6 veya sonraki bir güncelleştirme zaten yüklü
    Hayır buradan bir şey silmeyin daha kötü olur. Dediğim gibi sizde şuan en son sürüm 4.6.2 yüklü gözüküyor. 4.7 veya 4.7.1 sürümleri zaten yüklü değiller.
  • MRT_ Yarbay peki 4.6.2 yi nasıl kaldırırım sanada cok zahmet verdim ama güncelleşitirmelerde yok baska bi yerden girip bulmam lazımnet framework 4.6 veya sonraki bir güncelleştirme zaten yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellatkeser -- 3 Aralık 2017; 22:32:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.