Şimdi Ara

iOS 4.2.1 Download (Direk Link) Tüm sürümler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
17.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  iOS 4.2.1 Download (Direk Link) Tüm sürümler.

Buyrun arkadaşlar İOS 4.2.1 Final Direk linkler ....

iPhone 3G
    iPhone 3GS
    iPhone 4
    iPod Touch 2G
    iPod Touch 3G
    İpod Touch 4G
    iPad 3G & Wi-Fi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 22 Kasım 2010; 20:58:16 >

• Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

http://forum.donanimhaber.com/m_44657107/mpage_3/f_/key_//tm.htm#44665076

forumu kirletmege gerek yok

bir yerin kirletildiği yok sadece insanlara daha hızlı ulaşması içindir..
  • Bir sorum olacak ilk iphone telefonum ve ilk update olacak ta...

Şimdi bunu itunes üstünden güncelle dersem şimdiye kadar yüklediğim uygulamalar ayarlar vs silinecek mi acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

Bir sorum olacak ilk iphone telefonum ve ilk update olacak ta...

Şimdi bunu itunes üstünden güncelle dersem şimdiye kadar yüklediğim uygulamalar ayarlar vs silinecek mi acaba...

evet dgenel olarak telefon sıfırlanır.

fakat önce backup alırsanız sorun olmaz..

telefon isminize sağ tuş tıklayın backup alın. update sonrasındada restore deyip aldıgınız backup ismini gösterin.

zaten update bitince telefonunuzun hangi backuptan geri alacağını sorar backup aldıgınız ismi secin aynı ayarlar resimler uygulamalar vs aynen geri gelir.

ha bu arada telefonunuz yurtdışı unlock ise sakın ha sakın update den uzak durun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 22 Kasım 2010; 21:19:26 >

• quote:

Bir sorum olacak ilk iphone telefonum ve ilk update olacak ta...

jailbreak var mı peki
  • Telefonu Turkcell den aldım TR garantili.. JB yok gerçi bu JB yapsam mı yapmasam mı onu da bilmiyorum da bakarız artık 4.2 den sonra... Bilgi için teşekkürler...

JB konusunda da yapmaya ihityaç duymadım şimdilik ama ileride bakarız artık...
  • quote:

Telefonu Turkcell den aldım TR garantili.. JB yok gerçi bu JB yapsam mı yapmasam mı onu da bilmiyorum da bakarız artık 4.2 den sonra... Bilgi için teşekkürler...

JB konusunda da yapmaya ihityaç duymadım şimdilik ama ileride bakarız artık...

ok ozaman dediğim gibi yapın backup alıp başlayın update e bitincede restore edersiniz.

zaten siz 4.2.1 in zevkini alıncaya kadarda JB si çıkar zaten hazır sayılır sadece Cydia nın güncellenmesi bekleniyor oda an meselesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 22 Kasım 2010; 21:35:39 >

• link yoluyla indirenlere bir sorum var Bu linklerden indirenler nasıl yükleyecekler anlatabilirmisiniz acaba? itunes açık nasıl yükleyeceğim?
  • Arkadaşlar mevcut konudan devam edelim lütfen.

http://forum.donanimhaber.com/m_44657107/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.