Şimdi Ara

Nespresso Gifting Friday Espresso Kahve Makinesi Kampanyası 18-28 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
3.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle entegre sütlü makine almak isteyenler için çok iyi kampanya. Atelier normalde piyasada 5-5.5 bandında bulunabiliyor. Nespresso'nun kendi sitesinden 100 tane kapsül + 2 adet termos ile birlikte o fiyata alınabiliyor şu anda. Entegre süt köpürtücüsüz makinelerde de kampanya ile kahveler ücretsiz ama termos hediyesi yok.

"18-28 Kasım 2022 tarihleri arasında espresso kahve makinesi + seçili 10* kutu kahve alımlarınızda %30 indirim ve entegre süt çözümlü makine + seçili 10* kutu kahve alımınızda %30 indirim ve 2 adet Nomad Travel Mug hediye edilecektir."

https://www.nespresso.com/tr/tr/black-friday-teklifi

Nespresso Gifting Friday Espresso Kahve Makinesi Kampanyası 18-28 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 19 Kasım 2022; 1:13:51 >

• Kendi adıma cevap vereyim, yer ve kullanım kolaylığı. Çekirdekten tam otomatik makineler hala home-office tarzı fazla yeri olmayan ortamlar için fazla büyük ve posa ve cihaz temizleme mevzusu kullan at kapsülden daha zahmetli. Ha ben Nespresso'nun uygun fiyatlı bir modelini aldım o fiyata zaten otomatik makine yok ama Atelier gibi sütlü tarif yapabilen bir makinenin kibarlık anlamında tam otomatiklerde bir rakibi yok öğütücü, su haznesi, posa haznesi derken makine büyüyor üstelik her makinenin temizlenme prosedürü üst düzey modeller kadar kolay değil.

Hocam ne zahmeti allah aşkına, daha önce tecrübesi olmayan kahve makinesi isteyip yeni alacak kişilerin günahına gireceksiniz boşu boşuna

posa zaten 10-15 kahveden sonra birikiyor onuda direkt kapağını açıp çöpe döküyorsun, ellerin kirlenmiyor bile.

Fazla yer konusunda sanırım siz tam otomatik makineleri cafe tipi endüstriyel makineler zannediyorsunuz(kaldı ki cafeler manuel kullanır)ikiside ev tipi kullanımı için

Sütlü makinede nasıl rakibi yok anlamadım, atierdede bardağa süt koymak zorundasın, ikiside americano, capuccino,latte vs yapıyor

daha 3 gün önce konusu açıldı tam otomatik siemens eq3 atierden eksiği yok fazlası var ve bundan 1000 tl daha ucuz

bunun olayı kapsül kahve yani lüks avukat ofislerinde kullanmalıktır, zaten bunu kullanıcak adam f/p ye bakmaz. 10 kapsül kahve = 50 tl yapıyor en AZ, ee bide aliexpressten doldur boşalt kapsül alıcaksan, zaten git manuel kahve makinesi al daha iyi :)

15 yıllık tecrübeyle sabit.

• Neden insan entegre makine istesin ki? Bu kapsül olayı pazarlamadan ibaret. Ayrıca uzun vadede daha çok zarar bindirir.

Artık tam otomatik makineler o fiyata alınabiliyor. Espresso çekirdeği alman yeterli gerisini kahve yapıyor

• Mariano3 kullanıcısına yanıt

Kendi adıma cevap vereyim, yer ve kullanım kolaylığı. Çekirdekten tam otomatik makineler hala home-office tarzı fazla yeri olmayan ortamlar için fazla büyük ve posa ve cihaz temizleme mevzusu kullan at kapsülden daha zahmetli. Ha ben Nespresso'nun uygun fiyatlı bir modelini aldım o fiyata zaten otomatik makine yok ama Atelier gibi sütlü tarif yapabilen bir makinenin kibarlık anlamında tam otomatiklerde bir rakibi yok öğütücü, su haznesi, posa haznesi derken makine büyüyor üstelik her makinenin temizlenme prosedürü üst düzey modeller kadar kolay değil.

• Günde 1 veya 2 kahve içiyorsanız kapsül makinalar mantıklı. Temizlik bakım vb derdi yok. Pratik. Ama günde 2 kahveden fazlası için normal makine iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt

Hocam ne zahmeti allah aşkına, daha önce tecrübesi olmayan kahve makinesi isteyip yeni alacak kişilerin günahına gireceksiniz boşu boşuna

posa zaten 10-15 kahveden sonra birikiyor onuda direkt kapağını açıp çöpe döküyorsun, ellerin kirlenmiyor bile.

Fazla yer konusunda sanırım siz tam otomatik makineleri cafe tipi endüstriyel makineler zannediyorsunuz(kaldı ki cafeler manuel kullanır)ikiside ev tipi kullanımı için

Sütlü makinede nasıl rakibi yok anlamadım, atierdede bardağa süt koymak zorundasın, ikiside americano, capuccino,latte vs yapıyor

daha 3 gün önce konusu açıldı tam otomatik siemens eq3 atierden eksiği yok fazlası var ve bundan 1000 tl daha ucuz

bunun olayı kapsül kahve yani lüks avukat ofislerinde kullanmalıktır, zaten bunu kullanıcak adam f/p ye bakmaz. 10 kapsül kahve = 50 tl yapıyor en AZ, ee bide aliexpressten doldur boşalt kapsül alıcaksan, zaten git manuel kahve makinesi al daha iyi :)

15 yıllık tecrübeyle sabit.

Atelier'ın fonksiyon olarak değil boyuttan dolayı otomatiklerde rakibi yok diyorum benim makineyi (Essenza Mini) koyduğum yere forumda konusu olan Siemens cihazı sığdıramam mesela, evet devasa boyutta değiller ama kapsüllü makinenin yanında air fryer gibi duruyorlar. Ayrıca ben tek kullanıcıyım elbette günde 5-6 bardak kahve yapacak adam kapsüllü makine almasın.

Tamam yanlış anlamışım özür dilerim.

Estagfurullah hocam bende uzmanı değilim kendi görüşümü belirtiyorum.

• Hocam bu atelier ile latissima modeli arasındaki fark nedir

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

Lattissima modellerde süt için tank var oraya dolduruyorsunuz doğal olarak süt tankını ve küçük borusunu temizlemeniz gerekiyor Atelier'de ise sütü ısıtma ve köpürtme görevini ön bölümdeki çubuk şeklindeki aparat yapıyor, sütlü kahve yapacaksanız önce bardağa sütü koyuyorsunuz o aparat bardaktaki sütü köpürtüyor sonra espresso akıyor, Atelier'de süt tankı olmadığı için daha az yer kaplıyor ve temizlemesi daha basit ayrıca Lattissima'ya göre daha fazla hazır tarif tuşu var.

Tşk ederim cvp için, peki atelier bu köpürtmeyi menüden seçilen içeceğe göre otomatik yapıp espressoyu da ardından otomatik akıtıyor mu yoksa kullanıcının müdahalesi gerekiyor mu

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

Sütlü tariflerle saf kahveli tariflerin tuşu farklı siz birşeye karışmıyorsunuz bardağa gereken miktarda süt koymak dışında.

Peki hocam kapsüller 10-15 tl civarı gördüğüm kadarı ile, bunun alternatfi var mı başka uyumlu marka vs?

bir soru daha tchibo kapsüller daha ucuz, nespresso kapsüller neden 2-3 kat pahalı sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysahin2000 -- 20 Kasım 2022; 10:45:27 >
  • Nespresso kapsüllü makinede Jacobs kapsülleri kullanabilirsiniz. Elimin altında kolay olsun diye kapsüllü makine de kullanıyorum. Nespresso Essenza Plus D45 modeli. Aldığımdan beri Jacobs kapsüllerden kullanıyorum. İş görüyor gayet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 20 Kasım 2022; 12:28:33 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt

Oyle agir bir temizlik yapilmiyor ki.. Sizin deyiminizle bardak yikama derdi de olmasin diye karton bardak kullanilmali.

alti ustu sepeti demizleyeceksin, ne var ki bunda?

• Dumanus kullanıcısına yanıt

İşyerinde vakit olmuyor. Günde 1-2 adet içtiğim için kapsül tercih ediyorum. Tabi ki diğer makinalar daha iyi.

• Nespresso sitesinin müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşılamıyor. Makinede bir sorun olması halinde iade vb. işlem zor görünüyor. İndirim olursa Amazon, HB gibi sitelerinden almak daha mantıklı gibi. En azından bir muhatap bulabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfb_87 -- 22 Kasım 2022; 17:15:48 >
  • Fırsat için çok teşekkürler hocam araştırdım kapsül mü yoksa çekirdekli kahve makinesi arasında kaldım ancak arada günde 2-3 kahve içen birisiyim o yüzden çekirdekli alırsam bayatlaması olabilir diye düşündüm kapsül kolaylığı ve aroma çeşitleri hoşuma gitti çekici geldi sonra nespresso makineleri araştırdım atelier model çok hoşuma gitti sipariş verecektim Şikayetvar sitesine girdim hakkında biraz su kaçırma şikayeti vardı o yüzden modelden soğudum gran lattissima modeli mantıklı geldi ondan sipariş verdim. Kendi sitesinde hem kapsül hediye hem 2 adet termos hediye ve makine indirimiyle birlikte 5.700 TL tuttu çok iyi oldu heyecanla kahve makinesini beklemeye başladım teşekkür ederim

• gfb_87 kullanıcısına yanıt

Ben bugün müşteri hizmetlerini akşam 7 gibi aradım hemen ulaştım atelier model ile gran lattissima modeli arasında kaldım bilgi almak istiyorum dedim gayet yardımcı oldu anlattı

• Tardis* kullanıcısına yanıt

Yarın akşam bir deneyim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.