Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.525
Cevap
9
Favori
309.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çamur yarışmak yasak olduğu dh ekibi kurulsun. Kendi aramızda yarışalım. Bugün 5 kişi yarın olur 50 kişi, o da yeter zaten. Kaldı ki aynı adamlarla oynamayınca zevki çıkmıyor. Düzeyli olduğu sürece yarışların rövanşı daha çekişmeli ve keyifli. Ben yokum ama.
  • Oyunu 2 hafta açmadım 1gb güncelleme gelmiş.
  • bende 1gb güncellemeyi görünce oyunu dahada güzelleştirmişler diye heyecanlandım.Güncellemeden önce güzeldi oyun,şimdi mahvetmişler,polisleri abartmışlar call of duty ye koysalar ya o polisleri :),ayrıca hackerler kol geziyo oyunda ,bir de oyundan atma sorunları çıktı şimdide.
  • Eski motor update yapanlar yeni update yapmasın aracın performansı düsüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

Eski motor update yapanlar yeni update yapmasın aracın performansı düsüyor

Evet oyunda öyle bir saçmalık var.

Versiyon 5 den önce aracına kit takanlar ile, versiyon 5 den sonra aracına performans parçaları takanlar aynı performansı sağlayamıyor.

Galiba versiyon 5 den önce takılan parçalar, şuan listede bulunan parçalardan yüksek parçalar. (Yarış sonunda seçilen kartlardan çıkan ve listede olmayan performans parçaları gibi)

Bu durum üzerinden avantaj sağlayan birçok oyuncu mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: acdesign55

quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

Eski motor update yapanlar yeni update yapmasın aracın performansı düsüyor

Evet oyunda öyle bir saçmalık var.

Versiyon 5 den önce aracına kit takanlar ile, versiyon 5 den sonra aracına performans parçaları takanlar aynı performansı sağlayamıyor.

Galiba versiyon 5 den önce takılan parçalar, şuan listede bulunan parçalardan yüksek parçalar. (Yarış sonunda seçilen kartlardan çıkan ve listede olmayan performans parçaları gibi)

Bu durum üzerinden avantaj sağlayan birçok oyuncu mevcut.

Eski motor update degerleri daha yüksek simdi custumize diye bir sey cıkardılar motor updatelerin performansları cok düsük oyun icinde kazanalın aynı bence sadece paket satın alanlar icin extra motor update yapıyor azda olsa farkı var oyuncular artık oyunu bıraktı gıbı yarisacak kisi bulamiyorum ee oyun böyle olunca normal

• Oyundan soğudum desem yeridir, zaten 2-3 haftadır girmiyorum. 1GB güncelleme var birde hiç giresim yok. :|
  • lanet olsun böyle oyuna ...nfs çalışmayı durdurdu hatası almaktan bıktım ...herkes oynuyo ben de neden böyle hata var arkadaşlar ya...
    format attım oyunu kurdum yine oyundan atıyor.tam birinci olcam oyundan atıyor yaaaaaaaaaaa
  • arkadaşlar bişe sorcamm kurulum dosyaları bende c/proğram data/electr arts/need for speed world şeklinde...ama kısayoldan dosya konumunu aç dediğimde c/proğram filesi açıyor

sizde de böyle mi
  • neyse sorunu çözdüm.şimdilik bir sorun vermiyor.ama 240 hızındaki biri 400 hızındaki beni nasıl geçiyo anlamadım
  • Hile yapanlar var bayağı, ondandır.
  • polisten kaçarken 2 jip geliyor o nedir abi o nasıl bir dalıştır ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

polisten kaçarken 2 jip geliyor o nedir abi o nasıl bir dalıştır ya

most wanted hatırladım

• ikide bir masaüstüne atması can sıkıyor
  • 5.01 update i geldi.

Saat 22:00 ile 01:00 arasında server lar kapalı olacak. Saat 01:00 den sonra oyunu update edebilirsiniz.

Update notları:

New Features

- Added support for French, Spanish and Polish languages.
    - Improved News Feed – The News Feed will now popup automatically when you boot the game and enter Free Roam. In addition, we have made some changes to the look of the News Feed.

Fixes/Changes
    - Multiple crash bugs have been resolved
    - Fixed an issue that was preventing cars from being repaired
    - The context menu will now open properly after whispering to another player
    - An issue with the visual packages for the Lotus Elise has been resolved
    - Fixed an issue causing the incorrect price to be shown when selling duplicate parts
    - Fixed an issue where the volume sliders were not functioning as intended
    - Fixed an issue that was causing the game to lock up when some players changed their drivers
    - ‘Invite to Group’ option has been re-added to the context menu
    - Join Race menu no longer disappears when the Esc menu is opened and closed
    - Fixed an issue with the context menu preventing it from opening after whispering to a player
    - Icon to enter the SpeedBoost Store has been changed to ‘Store’
    - Fixed some overlapping/cut-off text in German
    - Other minor bug fixes

• Bwm M3 fiyatı 1.200 alıcak olanlar alsın
  • bu oyunu oynamak için S10-3 netbook um a overclock yapmam gerekiyor veya satabilirsem tk85 veya tm81 alcam
  • Arkadaşlar daha önce soruldumu bilmiorum. O yüzden affınıza sığınarak soruyorum bunu. Oyuna patch 5.0 geldikten sonra, ben yarışa başladığımda tüm arabalar kalkıyor. En son benim arabam kalkıyor. Nedenini bilmiyorum ama oyunu bırakmama sebep olucak bu gidişle. Yardımlarınız için şimdidien teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaghost

Arkadaşlar daha önce soruldumu bilmiorum. O yüzden affınıza sığınarak soruyorum bunu. Oyuna patch 5.0 geldikten sonra, ben yarışa başladığımda tüm arabalar kalkıyor. En son benim arabam kalkıyor. Nedenini bilmiyorum ama oyunu bırakmama sebep olucak bu gidişle. Yardımlarınız için şimdidien teşekkür ederim

arabayı değiştir araban hantal (diyormuşum)
  • Keşke öyle olsa kii ben daha önce arabamı değiştirmiştim. Ancak işte bende go dediğinde herkes kalkmış olyor
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.