Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.525
Cevap
9
Favori
309.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hasar olayı bence cok iyi düşünülmüş. Neden derseniz oyunda tonla kasap var. Tek yaptıkları yarış sırasında size çarpıp avantaj sağlamak. Sanırım bu konuda yapımcıya cok fazla şikayet geldi. Onlarda boyle bir çözüm buldular. Oyunda yetenek ön plana çıkmalı, dan dun milleti tank gibi ezip kazanılan yarıştan ne anlıyorlar bilmiyorum. Ego tatmini olsa gerek.
  • Beyler oyun kendini update ediyor edince launcha basınca böyle bir hata çıkıyor.Sorun nedir?

Need For Speed : World Online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MYusufErkus -- 19 Kasım 2010; 12:19:39 >
  • Bilen yok mu?
  • şifreni e mail adresini tekrar gir
  • çıktımı peki ?
  • Bu arabalar tek günlükmü ? 80 boost'a alacagımız arabalar after 1 day yazıyor kiralıkmı yani ?!
  • arabalar bide günlükmü bu oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

arabalar bide günlükmü bu oyunda

Valla Bizde Merak ediyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: visoela

şifreni e mail adresini tekrar gir

Denedim olmuyor.
  • bende merak ettim
  • Bilen yok mu çözümü?Ağlayacağım şimdi.
  • Nolur yardım edin.

• Şu koca forumda yok mu bu sorunun çözümü nü bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

Bwm almadık simdi 1500 000 para var polıs iyi para ve rep veriyordu onuda kaldırdılar polıse carpıcam polıs arabası yok oluyor carptımmı polıs arabaları yok oldugu ıcın gorev hemen bitiyor of of oyunu güzellestirceklerine maf etmisler araba hasar alıyor hasar artıkça tamir ücreti artıyor 40 level olanlar hep level 32 oldugu yerde yarısıyorlar baska yerde yarisci bulmak zor

tier 1 tier 2 tier 3 ne güzel pistler var ama oynuyacak kimse olmayınca hep level 32 pistinde yarismak sıkıcı Bwm almam icin
    500 000 para nasıl yapıcam yarislardan aldıgım para arabanın tamırıne gider böyle oyunmu olur yaw sliyorum oyunu

kolay oyun istersen eski ofline sürümlere bak )(
  • birazcık yorumları okudum ve oynayasım geldi :D
    programlarla netbook um da oynamaya çalışcam :D
  • Lütfen yardım edin delircem.

• haftasonundan bugune yoktum baya ilginclikler olmus sanirim. şuanda 939 MB'lik bi update yapiyor , Allahtan hızlı iniyor bazen serverlar çok yavaş olabiliyor.
    neyse degişen özellikleri denemek için sabirsizlikla bekliyorum birazdan oyuna giricem umarim sorun cikartmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYusufErkus

Lütfen yardım edin delircem.

oyunu komple kaldir tekrar yükle. yine ayni hatayi verirse antivirus filan varsa disable yapip oyuna tekrar girmeye caliş.

• quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Hasar olayı bence cok iyi düşünülmüş. Neden derseniz oyunda tonla kasap var. Tek yaptıkları yarış sırasında size çarpıp avantaj sağlamak. Sanırım bu konuda yapımcıya cok fazla şikayet geldi. Onlarda boyle bir çözüm buldular. Oyunda yetenek ön plana çıkmalı, dan dun milleti tank gibi ezip kazanılan yarıştan ne anlıyorlar bilmiyorum. Ego tatmini olsa gerek.

Ama öyle dan dun tank gibi yenebiliyosun ayrıca çoğu kişi hala bilmiyor yarışta 1. olursan repair bar artmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: MYusufErkus

Lütfen yardım edin delircem.

oyunu komple kaldir tekrar yükle. yine ayni hatayi verirse antivirus filan varsa disable yapip oyuna tekrar girmeye caliş.

Daha önce 3 kere yüklwdim hata veriyodu bu sefer farklı hata çıktı.Disable nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MYusufErkus -- 19 Kasım 2010; 17:52:26 >

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.