Şimdi Ara

Need for Speed: The Run (ÇIKTI) (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.808
Cevap
4
Favori
115.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gamepadde tuşları istediğim gibi ayarlamak için ne yapmam lazım ?

mausu klavyeyi mi sökeyim yani illa
  • merhaba arkadaşlar benim pc casper nirvana laptop 8 gb ram . 500 hard disk, 2 gb ekran kartı,2.50ghz intel core i5 işlemci ekrankartı yüksek performanasa geçiyo fln fln benim pc ye need for speed the run ı alır blym da 2 cd li oyun verdiler bana ama laptopa nsl yklnceni blmym yani nasıl yklerim acilll yardımm

• merhaba arkadaşlar benim pc casper nirvana laptop 8 gb ram . 500 hard disk, 2 gb ekran kartı,2.50ghz intel core i5 işlemci ekrankartı yüksek performanasa geçiyo fln fln benim pc ye need for speed the run ı alır blym da 2 cd li oyun verdiler bana ama laptopa nsl yklnceni blmym yani nasıl yklerim acilll yardımm
  • yükleme %99 da kalıyor origin üzerinde çıldırıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

yükleme %99 da kalıyor origin üzerinde çıldırıcam

hala %99
  • windows 7 de ekran çözünürlüğünden metni ve dier ögeleri daha büyük veya küçük kısmına gir ordan ekranınızın okunmasısını kolaylaştırın kısmında orta işaretlenecek %125 olan. diğeri işaretliyken %150 olan daha büyük ekrana sığmıyor nfs run.
  • Merhaba arkadaşlar;

sistemimim i5 2.4 4gb ram paylaşımsız 1gb ati 6470 ekran kartım var.grafikler mediumda hepsi.oyun nfs hotpursuit gibi akmıyor yavaş akıyor yoksa sistemimdenmi sıkıntı var?
  • arkadaşlar ben kurdum oynuyorum fakat hikayeyi kaçırıcam diye şuan oynamaktan çekiniyorum.türkçe yama var mı?
  • bu oyun xp de çalışıyormu arkadaşlar?
  • Normalde xpde oynamamasının nedeni dx10, eğer bir şekilde yüklenebilirse belki oynar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaneser

Normalde xpde oynamamasının nedeni dx10, eğer bir şekilde yüklenebilirse belki oynar...

Teşekkürler cevap için. win7 yi sevmiyorum ve xp ye geri döndüm. Bir tek bu oyunu oynayamamak üzüyor.
  • Oyun orjinal ise 30 fps kilidi yok ben yağ gibi oynuyorum.Korsanlar bir şekilde 60 fps patchı bulabilirler.
  • Bende w7 yi xp'ye çeviricem sarmıyor
  • Most Wanted 2 Çıkıyor Hadş Hayırlısı inşallah Most Wanted'a yakışır bir oyun olur
  • Bu kasımda yeni NFS çıkacağını biliyoruz, ancak bu yeni NFS'in Most Wanted 2 olup olmayacağı belli değil ve ortalıkta henüz bir resmiyet yok. Dereyi görmeden paçaları sıvamamak, "Most Wanted 2 geliyor" diye daha şimdiden havalara girmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 9 Mayıs 2012; 19:22:40 >
  • Ben 1999 da ilk The Need for Speed (96 da yapılan) denilen oyun la tanıştım ve midtown madness ardından Need for Speed II (1997) Porsche (2000) ..... Underground...MostWanted.... son olarakta The Run şeklinde oldu derken;
    1- NFS saçmaladı durdu, yani oyunları hep öncekileri arattı
    2- RUN günümüz teknolojisi ve geçmişteki NFS ler düşünülürse önceki shift ve benzerleri gibi tamaMEN çöPP
    3- Run bana sanki evde TV lere takılan 10 sene önce kırtasiyelerde satılan 20tl lik kasetli atarileri hatırlattı hiçbir canlılığı yok NFS PORSCHE çok daha gercekçi sürükleiyci oynanabilir ve cekici...
    4- Oyun konulu vs... denildi ama MOSTw. ta bile konu terimi daha yatkın kaldı bu oyuna göre..
    5- Umarım bir gün geçmişte NFS nin bize hissetirdiği heycanın ve zevkin aynısını günümüz oyuncuları da bir gün hisseder çünkü gercekten berbat bir grafik çizgisinde devam edior..

6- hani PC yada eloktronik bir cihaz alırken herkes fiyat bölü performans der durur ya... ona önem verirler haklı oalrak ve bende şunu söleyim NFS için;
    Günümüz teknolojisi BÖLÜ yapılan iş = 0

• Arkadaşlar nfs the run'u multi oynayanlar yokmu.. ben daha oyunu yeni oynadım çok hoşuma gitti multi videolara baktım heveslendim internetten cd key aldım oyunu originden tekrar indirmekteyim şu anda. ama nedense hiç bir yerde multi oynayanlara raslamadım bir yorum okuyamadım iyimi kötümü diye. multiplayeri hiç güzel değilmi tutulmadımı anlamadım.. oynayan arkadaşlar varsa özelden mesaj atabilirlermi hem bir kaç sorum olacak.
  • oyun superdı ya hele kı son sahneler falan benm hosuma gıttı
  • Merhabalar..
    Dün itibariyle Media Markt'tan orijinal Need For Speed The Run aldım. 2 cd.li fakat ilk cdyi yükledikten sonra 2. cdyi sormadı. Origin yükledim. Ama gerisini nasıl yapacağımı bulamıyorum. Lütfen biri yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.