Şimdi Ara

Need for Speed: The Run (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.809
Cevap
4
Favori
115.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür: Yarış
    Yapımcı: EA Black Box
    Dağıtımcı: EA Games
    Platform: PC, PS3, Xbox 360, Wii, 3DS
    Çıkış Tarihi: 15 Kasım 2011 (Çıktı)
    Web:http://www.needforspeed.com/therun
    Çoklu Oyuncu: Çevrimiçi
    Grafik Motoru: Frostbite Engine 2.0
    Yaş Sınırı: 12+
    Kapak:http://www.tothegame.com/boxshot.asp?picnum=uk&id=12923
    Video:http://www.youtube.com/watch?v=vR693MTwzq8
    Ekran Görüntüleri:http://games.tiscali.cz/need-for-speed-the-run-14102/galerie

Sistem Gereksinimleri:
    En Düşük
    İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 32-bit
    DirectX: DirectX 10
    İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri
    Bellek: 3 GB
    Sabit Disk Alanı: 18 GB
    Ekran Kartı: 512 MB ATI Radeon HD 4870 / 512 MB NVIDIA GeForce 9800 GT

Önerilen
    İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit
    DirectX: DirectX 11
    İşlemci: 3.0 GHz Intel Core 2 Quad veya AMD eşdeğeri
    Bellek: 4 GB
    Sabit Disk Alanı: 18 GB
    Ekran Kartı: 1024 MB ATI Radeon HD 6950 / 1024 MB NVIDIA GeForce GTX 560

Need for Speed: The Run'da kendimizi Amerika'nın bir ucundan diğer ucuna uzanan ölümüne bir yarışın ortasında bulacağız. Bizim için San Francisco'dan New York'a kadar hız limiti ve trafik kuralları olmayacak çünkü hayatımızı geri kazanmak için bu yasa dışı yarışı kazanmamız gerekecek. Ülkenin en tehlikeli yollarında, en tehlikeli yarışçılarıyla çıkacağımız bu ölüm kalım mücadelesinde tek sahip olacağımız şey aracımız ve yeteneklerimiz olacak. (alıntı: BSC)

[Kunye=1199-4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 16 Kasım 2011; 17:27:56 >

• hacı şimdi offical facebook adresinde de paylaşılmış trailer.

http://www.facebook.com/needforspeed

hayırlısı. güzele benziyor.
  • Evet, sanırım bir sonraki NFS oyunumuz bu olacak. Yakında çıkar kokusu.
  • Tam konu hazırlığı yapıyordum ki bir baktım açılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acdesign55 -- 20 Ekim 2011; 21:09:55 >
  • @acdesign55 in mesajındaki gibiyse 4 şehir baya büyük bir harita olacaktır. TDU daki gibi freeride olayı varsa tadından yenmez.
  • güzele benziyor hayırlısı
  • vay bee . bende konuya girdiğimde trailer yayınlandı falan diyince kesin arkadaş fake bir videoyu gerçek sandı heralde dedim :)

hot pursuit in senaryolusu olucak sanki farkeden varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

vay bee . bende konuya girdiğimde trailer yayınlandı falan diyince kesin arkadaş fake bir videoyu gerçek sandı heralde dedim :)

hot pursuit in senaryolusu olucak sanki farkeden varmı ?

Hot Pursuit değilde yine Undercover tarzı birşey olacak (büyük bir ihtimalle).
  • Çok sık aralıklarda oyun çıkarıyor NFS,takip etmekte zorlanmaya başladım artık ki oyunlar arasında bariz bir fark da yok.Pek birşey beklemiyorum açıkçası.
  • EA NFS'yi Call of Duty'e benzetti. Her sene bir oyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Çok sık aralıklarda oyun çıkarıyor NFS,takip etmekte zorlanmaya başladım artık ki oyunlar arasında bariz bir fark da yok.Pek birşey beklemiyorum açıkçası.

SOnbaharda arcade, ilk baharda sim-arcade çıkartıyor. Herkesin zevkine göre bir oyunu oluyor yıl içinde. Bana sorarsanız oldukça iyi yapıyor. Ben ikisini mümkün mertebe oynayan biriyim, hiç oyun sıkıntısı çekmiyorum NFS de.

• Para para para 8 ayda bir oyun çıkarır EA.
    Batırmaya devam NFS'yi.

15 Kasım'da çıkacakmış oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 29 Nisan 2011; 12:46:14 >
  • en sonunda sokaklara geri dönüyoruz
  • NFS simülasyona bulaşır "hani nerde Underground tarzı oyunlar?" deriz. NFS arcade'e soyunur "her sene oyun mu çıkar arkadaş!" tepkilerini veririz. EA'dan hem başka bir tarz oyun isteyip, hemde "her sene olmasın" düşüncesini bir kenara bırakalım. Call Of Duty her sene aynı pastayı önünüze sunuyor, gık demeden yiyorsunuz. NFS aynı davranışı yapınca neden tepkiler bu kadar çoğalıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acdesign55

yok bence undercover gibi olmaz undercover şehirde geçiyordu , bu yine hot pursuit gibi (daha fazlası) uzun yollarda geçicekmiş . san francisco dan new york yolları gibi (bkz. redline movie)
  • quote:

Orijinalden alıntı: highmetin
    quote:

Orijinalden alıntı: acdesign55

yok bence undercover gibi olmaz undercover şehirde geçiyordu , bu yine hot pursuit gibi (daha fazlası) uzun yollarda geçicekmiş . san francisco dan new york yolları gibi (bkz. redline movie)

Harita bakımından Undercover tarzı olmayabilir ancak senaryo benzer şekilde olacaktır (benim tahminim).
  • mesajım bulunsun çıksın da alalım
  • Güzel haber
  • Sağlam trailer görünüşe bakılırsa geniş haritalar,güzel bir senaryo,farklı hava şartları ve sıkı bir atmosfer bizi bekliyor..inşallah Dx11 desteği de vardır
  • Ben bu oyuna sadece "Split and Second" + "Need for Speed" = "Need for speed: The Run" derim. Most wanted ve Underground gibi open world olacağını da sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.