Şimdi Ara

Need for Speed: Rivals (2013) [ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.145
Cevap
12
Favori
139.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

bu oyun klavye ile oynanmıyor

Aksine, klavye ile nefis oynanıyor. O kadar dandik bir oyun ki Direksiyon istemiyor..
    Grafikler üzerinde pek durmamışlar ama idare eder vasat arası diyelim.

• Allah'a çok şükür benim oyunumda kasma donma vs. yok. Grafiklerde bana çok gerçekçi geldi. Ancak bir sorunum var kaydetmeyi beceremedim. Ve oyunda carrer modunda 2. seviyeye geçemedim. Map biraz karışık geldi. Sanki ilk bölümde yarış yok gibi?
  • Beyler onlineda bilgisi olan arkadaşlar arıyorum.İlk defa bir nfs serisi oynuyorum tam beceremedim oyunu beraber oynıyacak ve oyunu öğretecek arkadaş arıyorum.
    Origin ıd: AnaDooL
  • arkadaşlar merhaba benim makine aşağıda yazılı olan sisteme ilave olarak 4 gb ram var neyse oyuna tam giriyorum ve 100 mt gitmeden oyundan atıyor ve bu hatayı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • Bende oyuna yeni başladım, güzel oyun. Kötü yönleri bir hikaye modunun olmaması, paraları aktarabilmek için safe house ye gitmek gerekmesi polisler yakalayıp tüm paramı alıyor bir de durdurma özelliğinin olmaması. Kapı veya telefon çalınca oyun durmuyor yarıştayken çok kötü :)
  • Bilen birileri yardımcı olursa sevinirim.

Rivals'i indirdim kurdum açılmadı tabiki fixed kur dediler kurduk origin kur üye ol dediler olduk neyse uzatmayalım oyuna en sonunda açtık oynadık sanırım geveze bir kadın bana oyunu tanıttı. en son polis olduktan sonra oyunu kapattım ertesi gün oynamak için. Ertesi gün oyun öldürsen açılmıyor ne yapmalıyım. hata şu Origin den kısayolu açarken this is a non origin shortcut bunu play diyerek geçiyoruz oyun açılmaya başlıyor sonra this icon indicates that the game is savingplase don't turn off the power while this icon is displayed autosaving only takes place in hidecouts and command posts yazısından sonra mecburen enter'a basıyoruz ve singing in to do EA servers yazdıktan sonra you must be singnet in to origin and the EAservers in order to access the online features of the title yine enter yada esc seçenekleri geliyor karşınıza, farketmiyor ne şeçtiğinz sonuçta oyun açılmıyor takılıp kalıyor bu sorunuma çözüm bulabilecek kimseye bir hayır dua vaad ediyorum.

• Most wanted 1012'yi oynadım rezildi hemen sildim,sanırım buda ondan farksız hiç uğraşmayayım,Dirt serisine devam...
  • Peyk74 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen korsan oynuyorsun ve internet açık origin oyunu güncellemiştir tekrar kürekliyecen
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyler durden palamut

ps4 için alıp oynayan varsa yorumlarını merak ediyorum.

Kardeşim deli misin sen yahu? PS4 için alınacak bir sürü güzel oyun varken bu oyuna o kadar para verilir mi hiç?

Bu arada oyunda yarışçı olarak hikayeyi tamamladım. Undercover sonrası çıkan NFS serisi oyunları berbattı ancak bu oyunda oynanabilirlik bence yüksek. Oyunu klavye ile oynamakta zorluk çekenler olmuş sanırım. Eğer bu oyunu klavye ile oynayamıyorsanız hiçbir oyunu klavye ile oynayamazsınız. Kontroller karmaşık değil ve de klavye ile oynamak oldukça kolay ve pratik.
  • Şu 30 FPS sınırını kaldıranları anlamıyorum. Oyun daha çok kasıyor haberleri yok. Yolda gezerken atlaya atlaya gidiyorlar. Yakalamsı da kolaylaşıyor.

En iyisi 30 FPS ile oynayanları arkadaş ekleyip onlarla oynamak. Onlar normal gözüküyor yolda. (Arkadaşla denedik FPS sınırı kaldırınca Online'da atlayarak ilerliyor.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar oyunu oynuyorum ama ingilizce konusunda sıkıntılarım oluğu için görevlerin ne olduğunu anlayamıyorum daha chapter 1 deki görevleri tamamlayamadım dolayısıyla 4 araç açık bunların tükçesini bulabileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobile Prof.

quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

bu oyun klavye ile oynanmıyor

Aksine, klavye ile nefis oynanıyor. O kadar dandik bir oyun ki Direksiyon istemiyor..
    Grafikler üzerinde pek durmamışlar ama idare eder vasat arası diyelim.

Grafikler vasat mı lowdamı oynuyorsun kardesim al ultrada frostbite 3 keyfini cıkar

• PushItt kullanıcısına yanıt
    Ultra'da oynuyorum kardeş. Bu arada, sistemin benimkinin yarısı bile değil.
    O resim de 5mb idi ufalttım. 16 senedir oyun oynadığım için bırak da aramızda oyuncu kalitesi olsun o kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 7 Şubat 2014; 14:00:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobile Prof.

Ultra'da oynuyorum kardeş. Bu arada, sistemin benimkinin yarısı bile değil.
    O resim de 5mb idi ufalttım. 16 senedir oyun oynadığım için bırak da aramızda oyuncu kalitesi olsun o kadar..

Hocam ben hava filan atmadım ultrada nası kotu grafik var dersiniz onu anlamadım
  • Arkadaslar bu yapılması gereken görevlerin türkçelerini nerden bulabilirim ? Yardımcı olun lütfen...

• Arkadaslar kimse yardımcı olmayacak mı mesela "earn 5 s of airtime" gorev ne demek?

• Arkadaşlar normal NFS Rivals ile NFS Rivals Digital Deluxe arasındaki fark nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Core. -- 10 Şubat 2014; 13:59:56 >
  • S.a bu oyunu ındırıdm 4 gb ram var bende oyun kasıyo casper nırvana laptop oldugu ıcın page up page down yapamıyorum yanı oyun acılıyo kasarak yarısa baslıyorum o anda page up a basmamı ısıtıyo ama o tuş yok numlockun altındakı 9 da PgUp 3 de PgDn yazıyo denedım bunlarda işe yaramadı bi yardımcı olurmusunuz oyun ayarlarına nerden gelebılırım klavye yı ayarlamam lazım ve ekran çözünürlüğünü ayarlamam lazım ama ayarları bulamıyorum
  • Hd 7770 ghz edition
    800 mhz 6 gb ram
    Core e 6400 2.13
    550 watt psu
    Bf 3 ün ultra da oynarken rivals ultrada takılmalar yapıyor sorun oyun motoru farkımı?

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.