A

Teğmen
01 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba,
Konuyu kısaca açıklıyorum neti aynı binada aynı katta olna kuzenimden çekiyorum.Modemde anten yok benim konumumla modem arasında 4 duvar var ve 3. duvarda telefonda 2 diş çekiyor bu bana yetiyor 4. duvarda 1 diş çekiyor acces poınt alarak 3 duvara koyup sinyali çoğaltmak istiyorum asıl kullanacağım alanda ise duvara sıfır yaklaşınca anca 1 diş çekiyor ama kopma yaşanıyor daha önce tp link tl wa850re cihazını aldım ama ondan ilk gün performanas aldım sonraki günler bişey oldu cihaza eski performansını vermedi bende iade ettim şimdi acces poınt alacağım yardımlarınız bekliyorum aklımda olan ve bana önerilen ürün tp link tl-wa901nd ürünü üç anten var galiba bu işimi görürmü yoksa gereksiz mi bu fiyata bilgisi olan ve ürün kullananlar ve kullanım şekli benimkine benzer ürünü olanlar lütfen öneride bulunsun.
Beyler oyun orjinal olarak aldım oyuna girdim ama tam olarak beceremedim.İlk defa bir nfs serisini online oynuyorum.Videolarını izledim ama server mı var oyunda nasıl online dahil olaacağım.Bana bu konuda yardımcı olacak biri arıyorum.Oyunda beraber oynayıp yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum.

Origin ıd : AnaDooL
Başlıktada belirttiğim gibi charda kimse yokken kendi kendine online oluyor ve direk bf3 playing multiplayer yazıyor.Charın ismi sağda Ademylds.Şifre felan değiştim yine aynı devam ediyor bi çözüm bulamadım bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.

Başlıktada belirttiğim gibi charda kimse yokken kendi kendine online oluyor ve direk bf3 playing multiplayer yazıyor.Charın ismi sağda Ademylds.Şifre felan değiştim yine aynı devam ediyor bi çözüm bulamadım bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.

Beyler elimde asus 660 ti oc ekran kartı vardı.Sistemi açılışda kitliyor sonra görüntü gidiyordu.Bu zaman içinde hiç görüntü vermemeye başladı.Ekran kartı yandı galiba.Diğer parcaları tek tek denedim tek sorun ekran kartında çıktı.

Sorum ise kart garantı kapsamında işlem görürmü ?
Herhangi bir elektrik kesikliği vb güç kaynağı yetmezliği konusu olmadı sadece oyundayken pc kitlendi daha sonra reset sonrası üste yazdığım olaylar meydana geldi.
Beyler anakartda 3 ram slotu ramleri görmüyor diye servise yolladım.Servis bıos güncelleiyip göndermiş.Ben kaç kere güncelledim ama servisdeki nasıl bir güncelleme anlamış değilim.

Anakartı taktım ekran geliyor daha sonra ekran simsiyah oluyor.Bu sırada anakartda boot device ışığı sürekli yanıyor.Ekranda görüntü var ama simsiyah.

Bu boot device ışığı ne işe yarar bir fikri olan varmı.Yoksa tekrar verecem servise.Bu arada ramler mavi ekran veriyordu onlar sıfırı ile değişti.Onların sorun yapacağını sanmıyorum.

Anakart servisdeyken ekran kartı ile hdd eski sistemde kullandım bir sorun yokdu.
Beyler bf3 almayı düşünüyorum bir arkadaştan hesap bilgilerinden hangileri değiştiriliyor.

Kullanıcı adı:
Şifre:
Oyun ismi:
E mail:

Aklıma gelen bunlar farkı olarak değiştirilebilir şeyler varsa sevinirim.Char alışverişinde bilgilerin değişimi sonradan çalınma vb durumlara neden olurmu.
Beyler bf3 başlamak isityorum ama standart paket varmış.Aklımda onu almak var ama premıum paket birkaç özelliği okudum ayrıntılı olmasada biraz bilgi edindim.sorum ise sıfırdan başlıyan biri için sizce standart paket yeterli olurmu benim için ama premıum paket bir seferliğine alınıp devamlı kalıyormuş bizde.Sırf bir kereliğine alıyoruz bu paketi sizce değermi.

Standart paket ile premuım paket arasındaki farklar nelerdir.Harita olsun silah bu oyundan zevk almak istiyorum alsak ya da almasak çok fark ediyormu aradaki farkları söylerseniz kafamda net bir şeyer oluşur.

Nt:Uygun fiyat premıum tekliflerine açığım.
Beyler programı yükledim ama ayarlar konusunda fikrim yok.Programı daha önce kullanmıştım ama unuttum ayarları.Elimde palit 9500 gt var.Ayarlar ne olmalı sadece çözünürlğü seçtim diğerlerine dokunmadan test yaptım.Ayarlar bütün kartlarda aynı mı oluyor elimde asus gtx 660 ti de var ayar farkedermi.

Resimde hangilerini seçmeliyim ne işe yarar yardımcı olursanız sevinirim.

Beyler ram testi için bu programı önerdiler.Cd yazdırdım 1.65 versiyon olanını iso dosyası şeklinde.Bıosdan da dvdrom seçtim ama açılışta program çalışmıyor direk windowsa geçiyor.
Sorun nerde çözemedim.Versiyondamı sorun var programı kullanan varsa yardımcı olursa çok seviniriim.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Hali saha
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 164
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 13.551 (Bu ay: 188)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.