Şimdi Ara

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.105
Cevap
37
Favori
118.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni oyunun underground olacağı zaten 2 yıl önce ortaya çıkmıştı, resmi facebook sayfalarında underground logosu yayınlayıp hemen ardından kaldırıp yalanlamışlardı

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 19 Mayıs 2015; 12:32:43 >
  • MW'yi batırdıkları gibi ReWork olaylarına gireceklerse hiç Underground'a falan karışmasınlar. Adam gibi çıkarın işte Underground 3'ü, yardıralım.
  • -Modifiye kesinlikle olmalı.
    -Lüks araçlar olmamalı. Ferrariyi alıp sokakta mı yarışacağız ?
    -Sadece gece olursa oyunda eski havayı (U2 havası) yakalamada önemli bir adım olur diye düşünüyorum.
    -Rivals'teki gibi bir araç alma sistemi kesinlikle olmamalı.O ne öyle ya sokakta görüp araba mı alınır ?! Araç alma sistemi yine eskisi gibi olmalı.Ki zaten doğru olan da budur.
    -Senaryo.Ne bileyim olsa da olur olmasa da

Benim şuanlık istediğim şeyler bunlar.Aklıma başkası gelirse yazarım daha sonra

Edit:Aklıma geldi de U2'deki haritayı tekrardan grafiksel olarak düzeltip kullanabilirler. Hatta çok güzel olur var ya.Sonuçta herkesin alışık olduğu bir harita.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Risen_ -- 19 Mayıs 2015; 14:51:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Risen_

-Modifiye kesinlikle olmalı.
    -Lüks araçlar olmamalı. Ferrariyi alıp sokakta mı yarışacağız ?
    -Sadece gece olursa oyunda eski havayı (U2 havası) yakalamada önemli bir adım olur diye düşünüyorum.
    -Rivals'teki gibi bir araç alma sistemi kesinlikle olmamalı.O ne öyle ya sokakta görüp araba mı alınır ?! Araç alma sistemi yine eskisi gibi olmalı.Ki zaten doğru olan da budur.
    -Senaryo.Ne bileyim olsa da olur olmasa da

Benim şuanlık istediğim şeyler bunlar.Aklıma başkası gelirse yazarım daha sonra

Bence kısaca yapımcılar underground 1-2 yi oynasın . Nfs nin und 2 den sonraki Oyunları'ndaki hic bir ozelligi eklemesinler

Bana yeter bu kadarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Valla hocam zaten Nfs'yi Nfs yapan oyunlar U1-2 ve NfsMW dir benim gözümde.Hoş Carbon'da iyi oyundu ama ne bileyim Underground serisi ve MW'den sonra pek ısınamamıştım o oyuna.

Yapımcılar eğer U3 yaparlarsa zaten oradaki özellikleri koymalılar bence. Yeni bi sistem (yeni sistem derken batırma ihtimalleri var hiç güvenemiyorum) veya dediğiniz gibi sonraki oyunlardaki özellikleri koymamalılar.

Ulan direkt U2'yi grafik olarak yükseltip bir iki araç koyun tamam onu da oynarız biz
  • Saçma sapan bir açık dünya oyunu yapmasınlar yeter. Yarış oyunlarında açık dünya oynanışından nefret ediyorum. Pist yarışları en güzeli.
  •  NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update!

Facebook sayfasında yayınlanmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Much Ado -- 20 Mayıs 2015; 18:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Most wantedın tekrarı rezildi,u arım bu olmaz,yalnız o zamanın undergroundu bu zamanın apaçi işi,tutmayabilir,honda,renault,wolksvagen ,hyundaigibi dandik markalar olursa,ben şahsen oynamam.

Underground demek Honda demek.. Hatta direkt butun Japon markalari demek. Acin Japon arabalarinin motor modifiyelerine bakin hocam. Ayrica saydiginiz araba markalarinin yaninda umarim genis bir Amerikan klasik yelpazesi de sunarlar.

Ferrari'lerin Lamborghini'lerin oldugu sokak yaris temasi mi olur? Illa bu sahneyi mi paylasalim hocam?

adil olmadığını 5 yaşındaki çocuk biliyor, v8'i twin turbolarsak gömer oraya o sıralı 6 yı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 20 Mayıs 2015; 20:05:00 >

• Alınsınlar u2'yi rivals grafiklerini uyarlasınlar bu bile yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: So Much Ado

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update!

Facebook sayfasında yayınlanmış...

Arac Modlu Porsche 911 gibi bakalim yarin tamami cikar ortaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 21 Mayıs 2015; 11:42:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtım saat kaçta?

• Seri satis ve ilgi anlaminda kötü gidiyordu 1 sene ara verdiler ve fanlari dinleyecegiz dediler.

Bu oyunda modifiye olmama sansi yok ha bizi tatmin edicek UG seviyesinde bir kapsamli modifiye open world olacakmi onu gorecegiz.

• modifiye olsa bile özgürce yapamayacağımız kesin bişi . Malum EA ve DLC çılgınlığı
  • Bence mükemmel bir oyun geliyor bu sefer hissediyorum bu arada saat kaçta duyuru 12 de falan ise bekleyelim

• Yeşil hayraalamet bence u2 geldi aklıma direk 350z den

• Dönüşümüz farklı olacak demişlerdi farklı bir oyun olacak demişlerdi görecez
  • Hani tanıtim uyumadik bekliyoruz 😀😀

• Und 2 hala bilgisayarımda var oyunu modlasalar yeter kim hayır der ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kilo Moana -- 25 Mayıs 2015; 23:26:15 >
  • Twitter resmi sayfası sürekli eski oyunlardan modifiyeli araç paylaşıyor dananın kuyruğu kopacak heralde bu sefer.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.