Şimdi Ara

Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.511
Cevap
2
Favori
422.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NFS istediği kadar sağlam grafikli oyun çıkarsın, sürüşte simülasyona yaklaşmadıkça en fazla birkaç gün oynanacak eğlencelik bir çocuk oyununu olmaktan öteye gidemeyecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaTaDoR

NFS istediği kadar sağlam grafikli oyun çıkarsın, sürüşte simülasyona yaklaşmadıkça en fazla birkaç gün oynanacak eğlencelik bir çocuk oyununu olmaktan öteye gidemeyecektir.
    Kesinlikle. Bu yüzden yeni NFS çıkmasını şahsen istemiyorum. Bir de Kasım'a yetiştirebilmek için her türlü tembelliği yapıyorlar ya bu da yapılan oyunu iyice başarısızlığa götürüyor. Bunun en güzel örneği 4 ay gibi çok kısa bir sürede yapılan NFS 10: Carbon'dur. İlla yeni bir NFS çıkacaksa geliştirme süreci en az 1 yıl olmalıdır ki yapılan NFS adam olsun. Bu 1 yılda da tembellik yapılmamalı, önceki oyun(lar)dan (ç)alıntı yapılmamalı, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmeli ve yaratıcı olunmalıdır. Bunlar olursa EA Games ancak adam gibi bir NFS çıkarabilir.

• teşekkürler gerçekten güzel görünüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaTaDoR

NFS istediği kadar sağlam grafikli oyun çıkarsın, sürüşte simülasyona yaklaşmadıkça en fazla birkaç gün oynanacak eğlencelik bir çocuk oyununu olmaktan öteye gidemeyecektir.

Yok yok böyle iyi 800 ile viraja girmek gibisi var mı baaa
  • TDU

NFS
  • Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU]

Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU]

Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU]

• quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

dostum grafikler gerçek gibi ya inanılmaz hakikaten çok beğendim bence bu sefer gerçekçilik ön planda olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 28 Mayıs 2007; 2:39:10 >
  • haklısın
    bencede nfs zedelenen ünvanını gerçekçiliğe abanarak ve gerçek yarış dünyasına bizi sokarak düzeltmeye çalışacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

VE ISTE SITEM GEREKSINIMLERI

CPU: 3 GHz
    RAM: 2 GB
    Graphics Card: 512+ MB
    DVD-Drive

eminmisin? son kararın mı?
  • 2gb ram ve 512mb+ mı böyle çıkarsa, ki hayatta çıkmaz
    kim oynayacak ki, zaten kasım ayında çıkması bekleniyor, o zamana kadar 512mb ekran kartları alınabilir seviyeye düşmez ki
  • Öyle sistem istemez oyun.Arkadaş fantaaazi yapıyor
  • pc ye çıkmıyordu hani!
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_prince06

pc ye çıkmıyordu hani!
    PC'ye çıkacağı kesinleşti. Umarım EA Games Kasım gibi çok erken bir çıkış tarihi vermez de böylece yine oyunu yüzüne gözüne bulaştırmaz.
  • carbon da da bunun gibi fotolar yayınlıyolardı.
    ama noldu fos çıktı.
  • quote:

DVD-Drive

tamam o zman x550 yada x1600ün 512mblık versiyonlarıyla bu oyunu oynarız
    512+mb ne demek ? böyle E.kartı gereksinimimi olur ?

• quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: the_prince06

pc ye çıkmıyordu hani!
    PC'ye çıkacağı kesinleşti. Umarım EA Games Kasım gibi çok erken bir çıkış tarihi vermez de böylece yine oyunu yüzüne gözüne bulaştırmaz.

buna sevindim..

İnşallah sistem gereksinimi yüksek tutmazlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: >OnuR<

quote:

DVD-Drive

tamam o zman x550 yada x1600ün 512mblık versiyonlarıyla bu oyunu oynarız
    512+mb ne demek ? böyle E.kartı gereksinimimi olur ?

oldu gazoz
    böle bişimi var hakkatten haa x550 512mb çalışltırcak 8800 320mb çalıştırmıycak.
    neden herkes ekran kartını "kaç mb ise o kadar iyidir " felsefesine inanıyo bunu anlayabilmek mümkün değil...

• Merhaba arkadaşlar.Bunlar oyun içi grafikleri olamaz.Bence diil.Ama buna yakın olur.Ps3 de bile grafikler böyle görünmez.Bu final fantasy advance children daki grafikler gibi olmuş.Bu grafikleri Ancak videonun yapıldığı bilgisayar kaldırabilir.Şimdi bana grand trismo 5 den bahsedeceksiniz.Ama onda bile bunun kadar efekt yok.EA bunu hep yapıyo önce ağzımıza bir parmak bal çalıyo.sonrada altın küpümüzü kucaklayıp gidiyolar. :D birde Son olarak nfs yi seviyorum.Ben oyunda gerçekçilik aramam.MGS mi splinter cell mi derseniz MGS derim.TDU yu denemedim.Akşam kurucam.Ama umarım oyunu ultra gerçekçi oynayabilelim diye klavyede basılmadık tuş brakmamışlardır.Birde sizde farketdinizmi.Son zamanlarda bi oyun çıkıyor hemen pach ini çıkartıyolar.Neiş anlamadım.Bu konsol dünyasında yok.Olamazda zaten.Sanırım bu adamlar artık pc yi boşlamış drumdalar.Biz pc gamers ları kaale almıyolar.TDU topicine bakıyorumda hala pach çıkmamış bi hata yapıyolar.Ayrıca bir hatayda pach i geç çıkartmakla yapıyolar.Topunun dibine kibrit suyu dökmek lazım.Yada hindistana gidip budaya vericeksin kendini...

• quote:

Orjinalden alıntı: kirpisan

Merhaba arkadaşlar.Bunlar oyun içi grafikleri olamaz.Bence diil.Ama buna yakın olur.Ps3 de bile grafikler böyle görünmez.Bu final fantasy advance children daki grafikler gibi olmuş.Bu grafikleri Ancak videonun yapıldığı bilgisayar kaldırabilir.Şimdi bana grand trismo 5 den bahsedeceksiniz.Ama onda bile bunun kadar efekt yok.EA bunu hep yapıyo önce ağzımıza bir parmak bal çalıyo.sonrada altın küpümüzü kucaklayıp gidiyolar. :D birde Son olarak nfs yi seviyorum.Ben oyunda gerçekçilik aramam.MGS mi splinter cell mi derseniz MGS derim.TDU yu denemedim.Akşam kurucam.Ama umarım oyunu ultra gerçekçi oynayabilelim diye klavyede basılmadık tuş brakmamışlardır.Birde sizde farketdinizmi.Son zamanlarda bi oyun çıkıyor hemen pach ini çıkartıyolar.Neiş anlamadım.Bu konsol dünyasında yok.Olamazda zaten.Sanırım bu adamlar artık pc yi boşlamış drumdalar.Biz pc gamers ları kaale almıyolar.TDU topicine bakıyorumda hala pach çıkmamış bi hata yapıyolar.Ayrıca bir hatayda pach i geç çıkartmakla yapıyolar.Topunun dibine kibrit suyu dökmek lazım.Yada hindistana gidip budaya vericeksin kendini...

dostum gt 5 i nerde gördün gösterde bizde bakalım sakın gt hd den bahsetmeyesin çünkü gt hd gt4 ün cilalanmış versiyonu öyle oylmasına rağme
    n arabalar hayvani detaylı yani o nfs 2007 teareser ına çok çok yakın oynarsan anlansın ne demek istediğimi
    gt hd böylei ise gt5 i düşünemiyorum bile

• quote:

Orjinalden alıntı: kirpisan

Merhaba arkadaşlar.Bunlar oyun içi grafikleri olamaz.Bence diil.Ama buna yakın olur.Ps3 de bile grafikler böyle görünmez.Bu final fantasy advance children daki grafikler gibi olmuş.Bu grafikleri Ancak videonun yapıldığı bilgisayar kaldırabilir.Şimdi bana grand trismo 5 den bahsedeceksiniz.Ama onda bile bunun kadar efekt yok.EA bunu hep yapıyo önce ağzımıza bir parmak bal çalıyo.sonrada altın küpümüzü kucaklayıp gidiyolar. :D birde Son olarak nfs yi seviyorum.Ben oyunda gerçekçilik aramam.MGS mi splinter cell mi derseniz MGS derim.TDU yu denemedim.Akşam kurucam.Ama umarım oyunu ultra gerçekçi oynayabilelim diye klavyede basılmadık tuş brakmamışlardır.Birde sizde farketdinizmi.Son zamanlarda bi oyun çıkıyor hemen pach ini çıkartıyolar.Neiş anlamadım.Bu konsol dünyasında yok.Olamazda zaten.Sanırım bu adamlar artık pc yi boşlamış drumdalar.Biz pc gamers ları kaale almıyolar.TDU topicine bakıyorumda hala pach çıkmamış bi hata yapıyolar.Ayrıca bir hatayda pach i geç çıkartmakla yapıyolar.Topunun dibine kibrit suyu dökmek lazım.Yada hindistana gidip budaya vericeksin kendini...

Bence oyuniçi grafikleri ve böyle görünecek ayrıca bilgisayarlarda kaldıracak, bu kadar kesin konuşmamın nedeni colin mcrae dirt teki grafikleri gördükten sonra nfs ninde bu derece grafik yapacağını düşünmüş olmamdır,ps3 ve xbox360 için için çıta daha yukarda olur sanırım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.