Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
12
Favori
49.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlediğim videolarda hasar modellemesi yok deniyordu oyun için ama araba paramparça oluyor bildiğin

@bilgennyk yarış sayısı çok oyunda . haritada bayağı güzel. hem çeşitli etkinlikler var hem güzel tasarlanmış. misal bir yarışa gitmek için yol çiziyorum haritadan. giderken hız testi oluyor yol üstü, veya başka etkinlikler oluyor ufak tefek. yarışa giderken bile sıkılmıyorsun
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Harita büyük nfs boyutlarına göre özellikle , drift-runner-race-offroad-drag olmak üzere 5 ayrı sınıf var ve her sınıfın her kademede sokak çeteleri var çeteleri yenip son adama gidiyorsun her çete yarışında 5-6 ayrı yarış var ilerledikçe zorlaşıp tur mesafeleride uzuyor , hikaye bu araba geliştirme çok önemli her sınıfın ayrı parçaları var ve yarışlardan sonra parça kazanıyorsun tabi kısmetine ne çıkarsa Polisler var bide belalar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harita doluluğu yeterli hatta park halinde çok araç var trafikte korna çalanların dışında
  • onlara çok çarpıyorum ya hızımı alamayıp
  • Online açıldı mı online da ne gibi çeşitler var merak ediyorum

• Oyunda hikaye yok, hikaye derinliği yok, oyunun

%50 sini bitirdim yaptığım sadece çetelerle yarışıp liderlerini yenmek şimdiye kadar sadece 5 tane ana görev yaptım onada ana görev denirse kısaca beklediğimi alamadım hikaye bakımından, ama oynanış güzel ona lafım yok. Puan vermem gerekirse 10 üzerinden 6

• Online oynayan bilgi versin

• puanların düşük olmasının en büyük nedeni sanırım lootbox olayı.. kısaca özetlersem mesela sizin arabanın leveli 140. ve ana görev için 150 level araçlarla yarışcaksınız. doğal olarak kazanma şanısınız yok onlara karşı. oyun 2 seçenek sunuyor. diyor ki ya gidip basit yarışları tekrar tekrar oynayıp kazan ve yarış sonunda gelen hediye parçalarla aracının levelini 150 e çıkart. yada lootbox al hiç uğraşma yarış kasmakla. bu olay fazlasıyla canımı sıktı.

o güzelim sürüşü, oyun atmosferini bu olayla baltalamış ea
  • Drag zorluyor beni var mı taktik?

• drag hiç oynamadım hocam, normal offroad ve diğer yarışlardan oynadım
  • Elimde 0 kapali kutu guvenlik seritli oyun mevcuttur yeri degil biliyorum acil satmak icin yaziyorum 200 tl den vericem

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

İncelemeden sonra almaktan vazgeçtim en azından fiyatı bi hayli düşene kadar
  • Bende canlı yayınlardan izledim biraz,iyi görmedim crew 2 yi bekliycem artık

• Arkadaşlar ben oyunu birdim online oynamak isteyen veya merak edenler ekleyebilir psn. YagizCR7

• Yine de Payback daha çok NFS oyunlarına benziyor.

NFS (2015) olanı acayip ve itici bir oyundu. Farklı bir oyun gibiydi. Hiç NFS’ye benzetememiştim.

• Puanlar yerlerde..

Burdaki yorumlar fena değil..

Multiplayer nasıl arkadaşlar ? kararsız kaldım..
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    oyun klasik nfs oyunu hocam. öncekileri sevdiyseniz bunuda seversiniz. puan olayi boş iş hocam. 10 puan alan oyunu beyenmiyebilirsiniz yani zevkler beyeniler deyiskendir.

• Oyunu henüz oynamadım ama Need for Speed sevenler bu oyunu da sever bence. Çerezlik güzel oyun.

-----

• venomstr kullanıcısına yanıt
    hocam işin özeti aynen dediginiz gibi

• Oyunu aldımda analog ile surmek cok zor veya alismak gerekiyor ama hassaslik ayari yokmudur acaba bi turlu bulamadim cok ağir donuyor varmidir caresi

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.