Şimdi Ara

Need for Speed™ Most Wanted TÜRKÇE YAMA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
207.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    verdiğiniz yama sayesinde tek hamlede Türkçe'leştirdim,ellerinize sağlık
  • arkadaşlar ben bu oyunu kuramadım neden se oyunu açmaya çalışıyorum şu yazı cıkııyor please insert correct CD-ROM,seletc OK and restartapplication diyor ne yapmAM LAZIM BANA Bİ YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TŞKLR
  • quote:

Orjinalden alıntı: dumrul37

arkadaşlar ben bu oyunu kuramadım neden se oyunu açmaya çalışıyorum şu yazı cıkııyor please insert correct CD-ROM,seletc OK and restartapplication diyor ne yapmAM LAZIM BANA Bİ YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TŞKLR

crack yapman lazım yani ilk cd yi aç içinde crack dosyası var onun içindekini kopyala ve nfs nin klasörüne kopyla
  • benim ki almanca oldu sadece yükle tamamlanmıştır şeklinde türkçe çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: estamemuchoo

benim ki almanca oldu sadece yükle tamamlanmıştır şeklinde türkçe çıkıyor

eklentiyi kaldırmadan bir daha kurun.ikinci kuruluşta Türkçel eşiyor
  • Hepsi cok güzel ama benim bilgisayrda hata veriyor , sayet yükle dosyasina tiklarsam

C windows / system32/ cmd.exe siyah pencerenin en üstünde böy<le yaziyor
    ve altinda dosya bulunamadi diyor ve su hatayi veriyor

yanliz türkcesini bilmedigim icin almancasini yaziyorum

Das bearbeiten der Registierenug wurde durch den Administrator deaktiviert

bilgisayarin yöneticisi tarafindan iptal edildi gibi birsey bu sorunu nasil cözerim
    simdiden tesekkürler
  • Arkadaslar hersey iyi guzel de türkçeye çevirdik ama bu sefer oyundaki videoları atlıyor, göstermeden direk geciyor boylede oyundan zevk alamıyorsun haliyle.. Bu sorunla baska karsılasan oldumu yada nasıl duzeltilir bilgisi olan varmı?????
  • ben karşılaşmadım
  • arkadaşlar buradan türkçe yamasını bulabilirsiniz...
    http://www.rockturka.org/forum/need-for-speed-most-wanted-turkce-yama-100-t11559.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Lazrail*

Arkadaşlar öncelikle burda yeni rar dosyasını indirin...

http://****.com/files/2364470/Need_for_Speed_Most_Wanted_Tuerk_e_Yama.exe.html

Oyunu bulunduğu sürücüye kurun. (c veya d sürücüsü)

resimdeki işaretli dosyayı 3 kere arka arkaya kurun... (1. kuruda Almanca oluyor. 2. kurumda Türkçe oluyor. siz garanti olsun diye 3. kezde kurun.)

Need for Speed™ Most Wanted  TÜRKÇE YAMA

artık tamam, oyununuz %100 türkçe...

Not: dosya D sürücüsündeki kuruluma göredir. oyun C sürücüsünde ise rarlı dosyayı kurarken baştaki D'yi C yapın...

Link: r_a_p_i_d_s_h_a_r_e

sağolasın kardeş onu yaptım oldu

• ben bu türkçe yamayı yükledim çalıştırdım fakat oyun içersinde aracı yönlendirmek güçleşti virajlarda araca hükmedemiyorum bir kere sağ tuşa basıyorum ama araba nerdeyse geri dönecek kadar sağ hareket ediyor türkçe yamadan önce böyle bir problem yoktu çözümü varmıdır yardıö lütfen
  • beyler yok mu yardım edicek
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Lazrail*

Arkadaşlar öncelikle burda yeni rar dosyasını indirin...

http://****.com/files/2364470/Need_for_Speed_Most_Wanted_Tuerk_e_Yama.exe.html

Oyunu bulunduğu sürücüye kurun. (c veya d sürücüsü)

resimdeki işaretli dosyayı 3 kere arka arkaya kurun... (1. kuruda Almanca oluyor. 2. kurumda Türkçe oluyor. siz garanti olsun diye 3. kezde kurun.)

Need for Speed™ Most Wanted  TÜRKÇE YAMA

artık tamam, oyununuz %100 türkçe...

Not: dosya D sürücüsündeki kuruluma göredir. oyun C sürücüsünde ise rarlı dosyayı kurarken baştaki D'yi C yapın...

Link: r_a_p_i_d_s_h_a_r_e

Sagolun arkadaslar bu sekilde yaptım ve sonunda basardım ve oyunu birkezdaha bitirmiş oldum. "Ama bu sefer türkçe olarak..." Emegi geçen arkadaslara tesekkurler...........

• arkadaşlar yamayı yükledigimde buseferde videoları göstermiyor bunun bir cözümü yokmu
  • arkadaşlar yamayı yüklüyorum ama bu seferde oyundaki demolar kayboluyo direk oyuna giriyo neden olabilir acaba
  • yama bozuk
  • Yamayı halledemedim
  • güzel paylaşım iyi hort
  • Career super zevkli oyuyor
  • ya arkadaşlar bu yamanın rapidsiz olanı yok mu hiç bi yerde bulamıyorum bi yardım edin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.