Şimdi Ara

Need for Speed™ Most Wanted TÜRKÇE YAMA (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
207.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş ben bu oyunu netten yukledım cd deıl c ye atmıyo e yukledım zıplerı ordan actım peki ben şimdi bunu nereye atıcam need for speed yazmıyo yardımcı olursan sevınırım
  • Ben Birşeyler Yaptım Oyun Tamamen türkçe videolar türkçe dublaj oyun bozdum zannettim oyun manyak bir şey oldu çok eğlenceli

• çok saolun

süpppperrrrrrrr paylaşım
  • saolasın
  • Yaw yazın google most wanted %100 türkçe die :D
  • Yav yapamayan biri varsa diye yazıyorum. Ben yaptım oldu. Bi arkadaş söylemiş adını hatırlayamadım onun yazısı bu. Teşekkürettim kendisine

quote:

dosyaları çıkıyor ama bir dosyayı daha değiştirmen gerekiyor.
    German.bin dosyasını başka biyere kopyala ve ismini de ismini Dutch.bin olarak değiştirip yine ...\MostWanted\LANGUAGES içerisine at. Sanırım bizimkilerde çalışmama sebebi almancanın iki dosyası olması yani German.bin ve Dutch.bin olarak iki dosyanın olması
    Ve yükle.bat yukle.bin dosyalarını çalıştıracaksın. geri dönmek için de yani ingilizceye dönmek için kaldır.bat ve kaldir.reg i çalıştıracaksın
  • turkçe oldu guzel oldu. saolun.
  • Güzel paylaşım
  • teşekkürler
  • Bende OLAY DAHA BI KOTU OLDU YARISI TR YARISI ING YARISIDA ISPANYOLCA OLDU OYUNU SILIP YENIDEN KURACAGIM
  • MUTLAKA VARDIR
  • yaptım teşekkürler dh
  • Bende yükledim her şey iyi güzelde ara videolar gitti. Ne anladım ozaman ben Türkçe yamadan? Var mı bunun bir çözümü?
  • saol
  • beyler ingilizceye alışınPiyasada ki oyunların %95 i ingilizce.careerin kariyer options un ayarlar olduğunu bilmeyecek ingilizce bilmiyorsanız yükleyinama durduk yere türkçe yama yüklemeninde bir alemi yok bence

Hayatımda ben hiçbir oyunda türkçe yama kullanmadım.oynadığım oyun sayısı 100-200 ü geçmiştir şimdi en azından kalıplaşmaş cümleleri anlayabiliyorumo yüzden türkçe yamayı önermiyorum şahsen

• ArkadasLar ben most wanted ı yükledim ama sanırım ispanyolca direkt türkçede yapamıyorum ingilizce yapıp türkçe yamasını yapmaya çalıştım fakat gene oLmadı yardımcı olursanız sewinirim...
  • Düzgün bir türkçe modu NFSTr adresinde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Lazrail*

quote:

Orjinalden alıntı: hüküm

quote:

Orjinalden alıntı: süpürman

yaa demin bende aradım ama %97 çalışıyo dediler kurdum oyun açmadı bende sildim eğer varsa banada haber verin

yamayı oyunun kurulu olduğu c:program fals klosöründeki yerinde açıp yamayı çalıştır bu işlemi gerekirse 2,3 kere dene ilkin benimkide açmamıştı biraz uğraştıktan sonra şimdi türkçe olarak oynuyorum gayete güzel..

ya hocam ben yükledim oyunu açtı ama demolar ortadan kayboldu, senin resimde ki demolar değil alt yazılı olamak gözükme bile gözükmüyor ama oyunun menüsü ve mesajlar türkçe..

acaba nerde hata yaptım...

YA AYNEN BENDE OLUOR ALT YAZI YOK KIZI HEMEN GECİOR AMA TÜRKCE OLUOR VİSTA BİDE BENİM PC ...

• r.a.p.i.d.s.h.a.r.e amca 198 KB lık dosyayı free indirtmemek için 2 saat uğraştırdı. elinde olan varsa rapid olmayan bi yere yükleyebilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.