Şimdi Ara

Need for Speed™ Most Wanted TÜRKÇE YAMA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde demolar kayıp oldu oyunun hiç bir yerinde de mo yok
    lütfen yardımcı olun
  • ya hangi site bizede verin arkdşlr
  • Ben de bu yamayı yüklediydim gerçekten de başarılı bir çalışma olmuş arkadaşlar. Mesajlar falan hepsi TÜrkçe. Yamayı yapan arkadaşlara helal olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC TiGo

Ben de bu yamayı yüklediydim gerçekten de başarılı bir çalışma olmuş arkadaşlar. Mesajlar falan hepsi TÜrkçe. Yamayı yapan arkadaşlara helal olsun...
    O yamayı da benim yaptığımı buradan bildireyim:
    quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Arkadaşlar, önceki internette dolaşan Need for Speed™ Most Wanted Türkçe yamasını da bizzat kendim yapmıştım. Henüz sorunları olduğu için yayınlamak istememiştim ama istemeden de olsa bir arkadaşım benim adımı vermeden yayınlamış.
    Bu başlıktaki ilk mesajımdan alıntıdır:http://forum.donanimhaber.com/m_12330364/tm.htm

• Yama İçin teşeKkürler ..Bu arada Bi sorum Olcak bende 256 mb geforce fx5700LE ekran Kartı var bunun Görüntüsünü En iyi Hangi YarLarLa yapabiLirim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Lazrail*

Arkadaşlar öncelikle burda yeni rar dosyasını indirin...

http://****.com/files/2364470/Need_for_Speed_Most_Wanted_Tuerk_e_Yama.exe.html

Oyunu bulunduğu sürücüye kurun. (c veya d sürücüsü)

resimdeki işaretli dosyayı 3 kere arka arkaya kurun... (1. kuruda Almanca oluyor. 2. kurumda Türkçe oluyor. siz garanti olsun diye 3. kezde kurun.)

Need for Speed™ Most Wanted  TÜRKÇE YAMA

artık tamam, oyununuz %100 türkçe...

Not: dosya D sürücüsündeki kuruluma göredir. oyun C sürücüsünde ise rarlı dosyayı kurarken baştaki D'yi C yapın...

Link: r_a_p_i_d_s_h_a_r_e

Arkadaşlar ben de anlamadım ama 1. kurulum 2. kurulum 3. kurulum yaptım ve mutlu son oyun Türkçeleşti. Ve oyunun açılışı aynı orjinali gibi. Herhangi bir eksilme yok.Ben kariyer modunun en tepesindeydim geyik olsun diye hep Razor la kapışıyordum.Oyunu silmeden yama yaptım. Herhangi bir kayıp olmadı.Yani istediğiniz aşamada yama yapabilirsiniz. Bu makineler gerçekten aptal galiba. Ben garanti olsun diye 7-8 defa kurulum yaptım.Gerçektende ilk yüklemede Almanca,İkinci yüklemede Türkçe oldu.Hayret ya...

• Şu başlığı hortlatıp durmayın lütfen, başlık her hortlatıldığında bu yaptığım yamamın beta aşamasındayken çalındığını hatırlıyorum ve sinirlerim bozuluyor.
  • kardeşim carbon çıktı biz bitireceğiz ama siz hala most wanted oynuyonuz başka bir need for speed serisi çıkıncamı siz carbon oynayacağınız
  • arkadaşlar lazrail arkadaşımızın anlattığı konuyu hala anlamış deilim salak mıyım ne? ya beyler oyunda 3 kere kujrduk tamam peki o c/program files/ea games/nfs most wanted klasörüne bi part dosyası çıkıyor ve o dosyanın içindekileri çıkartınca bir sürü şey çıkıyor instl programını 3 keere yükledim diyelim poeki diğer çıkan dosyaları napıcaz teker teker birisi anlatsın ya da pm atsın lütfen ölüyorum ya şu oyuna iyiliksever biri çıkıp anlatsın şu işi

• quote:

Orjinalden alıntı: 37yigit37

arkadaşlar lazrail arkadaşımızın anlattığı konuyu hala anlamış deilim salak mıyım ne? ya beyler oyunda 3 kere kujrduk tamam peki o c/program files/ea games/nfs most wanted klasörüne bi part dosyası çıkıyor ve o dosyanın içindekileri çıkartınca bir sürü şey çıkıyor instl programını 3 keere yükledim diyelim poeki diğer çıkan dosyaları napıcaz teker teker birisi anlatsın ya da pm atsın lütfen ölüyorum ya şu oyuna iyiliksever biri çıkıp anlatsın şu işi

yaaaa aynennnnnnnn!!!!!!!!!

• arkadaşlar ben türkçe yapmayı başardım o iki yükle dosyasını tek tek sırayla aynı şekilde bir kez yükledim ve oldu
  • o diğer çıkan parça dosyaları naaptın kardeşim bana da anlatsana bak yüklemeyi yaparız ama gerisinde napacam o parça dosyaları
  • quote:

Orjinalden alıntı: 37yigit37

o diğer çıkan parça dosyaları naaptın kardeşim bana da anlatsana bak yüklemeyi yaparız ama gerisinde napacam o parça dosyaları

bak arkadasım ben o 4 dosyadan sadece yükle yazan dosyaları normal yükledim oldu (ama her 2 yükle yazan dosyayı)
  • kardeşim orada 1 tane yukle dosyası war ama 2 tane yok ki sen başka hangisini yükledin??
  • yaa arkadaşlar valla çok pardon ben bu türkçe yamayı
    http://www.spygrup.org/showthread.php?t=11823 sitesinden yükledim
  • nese bn çaktım köfteyi
  • Güzel paylaşım teşekkürler
  • ellerinize sağlıkkkkkkk güzel çalışma
  • çok saolun arkadaşlar ellerinize ve tabikiide klavyenize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.