Şimdi Ara

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
0
Favori
33.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sistem gereksinimi hakkında bi bilgi yokmu yaw bizde nası çalışcak oyun acabaaa
  •  Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

• beyler bu arada poliste chevrolet police design olmayacak eğer atlatrız diyorsanızduyumlara göre modifiye skyline aşağısına düşmiceklermiş

quote:

radeon 9600 pro ınsallah kaldırır bu grafikleri

sende naptın kardeş tabii ki kaldırır.sen 9600 ü ne sandın
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

Bugun çıkan çok sıcak bir video :

http://files.ea.com/downloads/eagames/official/nfs_mostwanted/mustang_hi.mov

bu arada bu video değilki yani windows media ve winamp şarkı olarak gösteriyo power dvd çalıştırmıo.video ise buna uygun programı söyler misin?
  • arkadaşlar bu aradawww.eagames.com anasayfada şöle bi nfs oyunundan bahsediliyor.eylülün 9 unda çıkacak "Need for Speed Underground Rivals" bu nedir.adamlar 2 ay arayla nfs mi çıkaracak.
  • prd çok prd bu zaten most wanted mış

Which of these games do you want to learn more about?
    Need for Speed Most Wanted 510
    Need for Speed Most Wanted Heat
    Need for Speed Most Wanted Heat Score
    Need for Speed Most Wanted Rivals

ama beni şaşırtan şey adamlar oyuna isim arıyo ya
  • ekran kartım sizlere ömür resimlere baktıkca içim fena oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: linkin8888

quote:

bu arada bu video değilki yani windows media ve winamp şarkı olarak gösteriyo power dvd çalıştırmıo.video ise buna uygun programı söyler misin?

quicktime ile izleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gielenberg -- 21 Temmuz 2005, 0:56:00 >

• hemen indirip bakalım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: linkin8888

quote:

quicktime ile izleyebilirsin

dostum saol

• quote:

bunuda indirelim
  • Cİ FORS FX5200 FOS.
  • Kasım ayını 4x4 gözle bekliyorum abi şimdiden heyecanlandım Nfs tutkunu olarak
  • mustang videosunu izledim..harbiden cok hoş gibi duruyor.bakalim İnşallah hayal kırıklığına uğramayiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mboyaci -- 21 Temmuz 2005, 18:18:56 >
  • çok güçlü bir sistem ister herhalde bu oyun minimum sistem gereksiniminden haberi olan var mı?
  • NFS Underground I-II de kullanılan grafik motoru olan RenderWare‘in geliştirilmiş haliyle oynayacagız.Yani çok aşırı bir sistem gereksinimi olacagını sanmıyorum,Offical siteye bakarsanız NFS Underground II System Requirements ile aynı olabilecegini görebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: form

çok güçlü bir sistem ister herhalde bu oyun minimum sistem gereksiniminden haberi olan var mı?

Ekran kartının 256 bit olması şart ve tabi 256MB
    ram en az1GB DDR400
    Chipseti ne kadar iyi olursa oyundaki rahatlık 2 ye katlanıyor
    Mesela bendeki Chipset Nforce4ultra
    Diğer gereksinimlerim imzada yazıyor ama benim ekran kartını değiştirmem lazımkı bu oyunu rahat oynatsın
  • abi san andreas çıkarken de öle dediler yoq ge force 4 te çalışmicakmış oyunu geforce 2 çatır çatır çalıştırdı bea.bi de bu oyunun resmi sitesinde mi yazıo ben göremedim deabi biz en iisi oyunu bekleyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

quote:

Orjinalden alıntı: form

çok güçlü bir sistem ister herhalde bu oyun minimum sistem gereksiniminden haberi olan var mı?

Ekran kartının 256 bit olması şart ve tabi 256MB
    ram en az1GB DDR400
    Chipseti ne kadar iyi olursa oyundaki rahatlık 2 ye katlanıyor
    Mesela bendeki Chipset Nforce4ultra
    Diğer gereksinimlerim imzada yazıyor ama benim ekran kartını değiştirmem lazımkı bu oyunu rahat oynatsın

sen ne yaptın.O elinde ki kartla cok rahat oynarsın tabi 1600*1200 gibi cozunurluk falan istemiyosan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.