Şimdi Ara

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
0
Favori
33.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Vincent Lord

256 bitlik kart istiyomuş...yok artık daha neler yaaa... ben de bu oyunu 128 bit 64 mb geforce 4 @ 380/400 overclock ile kütür kütür oynamazsam bana da vincent lord demesinler iyi mi !

mueahhuae o kadar da abarti bir sistem istiyecegini sanmıyorum ki Half-Life 2yi uçuk sistemlerle oynamadık yani

• yaw insan kendi attığı msj'a güler mi? ama naapiim güldüm işte
    aferim bana güzel yazmışım canım.. o ne öyle 6600 ler felan... parayı sokakta mı buluyos yaw... :)
  • video tek kelimeyle süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: knight

kardes sen 150 $ diyonda ben gecen ay fx 5700 256 mb 256 bit kartı 260-270 milyon civarında bi fiyata aldım.

bende o karttan alıcam ee yeni nesil oyunlar için şart
  • quote:

256 bitlik kart istiyomuş...yok artık daha neler yaaa... ben de bu oyunu 128 bit 64 mb geforce 4 @ 380/400 overclock ile kütür kütür oynamazsam bana da vincent lord demesinler iyi mi !

fx 5200 ile bile oynanır siz bakmayın 256 mb 256 bit yazanlara

Bu tarz kartlar (256 mb 256 bit) parası bol olup arkadaşlarına hava atmaya çalışan insanlara göredir.

Arap yağı bol bulunca ..........

• quote:

Orjinalden alıntı: Ty®

tam bende acharad ın ddedigini yazacaktım.sm30 lı olcak bir oyun boylece nv 5 sersis radeon 9 x serisi nanay.zaten bunu splinter cell de goruldu.sm30 olmayanlar

+1 artık sm3.0 oyunlarda kullanılmaya başlandı.2 ay öncesine kadar sadece farcry da sm 3.0var diye sm3.0 ı çok önemli zannetmiyorlardı ama artık şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 31 Temmuz 2005, 19:33:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

quote:

mueahhuae o kadar da abarti bir sistem istiyecegini sanmıyorum ki Half-Life 2yi uçuk sistemlerle oynamadık yani

dostum hl2 kesinlikle yüksek bir sistem istemiyordu.yani hl2 yi full oynadım diye sevinmeyin bence çünkü o oyun isstem gereksinimleri hiçbirşeydi.source motorunun en önemli özelliğiydi sistemi kastırmaması.eğer sistemi test edicekseniz doom 3 yada farcry derim.

• quote:

Orjinalden alıntı: tugay16

quote:

quote:

dostum hl2 kesinlikle yüksek bir sistem istemiyordu.yani hl2 yi full oynadım diye sevinmeyin bence çünkü o oyun isstem gereksinimleri hiçbirşeydi.source motorunun en önemli özelliğiydi sistemi kastırmaması.eğer sistemi test edicekseniz doom 3 yada farcry derim.

Source motoru pclerimizi bu kadar kastırmıyorda CS:Source oyunu neden pclerimizde 300fps vermiyor ???

• kuyuya bir taş atmışım kimse çıkaramamış ....
  • Dur bakalım oyun da görntüleri kadar manyak olursa hakikaten oynanır.Bide sadece yarış değilde şöyle değişik görevler koysalar.Mesela benim kızı evden alıp 10 dakika içinde havaalanına götür filan.Hep yarış hep yarış sıkıyo bi zaman sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FromThe80s -- 1 Ağustos 2005, 17:26:54 >
  • Bide arkadaşlar bu ekran kartlarındaki ram lar bilgisayardaki ram lerle aynı işi görüyor yani nesneleri hafızasında tutuyor.Ve eğer farcry gibi çok nesne barındıran bi oyun bile 128 mb lık kartla oynanabiliyorsa bu oyun hayli hayli oynanır yapmayın böyle 256 mb ram li ekran kartıymış.Hala tartışmak isteyenler de varsa oyunun çıkmasını beklesinler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaoyun

Bide arkadaşlar bu ekran kartlarındaki ram lar bilgisayardaki ram lerle aynı işi görüyor yani nesneleri hafızasında tutuyor.Ve eğer farcry gibi çok nesne barındıran bi oyun bile 128 mb lık kartla oynanabiliyorsa bu oyun hayli hayli oynanır yapmayın böyle 256 mb ram li ekran kartıymış.Hala tartışmak isteyenler de varsa oyunun çıkmasını beklesinler.

bi çıksa var yaa bir oturucam pc başına bitene kadar kalkmıcam
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: megaoyun

Bide arkadaşlar bu ekran kartlarındaki ram lar bilgisayardaki ram lerle aynı işi görüyor yani nesneleri hafızasında tutuyor.Ve eğer farcry gibi çok nesne barındıran bi oyun bile 128 mb lık kartla oynanabiliyorsa bu oyun hayli hayli oynanır yapmayın böyle 256 mb ram li ekran kartıymış.Hala tartışmak isteyenler de varsa oyunun çıkmasını beklesinler.

bi çıksa var yaa bir oturucam pc başına bitene kadar kalkmıcam

me too muchbi çıksa 1 hafta eve kapanırız artık.unsocial olup çıkarız

• quote:

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

abi bittim walla ama benm bilg kesin kaldırmıcak

• benimki kaldırabilir
  • arkadaşlar abartmayın bu oyun 9550 ile rahat rahat oynanır .fx5200 bile çalıştırır .Ama görüntü kalitesinden ödün wererek.Ööle 6600 yetmiycek diip milletin moralini bozmayın.olan war olmıyan war dimi

sm3 için acele etmeye gerek yoq x800'lerde d yoq ama sorun olmuyo şimdilik.Desteklemesi kart için artı ama herşey deil.

oyun underground serisinden daha ii olucak gibi süper arabalar we modifiyeli arabalar birlikte
  • quote:

Orjinalden alıntı: ikista

arkadaşlar abartmayın bu oyun 9550 ile rahat rahat oynanır .fx5200 bile çalıştırır .Ama görüntü kalitesinden ödün wererek.Ööle 6600 yetmiycek diip milletin moralini bozmayın.olan war olmıyan war dimi

sm3 için acele etmeye gerek yoq x800'lerde d yoq ama sorun olmuyo şimdilik.Desteklemesi kart için artı ama herşey deil.

oyun underground serisinden daha ii olucak gibi süper arabalar we modifiyeli arabalar birlikte

aynen katılıyorum dostum

• ahh ahh o araba polislere yakalandı yaaaa içim parçalandı bea çok hüzünlü bir andıııııı

o polislere gününü göstermem lazım

kasımı bekleyin

• bu arabalar we kızlar bir harki görünüyor
  • Arkadaşlar bide bazı yarışların sonunda polis bassa polislerden ka.sak ne manyak olur dimi.2 fast 2 furious daki gibi.Manyak olurdu yaaaaaaaa.Hep yarış bayıyo bi zaman sonra.İnşallah böyle şeyler yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.