Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: GT_55
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler acil yardım askere gitmeden bugün oynayayım dedim laptopta herşey güzel ama yol gözükmüyor ya siyah oluyor ya da ayna gibi oluyor yandaki binaların üstünde gidiyorum sanki ne yapmam lazım

sistem:

centrino 1.5
    512 ram
    paylaşımlı ati radeon 9100 ıgp

şu anda ekran kartını 64 mb olarak ayarladım ramde 448 de ama olmuyor kafayı yicem
  • Selam Buda Benim C6 ımmm ha haa ha haa

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]
  • 2 ve 3.cd deki dosyalari elle kendim kopyaladim
    şimdi çalıştı..fakak bu sistemle 1280*960 da full detailde birak kasiyor gibi?normalmi?nvidianin son driverini kurmadim gerci daha...

p4 630,1 gb ddr2 533 samsung ram,nvidia 6800..sizce normalmi?
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım x800xt platinum var bende grafikler full herşey full de 1280*1024 te oynuyorum hiçbir sorun yok takılma hata falan hiçbir sorun yok gayet akıcı oyunda 10 numara olmuş yani kolay gelsin herkese
  • tuhhh bee 2 saat dolandım en sonunda 2 veya 3 milestone tamammladım polislerden de kaçtım ama tam saklanm çubuğu doldu,masaüstüne attı. tuhhhhh :( :( :(
  • Yeni arabam

• Ben %20 ye geldim. Yarışlar çok kolay geçiyor. Sanırım easy de oynuyorum.
    Bunu nası hard yapıcam ya..
  • oyunda arka camın içinden arabanın konsolu bile görünüyo ama, şöförü berbat yapmışlar. hepsi aynı karakter, hatta kadın şoförlerde bile aynı karakter var. ayrıca vitesi manuel yapsakta otomatikte olsa şoför vites atarken elini vites koluna götürmüyo. F1 vites diyceksiniz, geri vitese de atmıyo :)

o kadar önemli değil ama bu küçük ayrıntılara dikkat eden oyuncular için biraz daha özen gösterselerdi keşke...

ayrıca %60 a geldim 1 kez itfaiye aracı gördüm.
  • ayrıntıya önem vermemişler ama konu araba olunca bu oyunun üstüne yoktur herhalde
  • abi ram 512 ddr işlemci p-4 3ghz ekran kartı geforcefx5700
    bu oyunbu sistemde 1024*768 pikselde herşey full çalışırmı?????veya hangi pikselde oynamam gerekir??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

ayrıntıya önem vermemişler ama konu araba olunca bu oyunun üstüne yoktur herhalde

Modifiye ürünleri eskine göre daha sınırlı geldi bana
  • garfikler nasil omus gecnkine oakdr ii dediler de begnmedim
  • Arkadaşlar bu bounty ne işe yarıyo???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

ayrıntıya önem vermemişler ama konu araba olunca bu oyunun üstüne yoktur herhalde

Modifiye ürünleri eskine göre daha sınırlı geldi bana

aynen çok sınırlı olmuş hiç bişey yok o konuda 2 yi aratıyor
  • buda bmw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SELBAL -- 24 Kasım 2005, 17:49:19 >
  • İşte arabalarım tabi oyunu bitiren araçlar en tuttuğumda gallardo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 24 Kasım 2005, 17:39:29 >
  • Arkadaslar harıtamda hıc bır sey yok oyunun %28 indeyım ama hıc bır sey yok

• quote:

Orjinalden alıntı: dandini

quote:

Orjinalden alıntı: HaLiL_oZT

quote:

Orjinalden alıntı: dandini

Birde bu bölüm içinde kazandığınız bounty polislere yakalanınca hepsi gidiyor mu Gerekli bounty topluyorum yakalanınca alt+F4 yaptığım için bölümü hiç oynamamış gibi tekrar oynuyorum. Yani polislere yakalandığım zaman normal oyunda devam edsem kazandığım bounty ler duruyor mu yoksa onlarda yakalanınca gidiyor mu.Bilmem anlatabildim mi.

o bounty ler polislere verdiğin hasar miktarını gösteriyor

Bounty lerin polislere verdiğim hasar olduğunu biliyorum.Bölümü geçebilmek için belli miktar bounty toplamam lazım.Toplamak içinde seçenekler var.Ben 8 dakikalık kovalamaca yı seçiyorum.Süreyi tamamlıyorum fakat polislerden kurtulamıyorum.Helikopter,corvette polisler vs.Yani bölümü tamamlamak için gerekli olan süreyi tamamladıktan sonra polislere yakalanınca,o bölüm içindeki kazandığın bounty iptal mı oluyor ve extra dan verdiğin hasarın senin parandan mı kesiyorlar.BİRAZ KARIŞIK OLDU AMA..Kara listede 3.kişideyim.1 ile 2.kişiler herhalde adamı verem eder.[

süreyi seçmen veya bir diğerini seçmen farketmiyor polisle kovalamacaya başladığın zaman hem verdiğin hasar hem süre hemde bariyerlerde geçme hepsini aynı anda işlemeye başlıyo hepsini bitirmeden yakalanırsan veya polislerden kurtulursan baştan oynamak zorunda kalıyorsun

• buda merso
  • buda bmw birde viper var ama o kalsın
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.