Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
3.703
Cevap
30
Favori
217.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 412
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1177
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 674
  • Favoriye Eklediklerim 33
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FatihTSFC (1177 mesaj) NUS53EMRE (180 mesaj) Luffy1907 (176 mesaj) nct96 (147 mesaj) deadlight54 (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1814 mesaj) Mobil (1219 mesaj) Mini (114 mesaj) Uygulama (556 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Yarış >> Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1639 Mesaj

Bu köklere dönme muhabbeti sıkmadı mı artık? EA CEO'su her sıkıştığında "köklere döneceğiz" diyor. Dön babam dön nereye kadar dönecekler diye merak ediyorum.
    |
    |
    FatihTSFC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    56 Mesaj

EA`in CEO`su beş para etmez biri. Oyunların hayranlarına karşı kulaklarını ve gözlerini kapattı, canı ne isterse onu yaptırıyor.
    Bu oyun köklerine dönemez, EA istese zaten çoktan köklerine dönmüştü. Köklerine dönmekten bahsettiği oyun update trailer`ında NFS Underground soundtrack`i kullanmak.

Bu oyun köklerine dönmüş olsa bile In-Game Purchase sistemiyle oyunun içinden geçecekler.

Bu sistemi icat edenin Allah bin belasını versin. 70€ ödediğin oyunda tüm içeriklere erişememek ne demek? Oyuncuları yolunacak kaz gibi görmekten başka bir şey yapmıyorlar.
    |
    |
    deadlight54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

EA’deki yönetim kurulu keşke CEO’yu kovsa ama demek ki kafalar uyuşuyor ki kovmuyorlar. Bir oyuna tam ücret ödeyip, tüm içeriklerine ulaşamamak sektörün kanayan yarası ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 6 Ağustos 2019; 8:1:5 >
    |
    |
    IFrostbite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1246 Mesaj
    19-24 Ağustos Gamescom'da artık kesin gösterirler herhalde. Ayrıca NFS köklerine dönecek cümlesi oyunun Forza Horizon gibi olmayacağını doğruluyor maalesef. Benim beklentim kalmadı ama bir ihtimal bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innerpeace -- 6 Ağustos 2019; 20:19:34 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    36853 Mesaj

Yalanın bini bir para
    |
    |
    deadlight54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    EA DICE Ekibinden Ben Walke açıklama yaptı.

-> [FISILDAR] NFS hayranları beni duyabiliyor musunuz? Evet şu an baktığınız yerdeyim. Güneye doğru ilerlememize günler kaldı. Çantalarınızı hemen toparlayın, biz bir aileyiz, kimseyi geride bırakmıyoruz. Fısıldamamın sebebi, NFS 19 için eski özlediğiniz polisler (NFS MW 2005) gibi polisler yapıyoruz. Ghost Games bunu duymamalı, aramızda bir sır. [BEN WALKE BUHARLAŞIR VE KAYBOLUR.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 7 Ağustos 2019; 23:57:21 >

Ben walke kardeş hype sebebimizsin ama keşke güney yerine asya turu yapsaydın , yapsaydın da şöyle modifiyenin dibine vursaydık tokyo sokaklarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1974 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Güney diye de Amazon ormanlarına götürmesinler.

|
    |
    Luffy1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaparlar ...
    Ama belli artık miamide sürtücez gibi üstü açık arabalarla yada ters köşe yaparmı diye düşündüm çok mümkün olmamakla beraber teksas güneyinde falan süper arabalarla bişeyler olabilir mi?

|
    |

• Binbaşı
    1974 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu oyunda ben kesin bir şekilde daha fazla araç çeşitliliği bekliyorum. Büyük ihtimal süper arabalar olacak fakat üstü açık araba eklemezler, ekleseler bile üstünü açmamıza izin vermezler. Takla attığını düşün, adam düşmüyor, ölmüyor. Aşırı saçma olur.

Aslında bir Amazon turu iyi olur. Kabileler hayvanlar falan seri zaten raydan çıktı. İnceldiği yerden kopsun.

|
    |
    Luffy1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    GAMESCOM 2019 Fuar Tarihi 1 Gün Daha Geriye Alındı. Oyun 19 Ağustos`ta Tanıtılacak!

Gamescom fuarı, 20 Ağustos Salı gününden, 19 Ağustos gününe alındı. Electronic Arts, sahneye oyunlarını tanıtmaya 6. firma olarak çıkacak. Sıralama şu:
    2K
    Activision
    BNE
    Bungie
    Capcom
    Electronic Arts
    ...

Oyun bu sebeple 19 Ağustos`ta tanıtılacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 8 Ağustos 2019; 21:11:39 >
    |
    |
    Opel Insignia OPC 2.8 V6 4x4 325 HP/435 NM - Olympic White (2011)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP/320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)
  • Binbaşı
    1974 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hayır Teaser`ın haftaya gelip gelmeyeceği belli değil.
    Tweet`in sahibi Reddit üzerinden açıklama yaptı. Sadece vizesi erken onaylanmış, GAMESCOM başlamadan bir kaç gün önce İngiltere`ye gidiyormuş. Ghost Games`te çalışmadığını ve oyun hakkında bir şey bilmediğini yazmış.
    |
    |
    TMRT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Yarbay
    6346 Mesaj
    https://www.ea.com/games/need-for-speed/onetime-37-qrx?isLocalized=true
    sitede geri sayım var çarşamba 17.00'da tanıtılacak sanırım.
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - EVGA RTX 3080 FTW3 [INC]- Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - Corsair RM850 850W Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G900 Proteus Chaos Spectrum Wireless Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud Flight Wireless Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Phanteks Eclipse P500A Mesh
  • Binbaşı
    1974 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Büyük ihtimal teaser tarihi hocam, oyunun trailer'ı fuarda gösterilecek.

|
    |
    Daniel Faraday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ghost Games yetkilisi F8RGE, Need for Speed sitesinde bulunan geri sayım için Reddit'te açıklama yaptı.

-> NFS resmi sitesinde bulunan geri sayım, teaser'ı yayınlayacağımız vakti gösteriyor. Güneye ilerlememize çok az bir zaman kaldı. Teaser yayınlandığında artık yavaş yavaş ilerleyeceğiz. #NFS19

|
    |
    |
    |
    Need for Speed Twitter ve Instagram Hesabının Profil Fotoğrafı değişti. Instagram üzerinden eskiye ait her şey silindi!

Need for Speed, Instagram üzerinde NFS 19 Hikayesi hariç her şeyi sildi. Profil fotoğrafını değiştirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 12 Ağustos 2019; 13:35:51 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.