Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza gibi olsa oynanırda, yıl olacak 2020 böyle arcade dandirik yarış oyunu oynanmaz. Bana para verseler oynamam bu Payback V2 çöpünü. Ghost Games'in kapatıldığı haberini büyük bir zevkle karşılayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 27 Ağustos 2019; 12:43:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun çok kotu duruyor, herkes tarafından söyledi biliyorum ama horizon gibi bir oyun olmadikca. Bu tarz oyunlari cikarmaya cürret etmesinler bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa bir sürede oyun 1,7m ön siparişe ulaştı, Most Wanted(2005)`ın bile toplam ön sipariş sayısı 4,1m. Ghost böyle bir başarı yakalamışken EA kapatmaz.
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Bu kadar çok önsipariş yapıldıysa oyun kötü çıkarsa gör o zaman curcunayı.

• sürekli buraya gelip yok horizon şöyle yok horizon böyle diyorsunuzda nfs ölüsü bile onun kadar satıyor. biz burda bu oyun nasıl daha güzel olur diyoruz sürekli araya girip ergen bebe gibi "hoyayzın böyleeee", "hoyayzında simulaşyon vayyy" anladık len anladık. ben tarlaya lamborghini ile girmeyi sevmiyorum bu kadar gerçekçiliği kaldıramıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 27 Ağustos 2019; 12:57:51 >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    İsimleri gibi hayalet olacaklar. 1.7M'a aldanmamak gerekiyor. EA affetmez. Criterion'a yaptırırlar bir sonraki NFS'i. Tabii o zaman kadar Forza gibi bir oyun gelmezse. PS5'te Sony'den muhakkak bekliyorum Open World yarış oyunu. Drive Club gibi çıkış oyunlarından da olabilir. Belki Evolution Studios'u geri getirirler.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ghost`un en başarılı oyunu olacağına inanıyorum, en kötü yeni fizikler insanları tatmin etmez ama çoğu kişi buna hazır zaten.
  • Ghost Games`i kapatmayacaklar hocam görürsün. Ghost`un yardıma ihtiyacı oluyor diye DICE`ın çaprazında bir stüdyo aldılar. Ghost`un Frostbite hakkında vs. yardıma ihtiyacı olunca DICE`a camdan birinin seslenmesi bile yetiyor. Bu kadar masraf yaptıktan sonra oyun satışları tatmin eder EA`i.
  • Konuya gelip Horizon şöyle Horizon böyle diye yazmanız kabak tadı vermedi mi artık? Forza Horizon’u bende seviyorum ama abartmayın. Daha oyun çıkmamış hemen ön yargıya kapılıyorsunuz. Hele oyun bir çıksın deneyin, ondan sonra yorum yapın.

• Herkes takmış bir forza forza. Onuda oynadık arkadaş. Onunda ilk 1-2 saatten sonra sunabildiği birşey kalmıyor. İlk 1-2 saat aa ne kadar güzel oyun diyorsun sonra oyun kendini tekrar etmeye başlıyor. Ben fh 4üde oynadım nfs paybackide. Nfsdeki heyecan ve kapışma hissi forzada yok. Nfsdeki nitro olayı bile efsane. Forzada hep bi nitro tuşu aradı elim. Ayrıca biri nfsde fifadaki gibi momentum var demiş. Forzada alası var. Oyunun başları script dolu.

• Ben Sonyden o tarz bir oyun beklemiyorum. Eğer o tarz bir oyun gelecek olsaydı Evolution Studios da zaten kapanmazdı. Polygon da zaten simülasyon dışına çıkmaz.

SONY GT7 çıkarsa insanlar zaten yeterince memnun olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Herkes takmış bir forza forza. Onuda oynadık arkadaş. Onunda ilk 1-2 saatten sonra sunabildiği birşey kalmıyor. İlk 1-2 saat aa ne kadar güzel oyun diyorsun sonra oyun kendini tekrar etmeye başlıyor. Ben fh 4üde oynadım nfs paybackide. Nfsdeki heyecan ve kapışma hissi forzada yok. Nfsdeki nitro olayı bile efsane. Forzada hep bi nitro tuşu aradı elim. Ayrıca biri nfsde fifadaki gibi momentum var demiş. Forzada alası var. Oyunun başları script dolu.
    1 - 2 saat derken ?.galiba korsan oynuyorsun.multide oyun hiç sıkmıyor.oyun ilk günkü gibi tutmayi basaran nadir oyunlardan.her hafta gelen yeni arabalar bir sürü etkinlik ekstra içerikler,ranked.forzanın rakibi yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 27 Ağustos 2019; 14:6:55 >
  • Pist Yarışlarına doydu millet. Open World şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 27 Ağustos 2019; 14:19:3 >
  • :D
    Oyunda hikâye adına bir şey yok, açık dünyanın gazına gelmiş oyuncular aldılar. Multiplayer'da saçma sapan etkinlikler geliyor. Oyun ilk gün olduğu gibi duruyormuş.

Oyun ilk 3 ay 7milyon oyuncuya sahipken neden şimdi aylık 2m oyuncuyu geçemiyor güncelse bunu anlat fanboy seni

• Şimdiye kadar kaç tane pist oyunu çıktı da doydu hocam? Bu nesil Sony özel 2 tane çıktı biri simcade idi Sony sağolsun kapattı onun yapımcısını diğeri de GT sport o da tamamen online odaklı.

Kaldı ki pist oyunlarına hitap eden kitle ayrı open worlda hitap eden kitle ayrı. Pist oyunlarını seven kitlenin de bıkacağına inanmıyorum. Çünkü onlar araç peşinde değil daha çok motorsport olduğu için oynuyorlar.

Ha çıksa hoş olurdu ama ben çıkacağını sanmıyorum. GT7 çıkacaktır onun yerine ki onun da neslin ortasına çıkacağına inanıyorum yine. Hevesinizi baltaladım kusura bakmayın umalım da belki Sony yaptığı deliliği anlar da gerçekten şöyle Tokyo sokaklarında geçen openworld simcade tarzı bir araba oyunu çıkartır. Fakat Sony'nin yarış oyunlarına Polygon dışında yatırım yapacağına artık inanmıyorum. Dediğim gibi yapacak olsalardı Evolution Studios zaten kapanmazdı.

Keşke Ubi crewleri iyi yapabilse fakat onu da beceremediler. Forza simcade'i çok üst bir seviyeye taşıdı ve kimse aşamıyor onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 27 Ağustos 2019; 14:54:13 >

• konu 2 bölümde ortak olduğu için Forza çokca gündeme geliyor haliyle karşılaştırma olarak , haklılarda yalan yok güzel oyun ama Nfs ile kıyaslamak doğru değil bence ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamermn

1 - 2 saat derken ?.galiba korsan oynuyorsun.multide oyun hiç sıkmıyor.oyun ilk günkü gibi tutmayi basaran nadir oyunlardan.her hafta gelen yeni arabalar bir sürü etkinlik ekstra içerikler,ranked.forzanın rakibi yoktur.

Alıntıları Göster
    Ben oyunları multi oynamam. Singleda forza nfs ile yarışamaz.

• Buralar fena karışmış.

• NFS Heat Studio Yeni Konteyner 15 Dakika Sonra Açılacak!

Turn the key, #BurnAllLimits!

• Heat hakkında gösterilen her şey
    Videoyu 1.04.15 'e getirin ve izleyin buram buram underground2-carbon karşımı kokuyor.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.