Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Need for Speed Heat`e ne zaman geliyorsunuz sorusuna Toyota`nın cevabı ->

Sabırlı olun, yoldayız. : )
  • Oyunun aldığı son güncellemede eklenen dosya ->

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Need for Speed Heat`e ne zaman geliyorsunuz sorusuna Toyota`nın cevabı ->

Sabırlı olun, yoldayız. : )
    Seve seve gelmezsen, söke söke gelirsin işte böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Fakat Need for Speed Twitter hesabında attığı tweette Toyota’dan geri dönüş almamışlar gibi?????

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nct96 kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş almasına gerek yok ki, EA davayı kazandı. Toyota araç/araçları Ghost`a gönderiyor.
  • Benim gibi merak edenler varsa PS4 Ea Access Trial’i düzeltmişler. Yani benim hesapta düzeldi an itibariyle. Dün gece bir 2 saat daha oynadım bir sorum olacak. M3 GTR oyun sonunda açıldığı için rep leveli 7 yapıp M3 06 aldım dealership’ten. Ama sanırım GTR ile 06’nın motor sesleri birbirinden farklı. GTR’ın motor sesini elde etmenin başka yolu var mıdır acaba?

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Forza’nın supra paylaşımını gördün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

38 yaşındayım ve nerdeyse tüm nfs serisini oynadım. 2015 ve 2017 nfs oyunlarını yerden yere vurmuşumdur.Ama heat farklı, fizikleri daha iyi olsa direk fh4'ün önüne koyabilirdim. Ama fizikler o kadarda kötü değil.Full grip ayarları ile daha güzel oluyor.Atlama fizikleride güzel, özellikle off-road modifiyesi yapılmış araçlar ile bu daha güzel oluyor. Uzun soluklu, baya detaylı bir oyun , diğer iki nfs'ye göre daha canlı yaşayan bir şehir var.Motor sesleri, modifiye seçenekleri, eski seride olan hit arabalar, dolu dolu bir oyun.Bu oyuna gömmek için forza horizon serisi kullanılabilir.Ama crew denen dünyanın en çöp araba yarışı ,en kötü nfs ile bile karşılaştıralamaz. En azından nfs'de her aracın kendine has fizikleri ve sürüş dinamiği var, crew denen balon oyunun fizikleride adı gibi balondur.Bu da benim çektiğim bir video.Bu videodan sonra crew çöpünü bir daha açmamak üzere tarihin tozlu sayfalarına gömdüm. :)

Alıntıları Göster
    Ugur abi bende 32 yasindayim nfs hayrani biri olmakla beraber tum seriyi yalayip yutmus biriyim ama kusura bakmassan bu oyuna cop diyecegim..cop derken yanlis anlasilmasin her oyunda emek var tabiki ama kotu anlamda bu kelimeyi kullanmak istiyorum..Bu arada asphalt 9 un konsol versiyonu diyenlerden biride benim bu arada :)

Simdi abi oncelikle nfs nin kokleri nedir nasil bir oyundu diye baslamak isterim..nfs dedigimiz oyun buyuk kanyonlarda egzotik araclarla polis kovalamacisidir aslinda nfs..oyunun kokeninde bu yatar..hatta mclaren markasinin yine nam yaptigi biz araba severler tarafindan benimsendigi oyunda nfs 2 dir.. nfs serisinin ilk 3 oyunda efsanedir hot pursuit 3 ten sonra cizgisini bozmasada ustune koyamadi ama geriyede asla gitmedi..sonra nfs undergraund furyasi geldi ama onun sevilmesinin en buyuk nedeni donemin modifiye cilginligi ve istisnasiz "hizli ve ofkeli" filmidir..oyun filmle beraber resmen yurudu gitti..undergraund2 de sevildi ama ilk oyun kadar basarili bulunmadi cunku o cilginlik modifiye cilginligi azalmaya basladi daha dogrusu eskisi kadar ragbet gormedi..ondan sonra ne olduysa nfs cizgisinden cikti ve cokus basladi..fizikler hergecen gun dahada kotuye gidiyordu arac surmekten uzaklasiyorduk nesne kullaniyorduk resmen..2010 da cikan nfs hot pursuit koklerine en sagdik kalarak geri gelen oyun olmustu ki best seller oldu ama sonra yine cope cevirdiler..run,most wanted falan sanki deneme yanilma yapiyor gibiydiler..rivals ile bir kimildanma baslandi sanki yine koklere donus olarak o guzel kanyonlar polis kovalamacalari falan ama sonra gene cope cevirdiler..o aradaki shift,pro street leri falan kaale bile almiyorum..sonra 2015 nfs ile tam bir cokus yasadi oyle boyle degil hemde..sozde undergraund havasi yaratmak istediler ama oyuncularin istedigi o degildi..payback faciasi ise son nokta oldu..simdi heat ise isikli misikli pavyon misali araba demeye dilim varmiyor degisik markalarin nesnelerini kullandigimiz bir oyun olmus..nfs bu degildir abi ve istedigimiz nfs de bu degildir..

Son olarak deginmek istedigim nokta eger bir degisim olacaksa oncelikle oyunun ghost tan alinip biran once tekrar criterion a verilmesi gerektigidir..belki gene koklerine dondururler oyunu..illaki bir degisiklik olacaksa FH den ilham alinip oyundaki araclarin fiziklerini biraz daha simcade ye kaydirmalari daha yerinde olur..mazallah yanlislikla allah korusun seytan kulagina kursun yanlislikla playgrounds fh ye polis ekleyip olayi biraz daha egzotiklestirirse piyasada nfs diye birsey kalmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Ugur abi bende 32 yasindayim nfs hayrani biri olmakla beraber tum seriyi yalayip yutmus biriyim ama kusura bakmassan bu oyuna cop diyecegim..cop derken yanlis anlasilmasin her oyunda emek var tabiki ama kotu anlamda bu kelimeyi kullanmak istiyorum..Bu arada asphalt 9 un konsol versiyonu diyenlerden biride benim bu arada :)

Simdi abi oncelikle nfs nin kokleri nedir nasil bir oyundu diye baslamak isterim..nfs dedigimiz oyun buyuk kanyonlarda egzotik araclarla polis kovalamacisidir aslinda nfs..oyunun kokeninde bu yatar..hatta mclaren markasinin yine nam yaptigi biz araba severler tarafindan benimsendigi oyunda nfs 2 dir.. nfs serisinin ilk 3 oyunda efsanedir hot pursuit 3 ten sonra cizgisini bozmasada ustune koyamadi ama geriyede asla gitmedi..sonra nfs undergraund furyasi geldi ama onun sevilmesinin en buyuk nedeni donemin modifiye cilginligi ve istisnasiz "hizli ve ofkeli" filmidir..oyun filmle beraber resmen yurudu gitti..undergraund2 de sevildi ama ilk oyun kadar basarili bulunmadi cunku o cilginlik modifiye cilginligi azalmaya basladi daha dogrusu eskisi kadar ragbet gormedi..ondan sonra ne olduysa nfs cizgisinden cikti ve cokus basladi..fizikler hergecen gun dahada kotuye gidiyordu arac surmekten uzaklasiyorduk nesne kullaniyorduk resmen..2010 da cikan nfs hot pursuit koklerine en sagdik kalarak geri gelen oyun olmustu ki best seller oldu ama sonra yine cope cevirdiler..run,most wanted falan sanki deneme yanilma yapiyor gibiydiler..rivals ile bir kimildanma baslandi sanki yine koklere donus olarak o guzel kanyonlar polis kovalamacalari falan ama sonra gene cope cevirdiler..o aradaki shift,pro street leri falan kaale bile almiyorum..sonra 2015 nfs ile tam bir cokus yasadi oyle boyle degil hemde..sozde undergraund havasi yaratmak istediler ama oyuncularin istedigi o degildi..payback faciasi ise son nokta oldu..simdi heat ise isikli misikli pavyon misali araba demeye dilim varmiyor degisik markalarin nesnelerini kullandigimiz bir oyun olmus..nfs bu degildir abi ve istedigimiz nfs de bu degildir..

Son olarak deginmek istedigim nokta eger bir degisim olacaksa oncelikle oyunun ghost tan alinip biran once tekrar criterion a verilmesi gerektigidir..belki gene koklerine dondururler oyunu..illaki bir degisiklik olacaksa FH den ilham alinip oyundaki araclarin fiziklerini biraz daha simcade ye kaydirmalari daha yerinde olur..mazallah yanlislikla allah korusun seytan kulagina kursun yanlislikla playgrounds fh ye polis ekleyip olayi biraz daha egzotiklestirirse piyasada nfs diye birsey kalmaz :)

Alıntıları Göster
    Noktasına, virgülüne kadar katılıyorum.
    En son zevk alarak oynadığım NFS, her ne kadar boş olsa da 2012 de çıkan NFS:most wanted idi. Sanırım o da Criterion'a aitti.
    2015 de çıkan NFS yi sadece bitirmek için oynadım, hemen elden çıkarmıştım. Payback'i geçen sene EA Access ile denemiştim ve o iğrenç sürüş fiziklerine dayanamayıp hemen silmiştim.
    Heat henüz denemedim ancak okuduğum yorumlara göre değişen hiçbir şey yok.

• Supra + Engine Swap = Eargasm. Elim ayağım titriyor bir an önce update gelmeli

• NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Engine Swap ile motorun sesini değiştirebiliyor muyuz hocam? M3 06 var şu an ama GTR gibi sesi çıkmıyor sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Alıntıları Göster
    Harika yorum olmuş,aynı benim düşünceler.

Criterion gibi bir harikaya dil uzatıyorlar burda.Alsın ghostlarını başlarına çalsınlar

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Engine Swap ile aynı zamanda ses ve hız değerleri de değişiyor 10 çeşit motor seçeneği var GTR olup olmadığından emin değilim M3 06'ya bakmadım.

• gta vice city olmuş valla.
  • NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler. Rep kastıktan sonra ben bir araştırayım o işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

Harika yorum olmuş,aynı benim düşünceler.

Criterion gibi bir harikaya dil uzatıyorlar burda.Alsın ghostlarını başlarına çalsınlar

Alıntıları Göster
    criterion most wanted'ı bu rezaletten kat be kat daha iyidir.

oyun böyle çıksaydı harika olacaktı
    https://www.youtube.com/watch?v=x_kvZPW6yFc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 21 Kasım 2019; 14:56:52 >

• 1.03 update gelmiş ps4e

• Var mi bi degisiklik.

• Sıradaki parça EA için gelsin, parçanın adı “Allah seni alsın lan EA!!” Ulan güzelim konsept’e sifon çekmiş gerizekalılar. Youtube yorumlarında herkes potansiyeli olduğunu söylemiş ve sonuna kadar katılıyorum. İşte gerçek Most Wanted’ın devamı böyle olmalı. Ghost Games’in Most Wanted 2 yapmak gibi bir planları varsa bu prototipi mutlaka kullanmalılar.

• 2010 nfs hot pursuit in traileri bile 10 milyon izlenme almış.
    Son güzel nfs idi.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.