Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimsede araç listesinin az olmasından şikayet etmemiş. Gündüz pro street gibi duruyor. Pek hoşuma gittiği söylenemez. Forza 4 ile devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TREMİLA_ -- 14 Ağustos 2019; 18:52:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TREMİLA_

Kimsede araç listesinin az olmasından şikayet etmemiş. Gündüz pro street gibi duruyor. Pek hoşuma gittiği söylenemez. Forza 4 ile devam.
    Araç listesi daha açıklanmadı bunlar sadece "NEED FOR SPEED HEAT TRAILER`DA BULUNAN ARAÇ LİSTESİ"

Fazla olacaktır haliyle araçlar. :)
  • TREMİLA_ kullanıcısına yanıt
    Trailer'da bulunan araçlar bunlar hocam. En fazla araç çeşitliliğine sahip Need for Speed olacak dediler.

• Honda, Subaru ve SUV araçlar bekliyorum. Bakalım...

• TREMİLA_ kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki hafta gameplay trailer'ında bir kaç araç daha kesin gösterirler. Subaru ve Honda olur da SUV olur mu hiç bilmiyorum.

Ben trailer'da Dodge Charger polis aracı görmeyi bekliyordum. Bu oyunda yer almayacak herhalde.

• Acaba dxr teknolojisi kullanılacak mı

• umudum var. heyecanim yok ve beklentim az. oyun ciddi anlamda cok cok kotu olmaz ise oynanabilir diye dusunuyorum. efsane olabilir mi? sanmiyorum ama bu benim sahsi gorusum. gercekten oyun dunyasinda simulasyon disi yaris oyunu kalmadi adamakilli. beklemedeyim.
  • Bıkmadılar her sene benzer oyunu yapmaktan.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanlandırmadı. Beklentim düşüktü neyse ki. Payback bana Ruffles cipsinden çıkmıştı bu oyunu da öyle bi kampanyayla verirlerse oynarız. Yoksa 4 ay sonra EA Access'te oynarız.
  • Gündüzleri risk seviyesi minimum olacak. SpeedHunters Güç Gösterisi etkinliğinde yarışarak para kazanacağız. Güneş battığında ateş seviyesi riski maksimum seviyeye çıkacak ama nerede risk orada daha büyük bir ödül.

Geceleri daha fazla REP kazanabilirsin!
    Sinirlerine hakim ol, asla yavaşlama, hayatta kalan en hızlı yarışçı ol. Gece hiç olmadığı kadar riskli olacak.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    4 ay da gelmesinin imkanı yok en az 1 yıl sonra eklenir.

• NEED FOR SPEED HEAT OYUN İÇİ FOTOĞRAF SIZDIRILDI.

Ghost Games, fotoğrafın gerçek olduğunu kabul etti. Ateş seviyeleri oyunda tekrar olacak. Sağda aracımızın sağlık durumu mevcut. Hız göstergesinin daha kararlaştırılmadığını, şimdilik "TEST" için şu anda bulunan göstergenin koyulduğunu belirtti.

Aşağıda KALAN 2 POLİS yazısı dikkat çekiyor, NFS MW`de bulunan polisler Need for Speed Heat`te olacak.

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 14 Ağustos 2019; 23:36:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Heyecanlandırmadı. Beklentim düşüktü neyse ki. Payback bana Ruffles cipsinden çıkmıştı bu oyunu da öyle bi kampanyayla verirlerse oynarız. Yoksa 4 ay sonra EA Access'te oynarız.
    500 lira bu oyuna verecek kadar sazan değilim çok şükür. 2 ay sonra Origin'de 4.99 €'ya alınır, lol.
  • Need for Speed Heat`te Adidas resmi lisansı olacak.
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    hocam istersen konu ismini ps4 ana konusu diye değiştir. pc troller damlamaya başladı...

• Thrustmaster, Need for Speed Heat`te direksiyon desteği olacağını duyurdu.
  • Yarış oyunları kıyaslaması yapmayın artık simülasyon ile arcade oyun arasındaki farkı ayırt edin artık lütfen. Nfs toparlama sürecinde mikro ödemeler günümüzde moda tadını kaçıranlar bir bir dökülüyor ea oyunlarında star wars bf gibi artık tahammül yok özellikle ülkemizde .d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.