Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
255.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fizikler aynı gibi fakat sadece gece olursa kötü.Ama gündüz görüntüsü de trailer da var.Belkide görevlerde gündüz oluyordur.Şehir olarak iyi seçim olmuş.Sonunda hayali haritalardan kurtulduk.Bakalim gerçeğe ne kadar benzer bir miami oluşturulmuş. Umarım büyük ve içine hayali katilmamis tamamen gerçekten alınan bir miami olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 14 Ağustos 2019; 16:15:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom. D kullanıcısına yanıt
    Evet beni o şaşırttı, gündüz olmayacak dediler. Şimdi konuyu düzenliyorum. Oyunda fena durmuyor.
  • Yıllar sonra bir EVO X gördüm umarım X ekleyip IX`u kaldırmamışlardır.

Birazdan araç listesini trailer`dan yapıp burada paylaşacağım. Pre-Order fiyatlandırmalarına bakıyorum.
  • PlayStation 4 Deluxe Edition PRE-ORDER fiyatı 519 TL EA Access ile 467,10 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 14 Ağustos 2019; 16:18:44 >
  • Need for Speed Heat`te karakterimizi istediğimiz gibi giydirebiliyoruz.

VE ERKEK YA DA KADIN OLACAĞIMIZI BİZ SEÇİYORUZ!
  • Gündüz mod varmış iyi bari

Forza Horizon 4 kalitesinde olur mu acaba?
  • Ea access ile ücretsize düşünce oynarız. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NEED FOR SPEED HEAT (PS4) -> 459 TL EA Access ile 413,10 TL
    NEED FOR SPEED HEAT DELUXE EDITION (PS4) -> 519 TL EA Access ile 467,10 TL

NEED FOR SPEED HEAT (PC) -> 374,59 TL Origin Access ile indirim yok
    NEED FOR SPEED HEAT DELUXE EDITION (PC) -> 437,03 TL Origin Access ile indirim yok

NEED FOR SPEED HEAT (XBOX ONE) -> 468 TL EA Access ile 421,20 TL
    NEED FOR SPEED HEAT DELUXE EDITION (XBOX ONE) -> 539 TL EA Access ile 485,10 TL
  • Standard Edition PRE-Order olarak alındığında elde edilecek bonuslar:

Need for Speed™ Heat Standard Edition ÖN SİPARİŞİ VERİN, başlangıç arabası olarak K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X kazanın.

Deluxe Edition PRE-Order olarak alındığında elde edilecek bonuslar:

Deluxe Edition ÖN SİPARİŞİ VERİN, Need for Speed™ Heat’te K.S Edition başlangıç arabası, ilerlemeyle açılan 3 ekstra K.S Edition arabası, 4 özel karakter kostümü ve REP ile BANK takviyesiyle dikkat çekin.

Deluxe Edition İçeriği:
    K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X Başlangıç Arabası
    Başlarken oyuncu garajında mevcut

K.S Edition BMW i8 Coupe
    10. REP seviyesinde oyuncu garajında mevcut

K.S Edition Mercedes C63 AMG Coupe
    14. REP seviyesinde oyuncu garajında mevcut

K.S Edition Chevrolet Corvette Grand Sport
    18. REP seviyesinde oyuncu garajında mevcut

4x Karakter Kostümü
    Karakter özelleştirmede mevcut
    Tüm ögeler değiştirilebilir ve hem erkek hem de kadın avatarlara uygundur

REP Takviyesi
    REP ödülleri %5 artar

BANK Takviyesi
    BANK ödülleri %5 artar
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Forza gibi olamaz cunki araç yelpazesi az forza ya göre.Kokpit yok.Forza ile kiyaslanmaz.Ama aksiyon,hikaye olması forza yi geride bırakır. Ama fizik oynanış yapısı geçemez.

• Tam EA access lik oyun. Gelmesini beklicem ben access e..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NFS serisinin yeri bende ayrıdır.Hep isterim kaliteli bir oyun yapılsın seri eskisi gibi efsane olsun ama her sene daha kötüye gitti.Umarım bu sefer umarım...
  • Seçkin sokak yarışçıları arasında kendinize yer edinme yolunda şehrin görevi kötüye kullanan polis kuvvetlerine karşı geleceğiniz heyecan verici bir yarış deneyimi olan Need for Speed™ Heat’te gündüz çalışın, gece risk alın. En üste kadar tırmanabileceğinize inanın!
  • Payback 2 hayırlı olsun. Ghost Games bu işi beceremiyor belli ki, EA bu beceriksizlerle yolları ayırmalı. Forza Horizon gibi bir oyun gelmeyecek herhalde PlayStation'a.

• Oynanabilirlik yine aşırı arcade olmuş belli grafik ve seslere lafım yok ama bu sefer de boş sokaklarda yarış yapacaksak ağır sövecem yeter artık hep aynı tema. Sırf oynayacak yarış oyunu yok diye alır geçerim mtc den. Direk store dan alana gülerler zaten fiyatlar büyük rezillik.

• GAMEPLAY TRALER`I 19 AĞUSTOS 22.00`DA GELİYOR!
  • Sony Drive Club'ın yapımcısını kapatarak çok büyük hata yaptı. O adamlar Forza Horizon gibi bir oyun yapabilecek potansiyele kesinlikle sahipti. NFS'den de bir umut bekledik olur diye ama yine aynı ...un laciverti.

• Şaka maka trailer resmen Payback'in devamı gibi geldi. Bence hem 2015 hem de Payback çok güzel olmasalarda eğlenceli oyunlardı. Dibine kadar oynamıştım açıkçası. 2015'in güzel yanlarını ve Payback'in güzel yanlarını harmanlayıp bir de iyi bir oyun motoru ve grafiğe oturttularsa benim için yeterli.
  • Alacak arkadaş varsa US PSN`den alıyorum. Secondary hakkı alacak arkadaş bekliyorum. PM`den yazabilirsiniz.
  • Zerre heyecanlandırmadı. 9,99 Euro'ya düşünce Origin'den alırım 1 ay sonra, lol.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.