Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Abi arkadaş beni beklerken kurtları onu yer yaa
    bekleyebilirseniz 1 hafta ben takaslarım bu arada
    1 güne tahammülüm yok,1 hafta cinayet sebebi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lingua__Franca kullanıcısına yanıt
    sormadı deme diye sordum
  • Hikayenin sonunu öğrendim, şaşırtıcı bir son olacak görmeyenler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Hikayenin sonunu öğrendim, şaşırtıcı bir son olacak görmeyenler için.
    hocam oynadınız mı oyunu acaba
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Maalesef, cuma gecesi incelememi yazarım hocam

• sürekli internet bağlantısı istiyormu pc de arkadaşlar yani çevrimdışı modu var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Standart Xbox One cümlesini okuduktan sonra grafiklerin eleştirisini pas geçtim.
    Xbox One X'de oynadım ben, yazılan her şey burada da geçerli. Hatta yüksek çözünürlüğün getirdiği net görünü grafiklerin ne kadar zayıf olduğunu daha açık gösteriyor.

Oyun özellikle gündüz çok kötü görünüyor. On yıl öncesinin açık dünya oyunlarını andırıyor. Oyun doğal 4K sanıyorum ama belli ki iyi bir aa çözümü ile gelmediğinden elektrik telleri gibi o objelerde tırtıklar belirgin şekilde görünüyor. Diğer pek çok 4K oyun kadar temiz bir görüntüye sahip değil. Üstelik 30 fps. Kaplamalar kalitesiz ve bariz şekilde tekrar ediyor. Asfalt zaten fecaat ama binalar da tekrar eden kaplamalar yüzünden baştan savma görünüyor. Zaten şehir baştan aşağı detaylar konusunda çok zayıf. Binalar kutu kutu, etraf boş ve yapılar birbirinden kopuk görünüyor. Aynı baştan savma ne yazık ki araçlarda da var. Bir Gran Turismo ya da Forza beklemiyor insan ama yine de meraklılarının ucunu köşesini detayla inceleyecekleri araç modelleri yok etrafta. HDR gece gözü kör edecek seviyedeyken gündüz neredeyse SDR oyun gibi. Çizim mesafesi gözle görülür derecede yakın. Objelerin yoktan var olduğunu görebiliyorsunuz. Ardından yaklaştıkça bir iki kez detay seviyesinin değiştiğini de görebiliyorsunuz. Zaten etraftaki objelerin detayları zayıf, poligonları düşük, yerleşimleri de alakasız. Asfalttan ağaç vs çıkıyor (şu meşhur foliage bugından bahsetmiyorum, bölünmüş yolun ortası asfalt olmasına rağmen ağaç vs eklemişler) yıl 2020 oluyor şu nedir:

https://gamerdvr.com/gamer/turquoman/screenshot/13493629

Gece karanlık yüzünden hem yolda hem binalarda kaplama sıkıntıları daha az belli oluyor. Binaların da daha çok ışıkları göründüğünden daha kabul edilebilir oluyor. Yine de önceki oyunlardan çok çok farklı bir şey görmedim. Gece far ışıkları diğer araçlarda dinamik gölgeler yaratabiliyor. Ancak sabit objelerden gölge çıkmıyor. Diğer oyunları hatırlamıyorum ama Forza Horizon 4'de diğer objeler de dinamik gölge yapıyor. Sonuç olarak gece biraz daha tahammül edilebilir olsa da görsel olarak piyasadaki diğer oyunlardan üstün hiçbir yanı yok.

Oynanışla ilgili yorumlarını bi kaç saat daha oynadıktan sonra yazacağım ama şu haliyle 6/10'dan fazlası etmez gibi görünüyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 6 Kasım 2019; 19:1:10 >

• Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Razor’un teyze kızına sarkıyoruz devam oyunu diye bağlıyorlar oradan türk dizisi tadında , nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç kayme acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul trafik paketi dlc olarak gelirmi şehir çok boş yaw şöyle sağlam trafik lazım

• Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Oyunda texture sorunları var. Beta havası verdi. 3-5 hata daha var gördüğüm. Belki update'ler gelince biraz toparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 6 Kasım 2019; 20:27:37 >
  • Oyunun pc'de aa sorunu var. Ultra yapsamda aynı, one x versiyonu kesinlikle daha net.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Çözünürlük nedeniyle öyle gözüküyor olabilir. One X 4K yada 4K'ya yakın açtığı için oyunu daha pürüzsüz gözükecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Çözünürlük nedeniyle öyle gözüküyor olabilir. One X 4K yada 4K'ya yakın açtığı için oyunu daha pürüzsüz gözükecektir.
    Nfs'nin pc grafik ayarlari çok az. Aa ayarı bile yok.Aslinda nvidia control panelden bir bakmak lazım işe yarıyor mu?

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    illaki etkiler oradaki ayarları açarsanız ama performansı da etkileyecektir.
  • Ps4 grafikler çok kötü, rivalsin grafikleri bundan cok daha iyi yani oyle soyliyim. Büyük hayal kırıklığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Elimde olan konsol bu, bende One X, Pro veya güçlü bir PC yok ne yazık ki. Yeni nesil konsollar kapıdayken Pro veya One X'e şu saatten sonra masraf yapamam. Yine de yorumlarınız için teşekkürler.
    Sen burdaki sacma sapan ergen yorumlarina bakma kardeş bende ps4 var onda da berbat grafikler, çöp konsol dedikleri kondolda forza horizonun grafiklerine baksinlar bir de.

• Grafikler çok iyi değil ama kotu de değil kesinlikle. Bir ortası yok bizim milletin , ya çok kötü olacak, ya da çok iyi. Orta şeker olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 7 Kasım 2019; 0:39:52 >
  • Bu bildiğin mobil oyun

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.