Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda resmen bir cansızlık var. Trafik bomboş, gündüz renkler falan çok cansız. Gece yine güzel ama resmen şehir ölü sanki. Grafikler de PS4'e göre kötü kalmış. Modifiye kısmı ise şahane olmuş oyunun en iyi yeri. Motor sesleri, egzozdan çıkan sesi ayarlama falan çok iyi detaylar. Hikayeye ufaktan giriş yaptık ama fena değil gibi duruyor. Sürüş konusunda ise NFS 15 ve Payback'e çok benzer. Fazla bir şey katamamışlar. Oyun Payback'in bir tık üstü olmuş sanki aman aman değişiklikler yok. Kesinlikle 400 TL edecek bir oyun değil indirime girince şans verilir anca.

Bu arada şu videoyu nereden gördüysem oyunu alasım geliyor resmen. Böyle bir ses, böyle bir araba olamaz ya. İnsanı resmen tahrik ediyor.

• Ya arkadaş polisler bu kadar güçlü olmasının sebebini biri bana açıklayabilir mi? Ne saçma bir denge var oyunda. Polislerden kurtulmak mümkün değil. Hele de 3. seviyeye geldin mi kene gibi yapışıyorlar. 1000 km ile hiz ile bile gitsen seni gelip çok çabuk bir şekilde yakaliyorlar. Salak ghost games, biz senden araba yarışı istedik sadece, ses hızını geçen arabalarını al da git bu oyun dünyasından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Islandım resmen hocam :)
    Ama sanki hummer sürüyoruz arkadaş neye çarpsan tuz buz oluyor. Biraz gerçekçilik katıp zorlaştırsalar tadından yenmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Xbox One X'de oynadım ben, yazılan her şey burada da geçerli. Hatta yüksek çözünürlüğün getirdiği net görünü grafiklerin ne kadar zayıf olduğunu daha açık gösteriyor.

Oyun özellikle gündüz çok kötü görünüyor. On yıl öncesinin açık dünya oyunlarını andırıyor. Oyun doğal 4K sanıyorum ama belli ki iyi bir aa çözümü ile gelmediğinden elektrik telleri gibi o objelerde tırtıklar belirgin şekilde görünüyor. Diğer pek çok 4K oyun kadar temiz bir görüntüye sahip değil. Üstelik 30 fps. Kaplamalar kalitesiz ve bariz şekilde tekrar ediyor. Asfalt zaten fecaat ama binalar da tekrar eden kaplamalar yüzünden baştan savma görünüyor. Zaten şehir baştan aşağı detaylar konusunda çok zayıf. Binalar kutu kutu, etraf boş ve yapılar birbirinden kopuk görünüyor. Aynı baştan savma ne yazık ki araçlarda da var. Bir Gran Turismo ya da Forza beklemiyor insan ama yine de meraklılarının ucunu köşesini detayla inceleyecekleri araç modelleri yok etrafta. HDR gece gözü kör edecek seviyedeyken gündüz neredeyse SDR oyun gibi. Çizim mesafesi gözle görülür derecede yakın. Objelerin yoktan var olduğunu görebiliyorsunuz. Ardından yaklaştıkça bir iki kez detay seviyesinin değiştiğini de görebiliyorsunuz. Zaten etraftaki objelerin detayları zayıf, poligonları düşük, yerleşimleri de alakasız. Asfalttan ağaç vs çıkıyor (şu meşhur foliage bugından bahsetmiyorum, bölünmüş yolun ortası asfalt olmasına rağmen ağaç vs eklemişler) yıl 2020 oluyor şu nedir:

https://gamerdvr.com/gamer/turquoman/screenshot/13493629

Gece karanlık yüzünden hem yolda hem binalarda kaplama sıkıntıları daha az belli oluyor. Binaların da daha çok ışıkları göründüğünden daha kabul edilebilir oluyor. Yine de önceki oyunlardan çok çok farklı bir şey görmedim. Gece far ışıkları diğer araçlarda dinamik gölgeler yaratabiliyor. Ancak sabit objelerden gölge çıkmıyor. Diğer oyunları hatırlamıyorum ama Forza Horizon 4'de diğer objeler de dinamik gölge yapıyor. Sonuç olarak gece biraz daha tahammül edilebilir olsa da görsel olarak piyasadaki diğer oyunlardan üstün hiçbir yanı yok.

Oynanışla ilgili yorumlarını bi kaç saat daha oynadıktan sonra yazacağım ama şu haliyle 6/10'dan fazlası etmez gibi görünüyor oyun.

Alıntıları Göster
    nfs 2015 in grafikleri bundan çok daha iyiydi. Adamlar geriye gitmişler resmen.

• Oyunu mutlaka üst kalite kulaklıkla oynayın araç sesleri ve müzikler inanılmaz gaza getiriyor kulaklarım bayram etti resmen son ses oynuyorum. Grafiklere puanım 7.5 seslere ise 10

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Müziği Spotify, araç seslerini YouTube'dan açar dinleriz. Önemli olan oynanış oda çok kötü. Bir sürü teknik sıkıntı var. Ghost Games feci çuvalladı. Oyun şu haliyle 2015'ten daha geride.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Oyunu mutlaka üst kalite kulaklıkla oynayın araç sesleri ve müzikler inanılmaz gaza getiriyor kulaklarım bayram etti resmen son ses oynuyorum. Grafiklere puanım 7.5 seslere ise 10
    Katılıyorum, Arctis pro wireless ile motor sesleri inanılmaz derecede çok iyi çıkıyor.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Polisleri Ghost Games daha çok zorlaştıracakmış, EA'in CEO'su sürekli 2. ateş seviyesinde yakalandığı için sinir olmuş zorlaştırmamalarını söylemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Polisleri Ghost Games daha çok zorlaştıracakmış, EA'in CEO'su sürekli 2. ateş seviyesinde yakalandığı için sinir olmuş zorlaştırmamalarını söylemiş.
    Most Wanted gibi bir kaçış yolu olsa tamam, öyle bir şey yok. Ama modifiye kısmında bir özellik farkettim. Polislere karşı özel bir geliştirme yapabiliyorsun. Benim ilk geliştirmem polis radarına daha az yakalanma özelliği oldu. Diğer özellikler 15 levelden sonra açılıyor.

Evet bir kaç geliştirme var. Bitik nos tüplerini anında doldurma, tamir kiti, lastik şişirici vs.

• quote:

Evet bir kaç geliştirme var. Bitik nos tüplerini anında doldurma, tamir kiti, lastik şişirici vs.
    Deneme sürümünde 10. seviyeye kadar mı izin veriyor.

Öyleymiş hocam ben oyuna 45 dakika bakabildim.

• quote:

EA'in CEO'su boş şehirde dolanmaktan hiç rahatsız olmamış mı ?

Ghost game Ghost gibi Şehir yapmış
  • Görünüşe göre ghost games in son nfs oyunu olacak. Akıl alır gibi değil! Nasıl olur da bunca hatadan ders çıkaramazlar.
  • Dünden beri Gameplay videolarına bakıyorum gerçekten bu şehri bu boşlukla nasıl çıkartmışlar harbiden çok acayip. Boş parkur alanı gibi resmen. Buna nasıl izin verdiler harbiden anlamak güç ve bunun sebebiyle ilgili daha önceden de bir açıklama yapmadılar. Rezalet.
  • Acaba son 2 viraja arkadaki rakibe 20 sn fark atip girerken , o rakip bir anda dibinde spawn olup seni gecip yarisi kazaniyor mu bu oyunda da , 2015 nfs de cok sık oluyordu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 7 Kasım 2019; 13:30:13 >
  • Polisleri zor bulanlar için şu videoyu izlemesini tavsiye ederim:https://www.youtube.com/watch?v=rBB6JUcvJoo

Kısaca her hangi bir atlayış noktasından hızlıca gelip atlarsanız büyük bir ihtimalle polislerden kurtuluyorsunuz. Polisler genelde o atlayışları doğru düzgün yapamıyorlar. Bunu öğrendiğimden beri kullanıyorum umarım işinize yarar.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Rubberbanding deniyor buna. Ben de nefret ediyorum. Düzgün yapay zeka yapamayan şirketlerin oyunlarında olmazsa olmaz bir özellik.

• saner08 kullanıcısına yanıt
    Hatadan ders çıkarmakla ilgisi olamaz bunun hocam. Kapasiteleri yetmiyor, yetenekleri bu kadarına müsade ediyor. Her yapımcı da ki çalışanların bilgisi, yeteneği bir değil ki. EA istediği kadar bütçe versin bundan çok fazlasını yapamaz bu ekip.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.